Reitings Būvmateriālu veikali

Vinteko
100%
Ramkons

Senukai - Bojāta prece, netiek atgriezta nauda, slikta komunikācija

Bojāta prece, netiek atgriezta nauda, slikta komunikācija 25.04.2020. Saņēmu preci - y00000103528516758 gaļas mašīna standart mg-198/2000, pasūtījuma nr. E00115240. Prece izrādījās ar bojājumu - nedarbojās ieslēgšanas slēdzis. Vairākkārt komunicējot ar [slēpt]@ksenukai.lv (2x) , noskaidroju, ka preci fiziski varu nodot ksenukai veikalā tc ozols, ko arī 28.04.2020. Izdarīju, pretī saņemot dokumentu, kurš apliecināja preču saņemšanu un informēja, ka 2 nedēļu alikā nauda tiks atgriezta norādītajā kontā. Gala termiņš 12. Maijs. Diemžēl līdz šim brīdim -...

Depo - Bojāta prece

Bojāta prece Sveiki! Iegādājos ūdens maisītāju virtuvei Elegance 35 mm hromēts par 99,99 eiro, bet pēc 2 mēnešu lietošanas ūdens maisītāja poga kas regulē pāreju no dušas uz strūkliņu diemžēl nedarbojas. Tā nav pirmā reize, šis ir jau otrais iegādātais ūdens maisītājs ar šādu defektu. Pirmo iegādājāmies un uzreiz konstatējām ka ūdens maisītāja poga nedarbojas, tad nu nesām samainīt, bet otro palietojām 2 mēnešus un poga atkal nedarbojas, bet tā kā atgriešanas laiks jau bija beidzies, tad mēģinājām šo...

K senukai - Nepieklaigā apkalpošana

Nepieklaigā apkalpošana S. G.12.05.20 iepirkos Senukai veikala, aizejot līdz krasu nodaļai jautāju pārdevējam kādu krasu ieteiktu iekšdarbu sienam un griestiem un Ludzam lai palīdz ar krasas tona izvēli. Pārdevējs asi atbildēja, ka ir daltoniķis un krasas ir mūsu acu priekša. Lai izvēlamies pasi, jo pārdevējam jāiet kramet prece. Uz jautājumu kads ir viņa vārds, pārdevējs nevēlējas to paziņot un aizgāja ar otru pārdevēju smiedamies kuram bija atšķirības zime [māceklis] , diemžēl nespēju pats izvelieties krasu, aizgāju...

AtrisinātaKsenukai.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Iegādājos virtuves izlietni halmar sink stema white (pasūtījums e00113733) un man atsūtīja braķētu izlietni. Mājaslapā Caurumi atrodas pa kreisi, bet man atsūtīja ar Caurumiem centrā. Taja pašā dienā (29.04.2020) uzrakstīju par šo negadījumu un man atbildēja: "Labdien, paldies, ka sazinājāties ar mums. Informācija tiks nodota attiecīgajam servisam. " Kopš ta laika ar mani neviens nesazinājās. Klusums. Vakar uzrakstīju atkartoti, bet atbildes nav. Slikta klientu apkalpošana.

Depo - Nepamatoti atlaists no darba

Nepamatoti atlaists no darba Vēlos iesniegt sūdzību, par veikalu/noliktavu depo jēkabpilī, es strādāju apsardzes firmā secure solution Latvija, kas apsargā veikalu depo, veikala vadība dace Lapiņa, ainārs leimanis (reģionālais vadītājs) lika mani atlaist no darba jo pēc viņu domām nemāku komunicēt ar cilvēkiem (raustu valodu) tā jau ir diskriminācija, un man nācās rakstīt iesniegumu, uz abpuseju vienošanos pametu darbu. Ar kādām tiesībām veikala vadība jaucas apsardzes darbā. Kur ir cits, man tiešais priekšnieks.

Visas durvis un akmens SIA vai All Doors - Pasūtījuma izpildes ilgums, nekvalitatīvi pakalpojumi.

Uzņēmums nodarbojās ar ēku durvju tirdzniecību. Manā gadījumā darījums nav atrisināts 11 mēnešus. Sākumā vilka gumiju aizbildinoties, ka nav materiāls, tad rūpnīca esot pārslogota, tad transportu nevarot organizēt. No avansa līdz piegādei pagāja 7 Mēneši. Tad nākošā problēma uzņēmuma atsūtītais galdnieks pieļāva rupjas kļūdas mērījumos. Derēja tikai divas durvju vērtnes no piecām. Sasolīja ka labos kļūdu, atsūtīja citu galdnieku. Šodien ir jau 11 Mēneši kā nekas nav izlabots. Kā vēlāk uzzināju...

K senukai - Плохое отношение к клиенту

Плохое отношение к клиенту Приехал в магазин k senukai грузится товаром, меня грузил молодой парень на погрузчике. Разговаривал очень грубо, крыл матным языком. Я был в шоке. Меня он загрузил. Но я переспросил его, где еще мой груз, он ответил в грубой форме, чтобы я назвал номер заказа. Я ему сказал последние 4 цифры, его это не устроило и он мне в ответ: "меня это не е*ет, называй полный номер и пошел ты на*уй. " я его переспросил, ты меня послал? А он мне в ответ: "да, и сразу ушел. " я просто в шоке был за такое отношение к клиенту магазина. Таких нужно увольнять. Все это происходило 27.04.2020 с 15: 30 по 16: 45.

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Šī sūdzība nebūtu rakstīta, ja valstī nebūtu ierobežojumu laiks! 21. Aprīlī devos uz veikalu, lai iegādātos 2 gabalas polikarbonāta loksnes, kuras stāv praktiski blakus '"āra"'kasei. Apsargs liek iet cauri veikalam, kur cits apsargs bez ratiem nelaiž iekšā (tas laikam mūsu drošībai!) man jāizbrauc cauri visam veikalam, lai tos ratus noliktu tur pat kur biju jau sākumā, paņemtu loksnes un izietu ārā. Tad man rodas jautājums, ņemt ratus, braukt cauri veikalam, kurš pilns ar pircējiem, klausītie...

Mafijas ārstēšana - Mafijas metodes, kā likt klientam maksāt divreiz par tām pašām precēm

Mafijas metodes, kā likt klientam maksāt divreiz par tām pašām precēm Es pasūtīju koku preces dārza novietnei. Preces tika piegādātas, bet bez dokumentiem. Jebkurā gadījumā tika samaksāta norunātā summa, un vadītājs un vēl viens darbinieks devās uz nākamo piegādi. Furgons bija pilns. Pēc vienas stundas ieradās trīs strādnieki citā mikroautobusā un savāca preces, kas joprojām atradās ārpus manas mājas sētas. Viņi lūdza mani ierasties birojā, jo bija problēmas. Es braucu uz biroju. Birojā viņi man kliedza. Viņi teica, ka 2 50 eiro banknotes ir apdomīgi apmainīta...

Kokuplacis.lv - Cenas neatbilst tam kā norādīts ss.lv materiāli veci, sapelējuši.

Apskatot cenas ss.lv un klātienē, protams, cenas klātienē ir dārgākas, nekādu akciju nav. Uzmetēju kantoris. Prece nekvalitatīva. Ja uzrasa sazāģēt dēļus pēc garumiem, tad tad garumi ir aptuveni +-15 cm. Neiesaku. Ir lētākas vietas. Piemēram Aconē un Ķekavā. Pameklējiet citur.

Depo - Психологическое давление

Психологическое давление В связи с тем, что кто то создал чрезвычайную ситуацию в некоторых странах и раздул размеры вирусной болезни до пандемии мирового мора, владельцы крупных торговых компаний получили приказ включать в своих супер.. Гипер маркетах оружие психологического воздействия... Что я под этим подразумеваю? : когда ходишь по магазину, каждые 5 минут повторяется одна и та же речь (метод тюрьмы или психбольницы) , о том что не стоит без надобности находится в магазине, нужно соблюдать дистанцию, за вами...

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien 11.04.20 nopirku žalūzijas (kuras nebija no letajiem 41.99) , tā ka man nederēja izmērs pārdevēja piedāvāja tos apgriezt piemaksājot vēl 3.40 eur par pakalpojumu. Atbraucot 14.04.20 pēc preceses pajautāju vai viss ir kartība, uz ko man neapmierināti atbildēja ka viss ir pēc pasūtījuma. Atbraucot mājas konstatēju kā drēbe nogriezta uz 905 mm bet stienis uz 900 mm, regulējot žalūzijas savelkas, nav gluda drēbe. Kā jūs risināsiet šo incidentu, prece man ir vajadzīga. Gaidu atbildi.

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Depo tikt Depo veikalā Lubānas ielā, paskatīties vai ir tas ko man vajag. Bet apsardzes darbinieks mani piespieda paņemt iepirkumu grozu, lai gan man viņš nemaz nebija vajadzīgs vai tiešām tikai mitro salvešu mazās paciņas iegādei vajag ņemt lielu grozu?

Depo - Paldies

Paldies Gribēju pateikt arī paldies depo dreiliņu ielā darbiniekiem, kas šajā smagajā laikā turpina strādāt. Man radās problēma ar pirkumiem un radiniece gados nevarēja aiznest viena maisus līdz mašīnai. Apsardzes darbinieki bija ļoti pretimnākoši un laipni, sajutāmies kā augstākā līmeņa servisā. Tiešām labi, ka ir ne tikai sūdzības bet arī labas lietas ko pateikt. Paldies Dreiliņu depo!

Depo - Nepieklājīga uzvedība

Nepieklājīga uzvedība Rupja un nepieklājīga uzvedība, pārdevēja atļaujas pārmest, ka nāk uz veikalu bez vajadzības, nezinot lietas patiesos apstākļus. Liek ievērot divu metru distanci vecākiem starp nepilngadīgam bērnam. Jābūt drošības pasākumiem, bet nezaudējot cilvēcību.

Depo - Nemaksā virsstundas

Nemaksā virsstundas Depo kas atrodas uz Lubānas ielas 150, nemaksā par virsstundām. Kāpēc veikals var neievērot dl un nenoreiķināties par attiecīgajām nostrādājām virsstundām attiecīgajā mēnesī. Pēc drīzumā paredzētās Vdi apmeklējuma redzēsim kas mainīsies. Mans advokāts teica ka varot sūdzēt tiesā. Tā arī darīšu. Pieriebās, jāizbeidz visatļautība.

Depo - Uzslava!

Uzslava! Labdien! Šī nebūs sūdzība, bet gan uzslava Liepājas Depo veikala darbiniekam, kurš prot apkalpot pircējus! Šodien, 27.februārī iepirkāmies veikalā Depo, Liepājā! Gribam uzslavēt un lielu PALDIES pateikt klientu apkalpošanas zāles darbiniekam Raimondam par kvalitatīvo un izcilo darbu savā jomā! Tiešām Raimonds ir savā vietā un ir profesionāls darbinieks, jo ne katru dienu var satikt šādus darbiniekus, kuri palīdz atrisināt un ieteikt labāko veidu kā iegādāties materiālus. Smaids no mūsu sejām nepazuda visu atlikušo dienu! Prieks par šādiem darbiniekiem!

Depo - Uzslava

Uzslava Bieži iepērkos depo veikalos, vis biežāk sanāk Dreiliņu depo iegriezties, jo ir pa ceļam uz būvniecības objektu, gribu uzslavēt veikala personālu par apkalpošanu, ievēro pircēju un ļoti operatīvi, kvalitatīvi sakomplektējam vajadzīgo, kas šajā ātrajā laika ir ļoti svarīgi, pat ja nebūs pa ceļam, personāla dēļ braucu, braukšu un draugiem iesaku depo, Lubānas ielā, malači un paldies!

AtrisinātaSenukai - Paliku bez preces un bez naudas

Paliku bez preces un bez naudas Nopirkām klātienē gāzes plīts virsmu aeg hg654550sm - 164,99€ 05.02 uzstādīšanas laika meistars secināja ka plīts virsma ir pārāk šaura pēc izmēra un vajadzīga platāka, 07.02 atbraucam veikala kur pamatojoties ka prece ir jau iepakotā atsakās mainīt uz citu, vai atgriezt naudu ko mēs pat neprasījām. Uzrakstījām prasību samainīt tagad palikām bez preces un bez naudas un bez gāzes plīts uz visam brīvdienām. Čeks 81/756 #00389598 klients: 9509524 9428002098589

DEPPO - Причина здоровью

Причина здоровью Здравствуйте! Сегодня была в магазине depo, в отделе сантехники и на меня с потолка посыпался какой то песок похожый на керомзит. Прошу отреогировать, на кассе девушку предупредила. Надеюсь на жалобу отреагируите. А то может кого то и сельнее пришибетюс фотографировать не додумалась. Откинула все в сторону!