www.sudzibas.lv RSU Stomatoloģijas institūts Nekvalitatīvs pakalpojums

RSU stomatoloģijas institūts - Nekvalitatīvs pakalpojums

Bērnam 15 gadi, sāpēja zobs. Kad zāles jau nelīdzēja devāmies uz stomatoloģijas institūtu pēc palīdzības. Pirmais šķērslis jau radās pie reģistratūras, kad izrādījās, ka pie bērnu dežūrārsta ir... Pieraksts! 10 dienas uz priekšu! Bērnu pierakstīju uz tuvāko datumu. Bet zobs sāp. Rindas kartībā bērnus nepieņem.
10 dienā pagāja. Nestāstīšu, kā mēs dzīvojām šīs dienas un gaidījām šo pierakstu. Gāja diezgan smagi, ar tabletēm.
Atnākot norādītajā datumā, visu, ko arsts varēja piedāvāt, tas izraut zobu par velti (par cik bērns) . Uz manu lūgumu, zobu saglabāt, es saņēmu atbildi, ka akūtam ārstam nav laiks 1,5h lai ārstēt zobu!
Ja zobu gribam saglabāt, tad jādodas tur uz pieaugušo zobārstniecību, tas izmaksās ap 1000eiro.
Bet ja mēs gribam tomēr saglabāt un zobu ārstēt, kā bērnam, tad jāgaida Rinda...4 gadi.
Viss.
Esmu šokā, bērnam zobs nav izārstēts, zato ārste ir saņēmusi savu algu par akūto "kvalitatīvo" fikso pieņemšanu!
Ziniet, man trūkst vārdu, lai izteikt visu savu emociju klāstu. Es nevaru noticēt, ka mūsdienās šādi ārsti strādā un sistēma pieļauj šādas situācijas.

27.06.2024

_

K Krampus 27.06.2024

Šīs sistēmas un alkatība būtu jāizkauj, tas vairs nav izturams, necilvēku bars.

B Bez_vārds 27.06.2024

Aiztaisi muti. Ja taisi bērnus tad arī par tiem maksā. Sagribējies nahaļavu!

T tainsīgatiesa 27.06.2024

kastrets-impotents bez_vārds piezemējas:D

E ELLIO 28.06.2024

Kā jānolaiž mute,ka zobs sāk sāpēt? Kur Jūs bijāt pirms vairākiem gadiem,kad caurums zobā vēl bija mazs un to varēja bez sāpēm salabot? Vai tad stomatoloģijas institūts ir vienīgā iestāde,kas ņem bērnus bez maksas? Rīgā ir daudz klīniku. Vecāku nolaidība!

Good Intentions 28.06.2024

Daudz privātu ir.. lēti, dārgi.. labi un slikti. Kas meklē, tas atrod.

L Lolita Afremenkova 28.06.2024

Par veselības aprūpi rakstiet pa tiešo veselības ministram. Vismaz zinās, kas darās valstī. Viņš pelna algu un neko nav izdarījis līdz šim!

E ELLIO 29.06.2024

Veselības ministram nav jāatbild par to, ka vecāki nolaiž bērnu zobus. Ar to nodarbojas bāriņtiesas.

_ _aviva_ 29.06.2024

Ja jau jāgriežās kaut kur citviet, tad Stomatoloģijas institūtu jātaisa ciet, lai šie "ārsti" arī strādā kaut kur citviet. Un lai jauniem cilvēkiem, kam vēl visa dzīve priekšā, būtu iespēja zobus saglabāt, nevis vienkarši raut to zobu ārā tikai tāpēc, ka ārstam ir ātrāk izrakstīt nosūtījumu, nevis darīt savu darbu, par kuru viņš pagaidām saņem algu.

L Lietotājvārds_123 29.06.2024

jauns cilvēks :D :D :D :D 15 gados nolaist zobu stāvokli tas ir mazohisms :D :D :D :D

E ELLIO 29.06.2024

Jums nav ne mazākās nojausmas, cik maz zobārsts saņem par valsts apmaksātajiem pakalpojumiem bērniem. Un tie papīra kalni vai raksti datorā aizņem laiku.Tāpēc daudzas klīnikas nemaz negrib slēgt līgumus ar valsti. Izdevīīgāk strādāt ar pieaugušajiem vai ar bērniem,kas maksā pilnu cenu par pakalpojumu.

_ _aviva_ 9 st atpakaļ

Ja "ārstam" ir grūti strādāt ar bērniem, jāiet strādāt citviet, vai veidot savu privātpraksi un strādāt tikai ar biezajiem klientiem, kam patīk raut ārā glābjamus zobus, nevis strādāt bērnu nodaļā un sūdzēties par to cik maz valsts par to maksā un vienlaicīgi ļaunpratīgi kaitēt bērnu zobus.