Meklēšanas rezultāti

Skaistumkopsanas salons LINA - Frizierene atbildēja, ka tā medzot būt (Sūdzība)

Nesen apmekleju so salonu, apkalposana laipna, piedava teju, kafiju!!! Pierakstijos uz matu krasosanu, 2 krasas sķipsnas gaisas un pamattoni bruna krasa, nokrasoja nonema dvieli no galvas itka likas normali viss ok, kad saka ķemet matus tad nu tik bija, visas gaišas šķipsnas naca nost pilniba visa kemme manos matos, visa grida kad prasiju kapec ta, frizierene atbildeja nu ta medz but, vai tad jums neteica? Bet vinai jau man to vajadzeja pateikt, pabridinat, ka ta var but...utt...acimredzot...

Birutas Mageles Starptautiskā Stilistu Skola - Maksā naudu, bet nekā! (Sūdzība)

Kā jau Latvijā zināms, skolām nav liels prestižs, kā sacīt jāsaka, kas var atļauties maksāt, var atļauties arī studēt. NU tad tālāk... Gribu palikt anonīma, tādēļ teikšu, ka mani sauc Eva. Esmu pati nākusi no Liepājas un 2004.g. sāku mācīties Birutas Mageles Starptautiskajā stilistu skolā Rīga, Brīvības gatvē 193. Gribēju studēt, jo dzirdēju lielas reklāmas un esot populāra skola! Skolas maksa mēnesī bija 55 Ls un jāmācās bija 11 mēneši gadā un tā 2.5 gadus. Viss bija labi līdz reizei, kad...

E Eva 29.12.2007
Komentāri 189 Izglītība

Anna Kraule - Nevar normali arstet un palidzet cilvekam but veselam (Sūdzība)

Nevar normali arstet un palidzet cilvekam but veselam, palidz tikai grutas situacijas un tas nevienmer sanak. Просит сделать рентген но ничего в ренгене Не понимает, в другом случае просит сделать кардиограмму, приносишь и она ничем Не может помочь, приносишь другие анализы и она тоже ничего Не понимает и не помогает, едешь в больницу, делаешь анализы, делаешь обследования и она почему то ничего Не получает и помочь Не может, И получается что тратишь деньги на анализы и тратишь деньги на...

J Janis.Ozols3 18.09.2024
Komentāri 0 Ārsts

Indexo Banka - Solīt solam, bet nepildam. (Sūdzība)

Solīt solam, bet nepildam. 09.09.2024 plkst.13:54 no Indexo Bankas saņēmu uz e-pastu "INDEXO Bankas akcionāru piedāvājumu", kur tika piedāvāts bezmaksas noformēt Bankas plānu “Zelts” uz 6 mēnešiem. Piedāvājums pieejams akcionāriem, kuru īpašumā līdz 2024. gada 10. janvārim bija vismaz 50 INDEXO akcijas. Atcērējos, ka mana īpašumā līdz 2024. gada 10. janvārim bija vismaz 50 INDEXO akcijas. Piedāvājums man liekas interesants un sāku savu pirmo pieredzi ar Indexo banku. Lejuplādēju aplikāciju, aizpildīju pieteikumu...

Lidl - Lidl nedomā, ka cilvēki var būt atšķirīgi (Sūdzība)

Lidl nedomā, ka cilvēki var būt atšķirīgi Lūdzu, padomājiet par to, ka Latvijā dzīvo ne tikai vīrieši ar m izmēru un lielāk. Jūs nedodiet izvēli cilvēkiem kuriem ir s izmērs. Vai pērc apģērbus, kas ir pa lielām, vai nepērc vispār un staigā bez apģērbiem. Manuprāt šāda tirgotāju praktika Latvijā ir pazeminoša, bet gadi iet un personīgi es kā redzēju vīriešu s izmēra ignorēšanu, tā redzu tālāk. Ļoti ceru, ka lidl kaut ko izdomās par šo problēmu.

I I87 14.09.2024
Komentāri 4 Veikali

Dentiks zobārstniecība - Very bad service !!! 👎 (Sūdzība)

Very bad service !!! 👎 Hello! I completely agree with all the former patients of the so-called dentix clinic. Those who left negative reviews about their work. I also want to warn those who want to visit this "dentistry" about the low, unprofessional service. The itkins think only about how to make money. / one of the most expensive clinics in riga / their patients are in third, fourth... And so on place. They do not appreciate at all that a person has chosen their clinic. They do not care whether he comes a second...

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Drausmīga attieksme ne tikai pret jaunajiem vecākiem, bet arī pret bērniņu kas tur nonāk. (Sūdzība)

Drausmīga attieksme ne tikai pret jaunajiem vecākiem, bet arī pret bērniņu kas tur nonāk. 2024. gada 18. augusta pēcpusdienā ar NPD bērnu slimnīcā Vienības gatvē tika nogādāta četrus mēnešus veca meitenīte Melānija Gabriela Bērnam NPD izsaucām, jo bija aizdomas uz stiprām vēdersāpēm. Slimnīcā ar bērnu palika tētis. Pēc ārsta apskates uzņemšanā tika konstatēts zilums - asinsizplūdums uz kājas. Neizjautājot tuviniekus un neieklausoties tēva paskaidrojumos, tika izdarīti vienpusēji pieņēmumi, ka bērns ģimenē ir cietis no vardarbības. Pēc 22:00 aizvedām tēvam nepieciešamās manta...

Cityparks - Mašīna tika reģistrēta 5 minūšu laikā, bet vienalga naudas sods (Sūdzība)

Mašīna tika reģistrēta 5 minūšu laikā, bet vienalga naudas sods Mašīna tika reģistrēta 5 minūšu laikā, bet vienalga naudas sods. Darbiniece nekaunīgi apgalvoja, ka reģistrācijas neesot. To nav iespējams pierādīt. Ir pienācis laiks pārtraukt šī uzņēmuma darbību Latvijā!

Kurzemes gaļsamnieks - Vistu šķiņķi bet realitātē mugura un pliki kauli (Sūdzība)

Vistu šķiņķi bet realitātē mugura un pliki kauli Ja reāli rakstīts ka vistu šķiņki (sašliks) tad tas apgalvojums ir nepareizs. Vairāk kaula nekā gaļas. No 800gr reāli nekas daudz no gaļas + tev jāatkaulo lai uzliktu uz iesma. Vilšanās. Vienā spainī bija reāli 2-3 mazi vistu šķiņi, kas ir normāli, bet tad iet lielie gabali kas ir ar muguru un kaulu, nepieņemami ka rakstīts ir viens bet realitāte kas cits.

Inese Jurisa - Meklēju palīdzību, bet mēģināja apkrāpt (Sūdzība)

Meklēju palīdzību, bet mēģināja apkrāpt Vai tiešām jāprasa nauda bez čeka? Samaksāju es visu oficiāli, man saka nekas nav samaksāts, ko es te nāku, lai maksājot ar skaidrā naudā, jo citādi nevarot nopelnīt. Bet es saku, ka es jau samaksāju, rādu maksājumu un par to uz mani paceļ balsi, bet kur pakalpojums? Atdodiet atpakaļ manu naudu, vai griezīšos policijā par krāpniecību. Man ir dokumenti, kas pierāda, ka esmu veikusi maksājumus. Kādēļ tā mani jāapkrāpj, izskaidro šo? Kādēļ patērētāju aizsardzības organizācijā ir nevīžīga pret šādu rīcību? Vēlos, lai atgrieziet manu naudu atpakaļ.

Hesburger - Čekā ir rakstīts siera burgers bez marinētiem gurķiem, bet burgers ar viņiem. (Sūdzība)

Čekā ir rakstīts siera burgers bez marinētiem gurķiem, bet burgers ar viņiem. Labdien! Es sava pasūtījuma atzīmēju, ka siera burgerim jābūt bez marinētiem gurķiem, bet burgerī bija marinētie gurķi.

BITE - Ternetsbites 5 g internets tikai griež riņķīšus. Bet nauda jāmaksā (Sūdzība)

Ternetsbites 5 g internets tikai griež riņķīšus. Bet nauda jāmaksā Bites 5 g internets tikai griež riņķīšus. Bet nauda tāpat jāmaksā sarunā ar bites darbinieku teica ka jāmaksā vienalga.8

Latvijas Biatlona federācija - Vēlos ziedot, bet ne jau izmantojot PayPal (Sūdzība)

Vēlos noziedot Latvijas biatlona izlasei naudu ceļā uz jaunām virsotnēm, bet vienīgais kā to var izdarīt - izmantojot paypal vai ievadot saitē, kuru ikdienā neizmantoju, savus kredītkartes datus. Tas nav nopietni. Ikdienā dzirdam – cik daudz krāpniecisku shēmu – kurš var būt drošs, ka kādā brīdī maksājuma avots netiek samainīts uz kādu “ofšor” SIA. Netiek apvainota federācija – bet gan tās izvēlētais veids kā savākt nepieciešamo naudas summu. Vai tiešām nevarēja norādīt kādu Latvijas banku ar...

M Māris 18.02.2024
Komentāri 3 Sports

Prasa aizdod naudu bet attpakal neadod - Krapniece (Sūdzība)

Krapniece Lāsma Vorobjova -Lāsma prasija man lai aizdod naudu-prasija 100 eiro bet es ka laipna persona uzticējos -jo veca pazina.parskaitiju naudu un tad tik viss sakas ik pa laikam prasija naudu lai aizdodu naudu vinai ka adosi ar vienu vardu sakot nebija miera -kad vaicāju kad atgriezis attpakal manus 100 eiro tad tik viss sakas.Ka neesot tagat.ka visu viena pati maksa utt.un tagat kad rakstu lai adod naudu-zinas izlasa bet attbildes nav-vienu vardu sakot neuzticaties sai personai..Atrodas Skotija

J j......... 03.02.2024
Komentāri 2

Rito.lv - piedāvā lietas, kas ir ne tikai labs, bet arī izskatās kvalitatvas (Sūdzība)

piedāvā lietas, kas ir ne tikai labs, bet arī izskatās kvalitatvas Manar sievu patīka iepirkties Rito veikalā. Pirms kāda laika es ar sievu nopirku jaunus virtuālās galda piederumus šķīvi un glāzes. Tie ne tikai ir labi un izskatās labi, bet arī maksā salīdzinoši izdevgi. Man ļoti patīk, ka Rito piedāvā lietas, kas ir ne tikai labs, bet arī kvalitatvas.

AtrisinātaMdp Industries and Services - Krāpšana - noslēdz līgumu, izraksta rēķinu, saņem naudu, bet līguma nosacījumi netiek izpildīti (Sūdzība)

Krāpšana - noslēdz līgumu, izraksta rēķinu, saņem naudu, bet līguma nosacījumi netiek izpildīti Meklējām uzņēmumu vai uzņēmēju, kurš var uztaisīt ugunsdzēsēju dīķa projektu. Atradām internetā firmu MDP.LV, uzrakstījām e-pastu, uz ko saņēmām laipnu atbildi, ka tas ir iespējams - ugunsdzēsības dīķa projekts ar visu saskaņošanu BIS, kas arī mums bija nepieciešams. Noslēdzām līgumu, saņēmām pirmo rēķinu par avansa maksājumu. Pakalpojums bija sadalīts 2 daļās - bija nepieciešami ģeoloģiski izmeklējumi un ugunsdzēšības dīķa projekts. Saņēmām ģeoloģiskos izmeklējumus, kas bija Ok. Pēc tam...

Bolt Food - Kurjers *****, bet atbalsta dienestā strādā vel lielāki ***** (Sūdzība)

Kurjers *****, bet atbalsta dienestā strādā vel lielāki ***** Kurjers no Indijas jeb tautā saukts kebabs kavēja 100 minūtes, jo nevarēja aizbraukt paņemt sūtījumu, kas atradās turpat aiz stūra, bet saucamais "atbalsta" dienests, kur ņem visus no palīgskolas, neatbildēja 30 minūtes un tad arī standarta frāzes no kurām nekādas jēgas. Ēdienu atveda aukstu un kurjers jeb kebabs bija apēdis daļu no ēdiena. Bolt food ir ļoti slikta kompānija.

AtrisinātaAutoskola Presto - Pakalpojumu nesniedz, bet naudu atgriež tikai daļēji (Sūdzība)

Pakalpojumu nesniedz, bet naudu atgriež tikai daļēji Presto ir izveidojis klientam nedraudzīgu braukšanas nodarbību rezervēšanas sistēmu. Tikko tu esi savā virtuālajā maciņā ieskaitījis naudu, Presto to uzskata par savu, pat ja pakalpojums nav sniegts un arī netiks sniegts. Manā gadījumā notika sekojošs - redzu pakalpojumu jēkabpilī, am kategorijas braukšanas nodarbība, rezervēju to, bet izrādās, ka mopēdu viņi jēkabpilī nevar nodrošināt un pakalpojumu nevar sniegt, tāpēc paši to atceļ, bet naudu neatgriež, tā vietā piedāvā izvēlēties kādu citu...

V Vineta05 13.11.2023
Komentāri 1 Autoskolas

Fielmann - Pasūtīju brilles, bet viņi spiež (Sūdzība)

Pasūtīju brilles, bet viņi spiež Kad izvēlējos ietvarus it ka Ok, bet kad saņemu un saku lietot tad vispār man neder, spiež ausis. Es atbraucu Akropole lai kaut ko atrisina, ar fēnu bišķiņ kaut ko tur sataisīja un viss, bet tāpat spiež un nevaru nesat brilles, sāp ausis. 300 eiro miskaste.

AtrisinātaM79.lv - Krāpšana - 2 dienās izsūtīs, bet ir pagājis jau mēnesis (Sūdzība)

Krāpšana - 2 dienās izsūtīs, bet ir pagājis jau mēnesis M79 nevar sazvanīt, nevar sasniegt ar e-pastu. Pasūtīju rokas blenderi / samaksāju. Izsūtīs '2 dienās'. Jau ir pagājis mēnesis un nekas nav izūtīts. Nevēlos atbalstīt ārzemju internetveikalus, bet ja mūsējie nodrošina tādu servisu, tad laikam jau citu opciju [slēpt]@m79.lv Pielikumi otrd., 19. sept. 19:18 kam: xxxxxxxxxx, rekins Labdien, Nosūtam rēķinu apmaksai, piegādes laiks, pēc apmaksas saņemšanas, aptuveni 2,00 darba dienas. Tiklīdz kā prece būs gatava saņemšanai - nosūtīsim Jums SMS. Ar cieņu, Jūsu M79.lv 25447101 28640855