www.sudzibas.lv Itella Nepiegādāta paka

Itella - Nepiegādāta paka

Ebay iegādāta prece no Vācijas ar dhl līdz itellai atbrauca pāris dienās. No šā gada 17. Maija, kad paciņa nonāca itella Latvia, līdz šai dienai - 29. Maijam, tā arī nekas netika piegādāts. Kā var redzēt izsekošanas attēlā, 28. Maijā esot "neveiksmīgi" mēģināts preci piegādāt. Tie ir klaji meli, jo saskaņā ar atnākušo īsziņu, piegādei tiešām bija jābūt 28. Maijā no 14.00 līdz 16.00. Bet kurjers tā arī neatbrauca. Kad šorīt vīrs mēģināja ar itella sazināties, viņam paziņoja, ka piegādes informācija neesot bijusi korekta, tāpēc paka tiks nosūtīta atpakaļ uz Vāciju. Viņš mēģināja atgādināt, ka 27. Maijā, kad uz itella zvanījām, piegādes adrese un kontaktinformācija tika apstiprināta.
Ņemot vērā šeit publicētās sūdzības par vienu un no pašu - kompānija ar saņēmēju nesazinās, pakas nepiegādā vai pat sūta atpakaļ, rodas iespaids, ka itella kā pasta piegādātājs ir totāli neuzticama.
Mums paveicās, ka ebay atskaitīs atpakaļ par preci un sūtīšanu samaksāto summu.

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 04.06.2024

Cien. Klient,
Esam sarūgtināti par Jūsu negatīvo pieredzi.
Lai mēs varētu pārbaudīt situāciju, lūdzam Jūs nosūtīt Jūsu pakas numuru un problēmas aprakstu uz [email protected].
Atvainojoties par sagādātajām neērtībām un gaidot atbildi,
Smartpost Klientu atbalsta komanda