Reitings Datori

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Pcdakteris.lv
25%
Imo.lv

Remob.lv - Lieliski!!!

Lieliski!!! Protams, neņemos spriest, par citu negatīvo pieredzi un par to kāds serviss ir bijis iepriekš, bet čaļi no Remob.lv ir vienkārši malači....! Ātri un kvalitatīvi, pietam arī par samērīgu samaksu, nomainīja man portatīvā datora ekrānu, tā ka es jau tās pašas dienas vakarā varēju netraucēti turpināt savus iesāktos darbus!!! Paldies Jums!!!

Copy Pro - krāsu kopēšana

krāsu kopēšana shausmiigs serviss tur man vienu atteelu sabojaja bija no daargas avizes jakopee shii panem un izgriezz ar skereem shausmas tas orginals ebay maksaja 12 $ shausmas. nezinu kur tik debils personaLs iesaku dargas lietas nekopet dabusiet sabojatu orginalu!!!UZMANIET SAVUS DOKUMENTUS!!!

L lolita23 26.04.2013

TENDA - Rūters

Sveiki Vēlos pabrīdināt visus potenciālos interneta rūteru pircējus- iesaku nekādā gadījumā nepirkt firmas ''TENDA'' rūterus, šie rūteri ir ļoti sliktas kvalitātes - raksta ka ir ātrs, bet patiesībā ir lēnāks nekā gliemezis. Un katru otro dienu rūters '' pazūd'' un ir jāpāŗinstalē un jāpārstartē neatkarīgi vai ir pieslēgts ar vadu vai bezvadu variantā. Esiet uzmanīgi un lai veicas.

S slaidais1981 17.04.2013
Komentāri 3 Datori

Dataleks - нет диска с драйверами

нет диска с драйверами Купил ноут Toshiba c850 без драйверов...вот и мучался-скачивал через другой компьютер с интернета...А как же с лицензионным приложение драйверов.Я думал что все-таки новый ноутбук должен быть с родным диском драйверов....А на вопрос почему его нет-просто нахамили с матом и обозвали простым словом дурак...вот такое обслуживание...мы им деньги а они нас на xxx

Smile PC - Vnk sūdi, nevis kantoris

Paliku bez datora, pateicoties šiem idiotiem.

C Caricara 12.04.2013
Komentāri 33 Datori

Krāpnieks! :D - Krāpnieks

Sveiki, neesmu nekāds sudzētājs, bet tas ir par traku. Divi jaunieši skaipā (nau vairak pa 15) Spamo ka pardodot spēles ''MINECRAFT'' Premium acc. Nu tad es jautāju kur viņi dabuja, un teica ka uzhakoja, es ar viņiem runaju utt, bet viniem esot P**** un kad pardodot tos. Iekopēšu mūsu čatu! :) Tā saucamais Weedgamer! [19:43:50] McBeta//WeedGamer: nevajag pa 3ls premium acc? [19:43:52] McBeta//WeedGamer: niki gene381 Jngshin jordint29 Joshijoshijo KittyKatninja2 Hallhalen4 [19:44:13] WM |...

S Shakalis 10.04.2013
Komentāri 5 Datori

Aigars Orskis - Krāpnieks

Krāpnieks Iesaku nekad nesadarbojoties ar cilvēku vārdā Aigars Orskis vai kompāniju ORSSKY - netiek solīti pildījumi, samaksāta nauda un patstāvīgi izvairās, tiklīdz sanāk kādas problēmas. Nekas jauns! Pats atļaujas atpūsties, bet cilvēkiem par padarīto darbu - nesamaksā!

S Sanchita 08.04.2013

Datoru veselības centrs - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание На днях принес на починку notebook в DVC, сделали и еще сломали при этом компонент который теперь не работает.свою вину отрицают. Очень не доволен обслуживанием этой фирмы!

L lakelv 05.04.2013
Komentāri 8 Datori

Профессиональные Самозванец - Луис Флорес (Венесуэла) - лежащий профессиональный опыт и сертификации

лежащий профессиональный опыт и сертификации заявитель. с. Венесуэла. сказал, что он жил и работал в Эстонии. Он переехал в Ригу и лежит на cv Работы часть времени без контракта и получает компания в опасности работать нелегально. Длится рабочих на 1 месяц. имеет большую убедительную личности на интервью, но неопытный и неорганизованно.

Plaukstdatori - nepienācīgas kvalitātes prece

Tirgo ar nekvalitatīvām Ķīnu precem,tehniskie dati neatbilst patiesibai.Uzmanīties!!!

D dimkaLV 21.03.2013
Komentāri 0 Datori

Datorsvalka.lv - Ņirgāšanās

Neiesaku nevienam nodot savu veco, vai kādu tehniku kompānijai Datorsvalka.lv, jo Es uzskatu tā ir ņirgāšanās. Mājās ir labi monitori, gandrīz jauni, bet nerāda, var būt meistars uztaisītu, bet mums nav vajadzīgi, tāpēc izdomājāt nodot. Netā atradām datorsvalka.lv pazvanījām uz norādīto telefona numuru, pacēla augšā nepieklājīgs, krievvalodīgs vīrietis. Pateicām, ka ir tādas lietas, utt. Ok, par visām varam tikai 1.50 LVL:D Ok, pateicām paldies, atdosim labāk par velti citai kompānijai. Saņem uzreiz piķi:D

E edja 06.03.2013
Komentāri 4 Datori

Datorsvalka.lv - Slikts serviss

Ļoti nožēlojama iestāde! Pret klientu meistara attieksme ir ļoti, ļoti slikta!!! Mājas lapā teikts, ka pieņem visu no datortehnikas un var atbrīvoties no sev nevajadzīgās tehnikas, lai kāda tā būtu. Aiznesu klaviatūru, daudz RAM un portatīvā datora DVD-RW tiešām ļoti labā stāvoklī, bet meistars tikai iesmej par klientu un pasūta 3 mājas tālāk. Pat par brīvu nepaņēma! Kur tad ir lūk jēdziena - "svalka" nozīme?

Q qwerty12 22.02.2013
Komentāri 8 Datori

Dataleks - ploho rabotajut s klientami

ploho rabotajut s klientami Zakazal sebe operativnuju pamjat dlja svoego PC v internet magazine dataleks.lv prishlos zhdat okolo 2 chasov, chto bi toko svjazalsja po telefonu so mnoj ihnij operator. A dozvonilsja do menja on srazu, kak ja otpravil im email, chto bi oni onulirovali moj zakaz i pri etom operator viskazival kakieto viskazivanija v moj adres.

H hurum-burum 20.02.2013

tiesnese Aija Āva - Netaisnīga tiesnese

Vēlos brīdināt visus, kam būs/ir saskaršanās ar šo Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesnesi Aiju Āvu, it īpaši brīdinu tos, kuri nevar atļauties normālu advokātu (ne valsts nozīmētos, jo tie maz līdzēs). Šī tiesnese, lai vieglāk un ātrāk izskatītu lietu ar savu palīdžu (sekretāru) palīdzību ir gatava sagrozīt un falsificēt tiesas sēžu protokolus. Neceriet, ka būs taisnīga lietas izskatīšana. Tiesnese cik vien iespējams tiesās par labu policijai un prokuratūrai. Visas policijas un prokuratūra...

J J.K. 16.02.2013

rekini.lv - Samaksas laiks

Neiesaku lietot Jums šo mājas lapu. Piemēram man lietojot nestes degvielas kredītkarti caur šo pakalpojumu devēju paiet apmēram 3 dienas, bet turpretim maksājot tiešo maksājumu nestei tas notiek uzreiz vienā dienā.

Draugiem.lv - administracijas nolaidiba

ta administracija laikam ir akla. jo lauri lindi apsuka draugiem.lv vestules par bomzi ,sola izsist zobus un salaust rokas kautkads pieaugusais kuram ir 34 gadi (IMANTS PRINCIS) un vina sieva ari sola izsist zobus un pakart. tas viss ir sutits vinam vestules draugiem.lv bet administracija neko vispar nedara. tos abus vaijadzetu dzest no portala tad vismaz butu labaka gaisotne un nebutu jauztraucas ka nolamas. vini vel lamaja un taisijas nosist martinu klauseku. variet kads tai administracijai...

L lauris45 25.01.2013
Komentāri 5 Datori

Euromobile SIA - Жулики

Купил портативный компьютер. Принёс домой, клавиатура выпуклая. Позвонил в эту вонючую контору. Наглый хам на том конце трубки истерично начал кричать, что надо было внимательнее смотреть сначала. Сдал в сервис. В сервисе сказали, что данный компьютер не новый, внутри все пломбы сорваны. То есть козлы подсунули ранее ремонтированный компьютер. Чтоб эта контора сгорела!

B bart 24.01.2013

Tera.lv - Astronomiska cena, ka nepastāv

Astronomiska cena, ka nepastāv Tātad.. Vienu dienu nedaudz, tiešām nedaudz nolēju savu portatīvo. Visu uz reiz iztīrīju un viss strādāja kā vajag vēl mēnesi. Tad vienā jaukā dienā portatīvais "aizmiga", bet pakustinot peli tas vairs īsti nereaģēja. Ieskatoties ciešāk varēja redzēt ka ekrāns tomēr rāda, bet ir ļooti ļooti tumšs. Aizvedu meistaram, pateica, ka nav noliešanas vaina, jo nekas nekur nav tālu noliets, lai vedu uz garantiju un viņi labo ekrānu.Aizvedu, pēc pāris dienām man zvana un saka, ka remonts izmaksās 340l...

F flottabilite 18.01.2013
Komentāri 3 Datori

Juris Pāns - nesamaksāja par darbu

Šis cilvēks man nesamaksāja par darbu un tad uzgāju, ka viss internets pilns, ka viņš nevienam nemaksā par padarīto darbu. Labāk ar viņu nesadarboties.

E eduard555 17.01.2013
Komentāri 1 Datori

BBTC un Baltijas biroja tehnikas centrs - Maksā par gaisu - kārtridžu uzpilde un itkā atjaunošana

Šis ir uzņēmums, kas atrstrādājis shēmu - kā saņemt naudu par gaisu. Viss vienkārši: jums viņi piedāvās dempinga cenu kārtridža uzpildei. Jūs piekritīsiet. Tad, kad kārtridžs būs uzpildīts, jums piestādīs pavadzīmi, kurā minēts, ka ka tam bijusi atjaunošana, kaut īstenībā, jūsu kārtridžs nav ticis atjaunots. Ja nepamanīsiet - apmaksāsiet pavadzīmi un zēni ar meitenēm dodas uz bāru par gaisa nopelnītu jūsu naudiņu. Ja nu kārtridžš būs nekvalitatīvs un Jūs izteiksiet pretenzijas, jums teiks, ka...

B bbtc3 16.01.2013