Reitings Kafejnīcas, bāri

25%
Šašliku centrs
Restart Cafe

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki... Šodien biju iegriezusies Hesburger Merķeļa ielā, pasūtīju kebaba komplektu, kas ir no aplikācijas, piekodināju, ka vajag neaso, jo, tomēr asus ēdienus neēdu. Pārdevēja, protams, to dzirdēja, bet nu es nebrīnīšos, ka viņa to laida gar ausīm. Protams, savu pasūtījumam es saņēmu arī fantas dzērienu, bet kad pajautāju, lai izsniedz salmiņu un vāciņu viņa man atbildēja: “mēs salmiņus un vāciņus izsniedzam tikai kad pasūtījums tiek veikts, līdzņemšanai” maz, ka viņa man izsniedza neasā...

Mcdonald's - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание Заехали за комплектом по купонам в Mc Drive, в окошке девушка попросила показать купон, предоставили купон и сразу сказали, что биг мак будет без лука и салата, в ответ нас грубо спросили какой будет напиток и соус, а нашу просьбу как будто проигнорировали, ну с таким человеком в принципе общаться смысла не было, сказали ей какой напиток и соус. Получив заказ и отъехав в бургере всё же оказался лук ?? это уже не первые раз, когда подобное происходит именно в этом макдональде, но делая выводы просто больше туда не поедем. Персонал грубит, ничего не слышит, а мы платим за такое «удовольствие»!

Il patio - Nekvalitatīvs ēdiens, dabūju saindēšanos

Nekvalitatīvs ēdiens, dabūju saindēšanos Nesen vakarā biju pasutījusi picu kas saucās “il patio” restorānā blakus galerija centram, vairs neko nesūtīju un arī neesmu tajā vakarā neko ēdījusi. Pēc picas apēšanas bija dīvaina gaļas piegarša, negribējas neko citu ēst. Tad pamodos četros no rīta ar stipru vemšanu un to pašu gaļas piegaršu mutē. Pacēlās temperatūra līdz 38, vēmu visu dienu bez apstāšanās, protams dabūju arī caureju. Apmeklēju ārstu - teica ka dabūju pārtikas saindēšanos, tikai pēc divām dienām sāku normāli jūsties. Nekad...

Hesburger - Грабят в особо мелких размерах

Грабят в особо мелких размерах В риге 29.12.19 - 16: 36: 26 в старой риге на ул. Вальню31/33 около галерея центра. Пошел за едой в hesburger заказал два комплекта мегабургер с кококолой без льда и + большой пакет картошки. Придя домой кока кола оказалась со льдом а самое обидное картошки не было. В чеке есть. Лозунг - — - деньги берут - еду не дают. Походу в риге так везде.

Hesburger - Плохой сервис

Плохой сервис 1) в очереди из 5 человек можно стоять 40 минут. 2) бургеры заранее готовятся и лежат преют в горячем шкафу, после чего вкус и товарный вид становятся соответствующими. 3) с картошкой аналогично. Плюс по вкусу кажется, что масло во фритюрнице меняют крайней редко. 4) туалеты (по крайней мере женские) выглядит тоже достаточно грязно, замки сломанные и через них можно видеть, что творится снаружи кабинки.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Veicot pasūtījumu ģimenes maltītei saņēmām pusi paciņas kartupeļu un 2/3 pildītas dzērienu krūzes (visiem pasūtītajiem komplektiem) . Apmeklējot šo vietu vīlāmies. Kas zin, iespējams, vadība spēs sakārtot šo jautājumu, bet tuvākajā laikā izvēlēsimies citu vietu maltītei.

Mcdonald's - Kāpēc ir jābļauj?!

Kāpēc ir jābļauj?! Piebraucu pie drive, pasūtīju visu ko gribēju, braucu pie nākamā lodziņa, tur sieviete pateica summu, bet kamēr meklēju naudu nedzirdēju cik īsti bija un kad pajautāju cik no manis viņa sāka bļaut. Pajautāju kāpēc ir jābļauj.? ! Apvainojās, nerunāja vairs vispār. Pat salmiņu neiedeva.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Viss jau, protams, ļoti forši un tā, bet būtu diez gan jauki, ja šādā vietā strādātu kāds, kas māk lasīt no lapiņas. Ja ar pasūtīto ēdienu aizej mājās un saproti, ka tur pat nav ielikts viss par ko maksā, diez gan stulba sajūta. Ja dāma nemāk nolasīt no lapiņas, ko es pasūtu, ir kā ir. :) )

Mcdonald's - Slikts servis, nebija viss ko pasūtījām, ēdiens nebij svaigs, un briesmīga attieksme kad zvanījām.

Slikts servis, nebija viss ko pasūtījām, ēdiens nebij svaigs, un briesmīga attieksme kad zvanījām. Mums neielika 2 burgerus, un ēdiens nebij svaigs, sakaltis, mēs ēdām 10 min pēc atdošanas. Zvanot un sakot ka mums nav 2 burgeru, saņēmām pārmetumus, ka mēs pasi kļudamies un tā nevar būt viņu vaina jo viss notiek automātiski, čeka noradits tas ko pasūtijām un nesaņēmām, esam ļoti vīlušies un vairs neapmeklēsim, dēļ rupjas attieksmes un nevēlēšanas atrisināt situāciju ar darbinieci kurai zvanījām.

Mcdonald's - Mārketinga kāpšana

Mārketinga kāpšana Sveiki. Kā man ir apnicis ka jūs dzērienos tik daudz ledus liekas???katru reizi sabojājat man noskaņojumu.. Kāpēc tik daudz ledus or jāliek? Kas jums darīt nav ko? Ir taču ziena. Kāds nafik ledus? Man garšo fanta normāla. Nevis udeņaina! Saldējat tad fantu gabaloņos un liekat fantā. Lai garša nepazūd. Zaparili ar savu ledu??????????

Hesburger - Slikts serviss, klientu aprunāšana aiz muguras

Slikts serviss, klientu aprunāšana aiz muguras Šodien Merķeļa ielas hesburger saskāros ar ļoti sliktu servisu un publisku pazemošanu no pārdevējas. Es protams saprotu, ka ir vakars un visi ir noguruši, taču aizejot pajautāt vēlvienu mērces trauciņu nav patīkami dzirdēt to, ka tu tiec aprunāts “restorāna” virtuvē aiz kases. Sieviete attēloja manu runas intonāciju un izteica komentārus par manu stilu. Kā arī apkalpošanas laikā pārdevēja izteica savas negācijas pret manu attieksmi, normāli nepaskaidrojot jautājumus saistībā ar Isic karti vai par to kādēļ netiek doti salmiņi.

Ali Šokoladine Riga SIA Jūsu šokolādes - Slikts uzņēmums, kurā strādāt

Silti neiesaku strādāt Ali Šokoladine Rīga. Tas ir lietuviešu uzņēmums, kurš vēlas iekarot latvijas tirgu ar lietuviešu domāšanu. Uzņēmums piedāvā ļoti dārgus desertus (kūkas) , makarūnus, šokolādes un dzērienus. Uzņēmuma īpašnieks ali gadžijevs (lietuviski ali gadžijevas) , manā uztverē, neprot vadīt uzņēmumu, kūkas varbūt māk cept. Uzņēmums pārdot atsaldētas kūkas/desertus, kuri stāv vitrīnā 6 dienas, kas manuprāt ir pa ilgu, jo pēc 6 dienām dažas no kūkām garšo pēc pazoles vai to vizuālai...

Enhars - Bulciņas ar pelējuma pildījumu

Bulciņas ar pelējuma pildījumu 03.12.2019 kafejnīcā Enhars iegādājos bulciņas "Siera Sapnis", taču siera virskārtai klāt bija arī pelējums, kā arī zobi juta ka tās nav "pirmā svaiguma". Interesanti kā pelējums var rasties svaigi ceptās bulciņās. Vai arī tiek izmantots pūdētais siers? Ir dzirdēts arī ka pārdevēja kasē iesit vairāk, nekā tiek pārdots, kā arī par ieskābušiem salātiem, un viss tieši pie konkrētās pārdevējas, kas strādāja šajā dienā.

Hesburger - Apkalpošana

Apkalpošana Tātad. Ierados hesburger. Pirmkārt. Bija jāstāv rindā 45 minūtes laigan pirms manis bija tikai 5 cilvēki. Otrkārt apkalpošanas attieksme ļoti zema. Pārāk maz darbinieku lai spētu apkalpot cilvēkus adekvātā laika intervālā. Treškārt pasūtījums bija jāgaida vel 43 minūtes. Tātad 1 stunda un 28 minūtes. Bezjēdzīgi pavadītas tikai lai tiktu pie tā ko vēlies.

Briedīškrogs Jūrmalā - Slikta apkalpošana, pārāk uzpūstas cenas

Noteikti neiesaku Briedīškrogu kā izvēli lielākām svinībām/banketam, jo apkalpojošais personāls bija neprofesionāls, nepieklājīgs. Ēdiens 25 cilvēku kompānijai bija nepietiekamā daudzumā, siltā ēdiena porcijas bija ļoti nelielas un uzkodas nepietiekamā daudzumā, tās 5 h garumā netika papildinātas ne reizi. Viesi vakara gaitā sēdēja pie praktiski tukšiem galdiem. Cena neiet roku rokā ar kvantitāti un kvalitāti!

Lāči - Produkcijas kvalitāte

Produkcijas kvalitāte Liels bija pārsteigums 20.11.2019 iegādājoties konditorejas izstrādājumu “Kabatiņa”, tā ir kļuvusi ievērojami dārgāka un pie tam vēl zaudējusi savu iepriekšējo kvalitāti. Saprotama ir vēlme kompānijai pelnīt vairāk, bet visam ir mērs. Liela vilšanās par kompāniju “ Lāči”. Turpmāk neizvēlēšos šīs kompānijas ražojumus, jo arī cita produkcija ir zaudējusi kvalitāti.

Windau Coffee - Briesmīga attieksme pret jaunajiem darbiniekiem

Atnācu strādāt uz Windau Coffee, jo likās diezgan mājīga, patīkama vieta, bet no ārpuses tā vienmēr liekas. Izrādās ka attieksme no kolēģiem ir briesmīga, nemitīga aprunāšana konfliktu nepamatota veidošana un neizrunāšana, nesaprašanu piepušķošana un tīrākā "izēšana"... Pat parasta viesmīļa draudēšana ar vārdiem "man nav problēmu panākt tavu aiziešanu", līdz ko jaunajam darbiniekam vienkārši nav izvēles kā tikai aiziet no darba. Kad situācija aiziet līdz vadītājai, viņa neuzskata, ka viņa...

Zivju krogs Jūrkalnes pagastā - Slikts serviss un ēdiens

17.11.2019. Zivju krogā Jūrkalnē "katastrofa" - neprofesionāla apkalpošana (t.sk. dzērienu karte kladē uz rūtiņu lapas), ēdiens neatbilda piedāvājumam ēdienkartē (pasūtītās grilētās foreles ar graudētām mandelēm un apelsīna mērci vietā tika atnesta cepta forele bez mērces, zandarta filejas ar vārītiem ceptiem kartupeļiem vietā - nebaudāma (veca) zivs fileja bez kartupeļiem. Tik daudz "pārsteigumu", šo vietu apmeklējot pirmo reizi, ka nav nekādas vēlēšanās to apmeklēt jebkad vēlreiz.

Lage Ko - Nepatiesas informācijas sniegšana

Nepatiesas informācijas sniegšana Sludinājuma norādīta nekorekta alga, par 15 mainām saņemsiet mazliet vairāk par 200 €. Bet sludinājuma, kurā aicina strādāt, norādīts cipars ap 900€, kad neatbilst patiesībai par veselības apdrošināšanu varat droši aizmirst, jums tas nespīd, jādara daudz, paldies ka vismaz nav jādara fiziskais darbs un mav jākrāmē preces no piegādātāja pašam.

Vanaga Ligzda - Briesmīgs ēdiens

Briesmīgs ēdiens Lielākais šoks pēdējo, es pat teiktu, gadu laikā! Pasūtot cēzara salātus ar garnelēm - negaidiet, ka saņemsiet ko vairāk par krievu sinepēs un lētākajā majonēzē izmērcētām salātu lapām ar tikko no ledusskapja izņemtām salātu garnelītēm! Atdodot salātus atpakaļ , neceriet , ka tie tiks izņemti no rēķina, pat ja esat apēdis 3 kumosus, jo vairāk no šiem salātiem apēst nav iespējams! Nepatīk -neēd! Šoks! Nekad vairs uz šo “augstas klases restorānu”! Neatstāšu tur vairs nevienu centu!