Reitings Datori

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Pcdakteris.lv
25%
Imo.lv

DAKKO3 -

Neiesaku jebko pirkt caur šo firmu. Vismaz ne tās preces, kas jāpasūta un jāgaida, kamēr piegādās. Kad vienojos pirkt cieto disku Western Digital, sarunājām, ka atvedīs pāris dienu laikā. Taču nācās gaidīt 6 dienas, pie kam atveda kaut kādu fakin Excelstor cietni.

Vikands SIA Nometņu 6 -

Jums buus stipri paveicies, ja she nopirktais dators straadaas uzreiz un bez probleemaam! Saveejo peec 2 dienaam dabuuju nest atpakalj 'uz garantiju' tipa braakis, uzzinaaju ka ne es viens taads, un ne jau vienu vien reizi var apciemot sho LEETO MEESLU KANTORI garantijas mekleejumos!

P Pircejs:( 21.01.2007
Komentāri 0 Datori

ELKOR -

Loti silti neisaku pirkt datorus elkor veikalos... Ir bijusi vairakkarteja pieredze, ka jebkursh vinu notirgotais dators pec neilga laika ir jaanes uz garantijas remontu, kas ir tikai pie VEF :( ...pie kam, ja pasham gribaas to papildinaat, tad ari janes turpat, jo savadak pazuud garantija :(((

636 -

Nevienam neiesaku iepirkties veikalaa 636, kursh atrodas tirdznieciibas centraa Olympia. Pirku tur joysticku. Pirms to tur iegaadaajos, jautaaju: ja kas neies, vai varees samainiit? Paardeveejs atbildeeja, ka jaa. Aizgaaju maajaas un piesleedzu pie PC, bet izraadiijaas, ka zem Win XP tas nestraadaa. Nesu atpakalj uz to veikalu, bet paardeveejs jau pazinoja, ka taa ir mana probleema un atteicaas to mainiit. Bet man joysticku vajadzeeja obligaati tajaa dienaa, taapeec pieprasiiju atpakalj naudu...

ELKOR Centr -

Jā, ar to Elkor tiešām nav labi! Velns ar tiem krieviem, kas tur strādā, bet galvenais "KĀ" un ko tirgo. Nopirku Acer portatīvo datoru - pēc mēneša, pavisam nenoslogota darba - saplīsa. Pele pa 40 LVL arī. Peli, protams neņem remontēt. Naudu atpakaļ arī (čeks ir). Pārdevēji un servisā muld kaut kādas muļķības par iekšējiem Elkor tirdzniecības noteikumiem, u.t.t. Dusmas un bezspēcības sajūta. Jūtos, it kā esmu bijis nevis zolīdā veikalā, bet pie čigāniem Maskačkā...!! Gribu tuvākā laikā...

LG -

neperciet LG datoru monitorus!! gljuchii nezheligi. vai nu totals blackout vai nu stripas un nevar dabut pie dzivibas stundam ilgi. vienu Flatron L1715S jau nomainiju garantijas laika. man iedevu citu, garantijas laiks nav beidzies - mainisu velreiz.

R reefischer 14.01.2007
Komentāri 1 Datori

LatInSoft -

Doborogo vremeni sutok. Mogu rasskazat o principe raboti LatInSofta. Oni prodajut kompjuter, ustanavlivajut progi (levie). Esli s kom;juterom 4to-to sluchaetsja oni govorjat: nu, privozite... Posmotrim... Samoe obidnoe, nasha kompanija zakupila u nih 15 komp'juterov. I glavnij komp nakrilsja.

DTS plus -

Neiekrītiet pērkot datortehniku SIA DTS plus. Sola vienu pārdod citu. Cakarē kā vien var tehniskā talonā vieni parametri, īstenībā datorā ir citi parametri. naudu ņem kā par pēdējo jaunāko modeli.

J janis boza 12.01.2007
Komentāri 3 Datori

ELKOR -

Bija gadījums elkor plaza nopirku skandas datoram. Iepakojums izskatījās vesels, ko ari veikalā vaļā neplēsu. Darbā atveru iepakojumu slēgšu klāt...... . A tur vecas netīras skandas bez pogas ar kuru būtu iepējams tās ieslēgt un regulēt skaļumu.Zvanīju uz veikalu tur man laipns pārdevējs veltīja pāris "mātes vādus" un noilika klausuli. Tai brīdī man kļuva skaidrs kāpēc veikalā biju tikai es un vēl daži pircēji. Jāatzīst, ka viņi bija gudrāki.