www.sudzibas.lv BITE Go3 līgumsods

BITE - Go3 līgumsods

Pirmo reizi mūžā saskaros ar situāciju, kur, lai atceltu straumēšanas pakalpojumu, jāmaksā 49€ līgumsods.
Izmantoju izdevību pāriet pie bites un dabūt labāku mēneša maksu par pieslēgumu. Kurjers atveda līgumu, parakstīju, bet tad iepriekšējais operators piedāvāja vēl labāku cenu un nolēmu nepāriet.
Līdzi līgumam nāca go3 filmas. Pārāk šajā neiedziļinājos, jo pierasts, ka visur citur visus abonēšanas pakalpojumus var jebkurā brīdī atcelt.
Tā kā pie bites nepārgāju, pieņēmu, ka arī go3 nebūs aktīvs. Līdz brīdim, kad man atsūtīja rēķinu. Nedaudz kaitinoši, bet pats vainīgs. Domāju samaksāšu un atcelšu. Bet, lai atceltu pakalpojumu, jāmaksā līgumsods 49€ par līguma laušanu.
Jūtos nedaudz aizkaitināts, ka tagad esmu līgumsaistībās uz diviem gadiem. Es apzinos, ka esmu vainīgs, ka neizlasīju līgumu, bet nevaru arī likt kurjeram gaidīt 20 minūtes, kamēr iepazīstos ar noteikumiem.

13.09.2024

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 13.09.2024

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

N

R Robyn 13.09.2024

Nekāds likums Jums neliedza likt kurjeram gaidīt. Jums ir tiesības iepazīties ar līguma noteikumiem.

( ( ͡❛ - ͡❛) 13.09.2024

"Es apzinos, ka esmu vainīgs, ka neizlasīju līgumu."
Ar šo apziņu bija arī jāsāk, tad arī nebūtu sūdzība jāraksta.
Bet skatieties uz pozitīvo pusi, ja paliktu pie šī kantora, tad viņi Jūs apkāstu par daudz lielāku summu kā 49 Eur, kā sacīt jāsaka, mācība Jums diezgan lēti izmaksāja.

I IEVA777 14.09.2024

Vajadzēja izmantot 14 dienu atteikšanās tiesības. Es tā vienmēr daru un viss ok

E Elle Kruze 15.09.2024

Līdzīga situācija bija sievai, arī iesmērēja go3 tv a tekstu tas tikai formāli varat neskatīties utt..beigās nācās maksāt