Reitings Kafejnīcas, bāri

25%
Šašliku centrs
Restart Cafe

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! 24. Augusta pēcpusdienā veicām mobilo pasūtījumu, stāvot Rindā. Rinda bija diezgan gara, un tā kā steidzāmies (4 cilvēki) , tad veicām mobilos pasūtījumus ar cerību, ka saņemsim vēlamo diezgan ātri. Bet bija otrādi... Meitene, kura bija aiz mums un pasūtīja pati pēdējā pie kases saņēma ēdienu ātrāk nekā mēs ar mobilo pasūtījumu. Pārdevēja lika čekus pie bīnes un mūsu pasūtījumi bija pēdējie. Zinu, ka mobilajiem un drive in pasūtījumiem ir priekšrocības (priekšroka) , bet šajā reizē tā...

Kafejnīca Mego, Slokā t/c Liedags - Šodien nopirktais ēdiens bija neēdams

Šodien nopirktais ēdiens bija neēdams Šodien nopirkām ēdienu kaf. Mego. Ēdiens bija neēdams, liekas vecs un vairākas reizes sildīts. Kā kaut ko tādu var atļauties tirgot cilvēkiem. Labākā gadījumā to varētu izbarot lopiem. Bija vilšanās un žēl iztērētās naudas. Nevienam neiesaku tur ēst.

Subway - Slikts serviss

21.08.2020 plkst. 14: 05 Iegāju Subway Merķeļa ielā ar domu paķert kaut ko uzkost pirms darba. Pieejot pie kases, darbiniece gatavoja Wolt/bolt pasūtījumu. Cītīgi nogaidīju 10 minūtes, kamēr viņa pabeigs. Pēc pasūtījuma sagatavošanas, viņa mani noignorēja un sāka apkalpot cilvēkus Rindā aiz manis. Beigās uz mani paskatījās kā uz kaut kādu nabaga radinieku, kaut gan es nebiju bildis ne vārda, bet stāvēju un gaidīju Rindā. Pirmo reizi saskāros ar tik cūcīgu attieksmi, var arī saprast, kāpēc “restorāns” pastāvīgi ir tukšs/pustukšs.

Bucefāls Siguldā - Nekaunīga apkalpošana

Iebraucām šajā krodziņā papusdienot. Uzreiz vēlos teikt - ļoti patīkama atmosfēra un tiešām garšīgs ēdiens. Šoks bija par viesmīli (sievieti) , kas apkalpoja. Acīmredzama vienaldzība pret klientiem, nevēlēšanās atbildēt uz jautājumiem. Slikti, bet lai nu paliek. Interesantākais bija beigās, kad palūdzām rēķinu. Viss labi, atnesa. Ielikām lielāku naudaszīmi, viesmīle savāca, aiznesa... Un viss:) acīmredzot, viņa jau pēc noklusējuma uzskata, ka atlikumu nest nav obligāti (uzreiz vēlos teikt, ka...

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Slikta apkalpošana, kasiera vārdā Žanna ļoti skarbi atbildēja uz jautājumu: kas ietilpst komplektā? Vai frī kartupeļu vietā var kaut ko citu paņemt? Atbildi tā un nesaņemu uz savu jautājumu tikai skarbu izrunu - ātrāk varat izlemt man nav laika, pirms tam es biju pateikusi ko tieši vēlos. Es arī esmu kasieris, bet nu es ar smaidu nonīcinu savu slikto garastāvokli, klienti jau nav vainīgi ka nav garastāvokļa pārdevējam. Viss notikums bij, Jēkabpils Hesburger. Reti nāku bet man tiek tās foršākās pārdevējas, bet šoreiz bij tas unikālais gadījums.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Šodien veicām pasūtījumu caur internetu. Pirmkārt netika izmiegts čeks. Apkalpoja pie lodziņa sieviete at gaišiem matiem. Uzvedās ļoti brutāli, tika pret mums klientiem pavelta balss, ka neesot runājuši mikrofonā, kautgan nekāda saistība ar pasūtījumu caur mikrofonu mums nebija. Mašīnu arī neapstādināju pie mikrofona. Ar kādām tiesībām tiek pacelta balss pret klientu?

Misty Moon - Krāpšana

Krāpšana Ужасное место, больше похоже на развод на деньги, за салат и кофе отдал больше чем 50 евро не советую ходить туда, по отзывам полинял что там людей разводят на деньги официантка впаривает самую дорогую еду, с накруткой цен так что не советую туда ходить.

Mcdonald's - Ēdiena kvalitātes sekas

Ēdiena kvalitātes sekas Labdien. Kurzemes prospektā paņēmu Big Mac komplektu. Pēc 2h palika ļoti slikti. Vēmu piecas reizes, kā arī bija caureja. Ļoti sāpēja vēders (īpaši augšdaļā) un Rāva uz augšu visu dienu. Palika labāk tikai pēc 6 stundām. Oglīte un ūdens dzeršana Nepalīdzēja. Šāda situācija, pēc Mcdonalds apmeklējuma, ir piedzīvota vēl reizi pirms tam. Notikuma datums: 13/08/2020

Mcdonald's - Darbinieki

Darbinieki 31. Jūlijā izsalkuma mākts iegriezos Mc Donalds Merķeļa ielā. Visa apetīte pazuda kad ieraudzīju tur strādājošo darbinieku. , aizmirstu personu, kas kā izrādās strādā tur. Vai tiešām šī uzņēmuma vadība ņem visus pēc kārtas, pat nenoskaidrojot to darbinieku psihiskos stāvokļus? !

IL SERVISS SIA - Slikts serviss

Bijām pirms brauciena uz Siguldu uzgājuši autoostas bistro otrajā stāvā, nožēlojams ēdiens, viss sakaltis stāv marmītos, liekas ka gatavots iepriekšējā dienā un tad uzsildīts! Salāti apvītuši stāv vitrīnā. Turpat ir arī bārs, kur var iemalkot kādu dzērienu, bet diemžēl, lai pasūtītu kādu kokteili, bārmene izskatās ka guļ un neko nesaprot ko viņai prasa! Neiesaku šo kantori!

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss 7 augusts atnācu ēst, meitene strādā gan pie kases, gan arī apkalpojot automašīnas. Zālē Rinda es biju pēdējais, ieradās vēl viena meitene, es domāju nu vel drusciņ abas ātri tiks galā! Kopumā meitene paņēma vienu klientu un aizgāja. Pēc minūtes 5-atgriezās, ņema nākamo klientu. Savukārt es stāvēju 20 minūtes un aizgāju majas izsalcis! Ja es paliktu, tad es noteikti gaidītu vēl 20 minūtes! Nākamreiz, ieradīšos ar automašīnu, izskatās kā tur apkalpojams būs ātrāks

Hesburger - Netīri galdi

Netīri galdi 6. Augustā plkst. 20, visi galdiņi netīri, ir diez gan nepatīkami sēsties pie tik netīriem galdiem, uzreiz zūd apetīte. Notīrīt galdiņus neprasa daudz laika. Par bezmaksas kafiju, jāatgādina pašai, kaut gan tas ir šī ēstuves bonuss, kas varētu piesaistīt klientus.

Hesburger - Slikts servis

Slikts servis Pasūtīju siera burgerus 5 bez sīpoliem, kā grūtniece sajutu sīpolu smaku uz reiz, bet domāju varbūt vienkārši savilkušies, attaisot burgerus vaļā katrā bija kripata sīpolu. Izskatījās ka sīpoli ir vilkti ārā no burgeriem, nevis taisīti jauni burgeri. Tā nav pirmā reize. Dzīvoju diez gan tālu, lai brauktu un sūdzētos.

Žaks-2 - Slikts serviss

Sveiki, susuri. Es sūdzos par sliktu ēdināšanu skolā. Es nezinu vai jūs gribat dzirdēt, bet man vienalga. Jo es stāstīšu tāpat. Skolā, kā jau katru dienu gāju rīt, jo tāpat nebija citas izvēles. Tur bija kaut kāds vecis kurš pasniedza ēdienu. Tad kad es liku nost savu dakšu viņš man iemeta ar karoti. Kā jau normāls cilvēks es atbildēju. “tu stulbs vai kā ar tevi? ” un aizmetu viņam karoti atpakaļ. Viņš kaut ko sāka bļaut tādēļ aizmetu ar šķīvi viņam. Paldies.

Cata - Slikts serviss

Slikts serviss Joprojām! Nestrādā stabili norēķini ar karti! Pēdējā maršruta busā nedrīkst "nestrādāt internets"! Vispār jau nevienā, cilvēkiem ir jābrauc uz darbu un mājām no rītiem un vakariem, bez nervu tērēšanas ar catas stulbajiem aparātiem! Nu jau vairāki gadi, kad nerisina šo problēmu. Un cilvēkiem nevajag "atrakstīšanos", bet vienkārši ņemt un atrisināt problēmu!

LIDO - Temperatura

Temperatura Сегодня была у вас в Лидо на Elizabetes. Я беременна. Стояла дикая жара. У меня температура всегда 37,1-37,3. Меня не впустили. Несмотря на моё положение и ситуацию. Приехала домой. На трёх градусниках 36.7, 36,7 и последний 36.9. Да есть разница, но даже меньше чем обычно. Спасибо вам за любезность.

Kūriņš - Slikts ēdiens. Edienam bija ļoti daudz sāls.

Slikts ēdiens. Edienam bija ļoti daudz sāls. Pasūtīju gaļas podiņu. Atnesa man gaļas podiņu - kartupeļi, liellopa gaļa, siers... Pēc pirmā kumosa jau nepatika, ka ēdiens ir pārlieku sāļš. Un tas bija patiešām sāļš, ka sāls garša vēl ilgi palika mutē! Atteicos no ēdiena un man piedāvāja citu - asinsdesu! Nu pagaidīju apmēram 20-30 min! Nesagaidīju un bija jau laiks iet prom.

Latvijas 1.rokkafejnīca - Rupji darbinieki

Rupji darbinieki Bijām uzdziedāt karaoke, netīšām aizmirsu lietussargu. Nākamajā dienā gāju meklēt, aizgājām arī uz šo “fantastisko” vietu. Atnācām no rīta, plkst. 11, par to, ka kafejnīca strādā no 12 nezināju, taču durvis bija vaļā. Pieklauvējām, uzrunājam strādājošu tur meiteni, visdrīzāk, oficianti, tā mums rupji atbildēja, ka var ātri apskatīties, bet viņi strādājot tikai no 12. Es atvainojos, pateicu: “piedodiet, ka tā. Es pati varu visu apskatīt tur ir 3 minūšu jautājums - vai nu ir, vai arī nav” uz ko...

32. Augusts - Slikts serviss

Slikts serviss Slikts serviss. Ļoti nelaipna apkalpošana. Gribēju pamēģināt dažādas ēstuves Mārupes pusē, jo bieži tur uzturos. Divas reizes pusdienoju “32. Augustā” un abas reizes saskāros ar sliktu apkalpošanu. Pirmajā reizē nodomāju, ka cilvēkam slikta diena, bet otrajā reizē sapratu ka tas oficiants vienkārši tāds ir! Kur skatās uzņēmuma īpašnieki pieņemot tādu darbā, kurš ir neapmierināts uz klientiem. Viss lielāko neapmierinātību un attieksmi parāda, ja neizvēlās ēdienus no ēdien kartes, bet gan no...

Cata - Nerisina tehniskās problēmas

Nerisina tehniskās problēmas Jau gadiem nerisina savas problēmas ar bankas karšu lasītāju iekārtām. Tās bieži nestrādā, pat covid laikā! Teorētiski norēķināšanās ar karti skaitās pieejama, bet faktiski to izdarīt ir veiksmes jautājums. Jau vairākas reizes rakstītas sūdzības viņiem pašiem, bet problēma netiek labota. Salīdzinājumam - citai autobusu kompānijai, kas kursē vidzemē (nordekai) , tāda problēma nav manīta. Ir dzirdēti šoferu mēģinājumi iestāstīt pircējiem, ka autobusā kustības laikā satelīts nevar to izsekot...