www.sudzibas.lv MAXIMA Depozīta punkts

Maxima - Depozīta punkts

Katru dienu no pirmdienas līdz svētdienai no 8: 00 līdz 22: 00 ir pudeļu šķindoņa no depozīta punktiem.. Ar atvērtu logu nav iespējams būt mājās.. Sestdien un svētdien no 8: 00 ir arī zvans no pudelēm..
Divas depozīta vietas atrodas tieši zem logiem. To vienkārši vairs nav iespējams paciest..

27.06.2024

S sannas 27.06.2024

Depozītu Latvijā neieviesa Maxima. To lēmumu uzlika kā neapstrīdamu pienākumu, tā ka iebildumi jāizsaka īstajam vainīgajam. Maxima darbiniekiem pienākums tīrīt taromāta mēslus ir uzlikts spiestā kārtā, par to neviens pat nemaksā, jo darba stundu skaits nav palielināts, bet papildus darbs gan ir uzlikts.

A AleksejsSc 27.06.2024

kāds strādniekiem ar to sakars? Ja tu nesaproti, tad neraksti mulkibu

ž žurcis 27.06.2024

Nē, Aleksejs neko nesaprot. Neraksti muļķības.

S sannas 28.06.2024

A kāds sakars maximai ar taromatiem? Nē jau maxima pati izlēma taisīt to mēslu savāktuvi!
Noskaidrojiet, kas ieviesa likumu par taromātu eksistenci Latvijā, un tur arī rakstiet sūdzību!

O oIo 28.06.2024

Aizver logu!

A AleksejsSc 14 st atpakaļ

Nuhuj ej ari

Good Intentions 28.06.2024

Es visai šitai krāpšanas sistēmai neticu, bet tas esmu es. Darbinieki arī nelaimīgi no viņiem. Es arī nelaimīgs stāvēt rindā - beigās pilns un staigāt pa 2,3 punktiem, lai nodotu. Ierakstiet video ar skaņām - labprāt paklausītos.