1a.lv

Ar atbildēm
1024
Apskatīt statistiku

1a.lv - Sūdzības un atsauksmes

1a.lv - Piegāde, attieksme.

Piegāde, attieksme. Neieteiktu pasūtīt šajā interneta veikalā preces. Situācija šāda: Pasūtiju pie viņiem datoru, pagāja pāris dienas un zvana "Atvainojamies, bet šādu videokarti mēs nevaram dabūt, tā teikt, ka nokalpojusi savu laiku, nāksies aizstāt ar citu". Okej, visu sarunāju, ieliek citu videokarti, nekādas problēmas. Prasu šiem, kad tad varētu saņemt, atbilde skaidra "Šīs nedēļas laikā būs" Vēl pie tam tā bija pirmdiena, attālums arī nav nekāds mistiskais, piegādāt vajadzēja uz Jelgavu (no Rīgas). Gaidu...

1a.lv - Apkalpošana, attieksme, piegāde

Apkalpošana, attieksme, piegāde Vēlējos arī visus informēt par internetveikalu 1a.lv. Nosūtīju savu pieprasījumu, apstiprināja pasūtījumu un nākamajā dienā atzvanīja, lai informētu, ka līzings apstiprināts! Pziņoja arī, ka varēs piegādāt tikai 2-dien, kas ir 4 darba dienas, nevis 1-3 darba dienas kā solīts! Tāpat arī, esmu izlēmusi, ka vēlos pati aizbraukt izņemt, bet neviens tur neceļ un neatbild uz telefonzvaniem, līdz ar to, varētu riskēt, un aizbrakt, bet kur ir garantija, ka tur uz vietas kāds būs? Tāpat arī par...

1a.lv - Bardaks

Bardaks Pasūtīju preci internetveikalā 1a.lv, izlasīju ka darbinieks drīz sazināsies ar maini, lai vienotos par preces piegādi.Nezināju ka drīz skaitās nākamās dienas vakarā. Pazvanīja un pateica ka būs jāgaida, jau gaidu 5 dienas un nav nekādas ziņas, kas notiek un kā notiek. Klientu apkalpošana tur ir 0 līmenī.Neiesaku sasieties ar šo internetveikalu!

1a.lv - vazā aiz deguna

vazā aiz deguna Vazā aiz deguna tirgo neesošas preces. Nevienam neiesaku.

1a.lv - Огромные очереди в магазине

Огромные очереди в магазине Обычно заказываю товары в одном и том же магазине, но на этом раз там не было нужного. Хотел сделать подарок на Новый год, время поджимало, заказал в ближайшем от меня по расстоянию магазине 1a.lv Дозвониться туда очень тяжело, на протяжении 6-7 минут звучит сообщение о том, что все операторы заняты, наконец дозвонился. Сегодня 28 декабря 2012 года заказ прибыл, приехал его забирать к ним офис в 16.30. Какого же было мое удивление, когда и в коридоре, и у них в кабинете сидела огромная очередь...

1a.lv - Slikts menedžments

Slikts menedžments 2012.gada oktobrī vēlējos kā dzimšanas dienas dāvanu nopirkt datoru ASUS, kura īpašajā piedāvājumā bija antivīruss un Windows 8. Diemžēl dators nebija noliktavā. Pēc savstarpējās vienošanās datora saņemšana tika pārlikata par mēnesi, jo tad dators būtu pieejams. Nepatīkams un liels bija mans pārsteigums, kad jauniegādātajam datoram konstatēju, ka nav nedz piedāvātā Windows8 , nedz antivīrusa. Nebija nekā! Kad iegāju saitē, kur bija piedāvājums, konstatēju izmaiņas. Veikalā, protams, par nožēlu...

1a.lv - kā pret sienu

kā pret sienu Kā lai pasaka, 2 dienu laikā neviens menedžeris nav pazvanījis, lai apstiprinātu pasūtījumu, pašus sazvanīt nevar, visu laiku automātiskais atbildētājs, birojā vispār trakā māja. Pa rindu virzas uz priekšu tikai tie, kuri izvēlas numuriņu + 10 Ls, bez rindas, pārējie stundām gaida. Vai tas vispār ir likumīgi? Pirmais iespaids graujošs!

1a.lv - serviss

serviss Firmai ir četri telefon numuru uz kuriem zvanot Jūs savieno auto atbildētāju un gaidiet, pat tad kad piereģistrē savu numuru un ar teikumu: ''Jūsu zvans ir mums svarīgs'' visiem ir vienalga un tāda atzvanīšana neeksistē.Ja sūtiet savu preci pie viņiem uz servisu, rēķinieties ar četrām dienām kamēr Jūsu prece nonāk blakus ēkā uz remontu.

1a.lv - 2 nedeli zdu svoj zakaz

2 nedeli zdu svoj zakaz Po4etala zalobi na 1a.lv i o4en zeleju wto zaranije ne uvidela etava,ja uze zdu svoj zakaz 2 nedeli mne uze zvanili rabotnikov wtuk 5 kazdij mne vidajet wto ta novoje,ja dolzna im kazdomu objesnat kakoj ja im zakaz otoslala.informaciji ne dajut,ne ponemajut wto oformlat,i vrut kogda tavar budet na sklade.o4en ne davolna.nadejus mne moj planwetnik vose pridet

1a.lv - NEIESAISTIETIES DARIJUMOS!

NEIESAISTIETIES DARIJUMOS! Vēlētos paziņot, ka maskējoties aiz interneta veikala izkārtnes www.1a.lv kurjers izplata nelegālas cigaretes. Nepietiek ar to,ka atvedot mums veļas mazg. mašīnu viņš ar gariem zobiem palīdzēja to uznest, pamatojot, ka redz viņam dienā tās tik daudz jānes, viņš manam dēlam piedāvā iegādāties nelegālas cigaretes blokiem. Paverot mašīnas salona durvis zem sēdekļa pārdošanai tiek piedāvāts tāds cigarešu daudzums, kas ir stipri lielāks nekā tehnikas daudzums, ko viņš katru dienu nesot. Labi...

1a.lv - Непрофессионализм

Непрофессионализм Сотрудники интернетмагазина www.1a.lv очень непрофессионально работают. Сроки доставки не соблюдаются! Сначала Вам пообещают, что товар будет в один день, а потом и вовсе окажется, что товара нет на складе и ждать неизвестно сколько. Дальнейшее (после получения оплаты) отношение к клиенту, подача информации - все оставляет желать лучшего. А элементарная вежливость со стороны сотрудников вообще отсутствует.

1a.lv - obman

obman dobrij denj,xo4ju vsex predupreditj $to v magazite www.1a.lv obmanivajut s aukcionnimi cenami pi$ut takije summi bez akciji naprimer mi xoteli preobresti printer HP DeskJet 3050A E-AIO u nix stoit cena bez skidki 113 ls i radom napisano $to sej4as cena so skidkoj 40 ls,ja za$la v salidzini i takije printeri po 40 ls vo vsex internet magazinax,poetomu ne veditesj a vse pereproverajte.uda4i vsem

1a.lv - Плохая система

Плохая система Было несколько заказов,и всегда проблемы... С начало заказали ноутбук,в пятницу в обед,сказали что будет только в понедельник,ок, наступил понедельник,в предвкушении ноута проходил весь день.К вечеру позвонили,оказалось не будет...Нашли другой инет магазин,через 2часа ноутбук был у нас. Потом заказывали монитор,тоже самое.Так-же что бы дождаться ответа в скайпе надр прождать,где-то от 30-до 90 мин. Сервис у них "отличный".Отношение к клиентам "отличное" Вообщем не кому не советую к ним обращаться!

1a.lv - Brāķētas un nekvalitatīva prece

Brāķētas un nekvalitatīva prece Pārdod nekvalitatīvu preci, apkrāp klientus. Iegādājos portatīvo datoru, ar tehniskām problēmām, kad apmainīja otrais arī ir ar tehniskām problēmām. Kā arī programmatūra viņiem ir brāķēta un dārga, naudu atsakās atgriezt. Visiem pircējiem iesaku uz vietas prasīt, lai atver un parāda ka strādā! Arī programmatūru uzstādiet uz vietas, kaut vai visu dienu sēdiet.

1a.lv - Slikts Dators

Slikts Dators Nesen nopirku Jaunu datoru. Acer aspire. No sakuma viss bija labi ar pirksanu Iesledz, neladejas linux. 10 lati par labosanu. plus 70 lati par windows ok. uzinstaleja. Tad viss sakas. Dators. 2 reiz vienkarsi izsledzas. Atsledzas pele. Tad uzkaras. Mans secinajums: Neperciet datorus 1a.lv

1a.lv - Del Vostro 131, pateretaju maldinashana

Del Vostro 131, pateretaju maldinashana Iegadajos jauno Del Vostro 131 ko tagad piedava 1a.lv portals. Bij reklamets ka tas stadas lidz pat 10 stundam. Protams ka dators nestrada 10 stundas, bet tikai 6, ar Power Save rezhimu! Uz datora nav nekadas oficialaas uzlimes par batareju darbibas ilgumu. Uzrakstiju pardevejam. Man rupjaa formaa atbildeja ka tas nav vinu problema un lika sazinaties ar DEL kompaniju :)))) Zhel ka musu valstii nav nekadas likumdoshanas lai sodit par pateretaju maldinashanu!

Atrisināta1a.lv - NEIESAISTIETIES DARIJUMOS!

NEIESAISTIETIES DARIJUMOS! Nesūtiet no šī internet-veikala neka! Pasutinu preci, teica piegādās nākamajā diena.. Pus dienu nogaidīju, zvanīju-lai noskaidrotu kura laika posma piegādes. kur man atbildēja, gaidiet no 15-17:00 piegādās.. pienāca 17:00 ne ziņas ne miņas.. zvanu atkal... saka ka notikusi kļūda.. viņa noskaidros un atzvanīs.. pagāja pusstunda, zvanu atkal.. tur man saka ja saņemam jūsu naudu , bet "paskrēja garam"" jūsu rēķins.. piegādāt varam tikai 1dien.. teicu ka braukšu pakal, uz ko man atbildēja- prece...

1a.lv - Mobiluks SIA

Mobiluks SIA Pasūtiju datoru komplektu www.1a.lv saņēmu apstiprinājumu pēc paris stundam atzvanija operators un pateica, ka cena mainijas pa 40 Ls uz augšu!

1a.lv - rezervēju, notirgoja manu preci

rezervēju, notirgoja manu preci Esmu šausmīgi vīlusies interneta veikalā www.1a.lv. Rezervēju preci, pēc brīvdienām (6fdiena, 7diena), kad zvanīju uz veikalu, lai pateiktu, ka precei braukšu pakaļ, pateica, ka manis rezervēto preci jau pārdevuši. Esmu ļoti vīlusies viņu negodīgajās darbībās, un noteikti šādus pakalpojumus un šo interneta veikalu vairs neizmantošu. Viņi būtu vismaz rīkojušies godīgāk, ja būtu ziņojuši, ka manis rezervēto preci drīkstētu pārdot. Bet viņi neko neteica, vnk notirgoja! Fui veikalam, fui pārdevējiem. FUI.

1a.lv - apkalpošana

apkalpošana Man gadījās visai jauks gadījums. pasūtīju datoru, kam bija akcija. dators ienāca noliktavā, kā viņi paši teica "ļoti lielā" skaitā. nu ko pasūtīju, 4dien, domāju nākamo 3dien kad ir brīvs došos, pakaļ jo nu rezervēts ir un nav ko uztraukties, paņemšu un skaidrā samaksāšu. pienāk pirmdiena, saņemu zvanu no 1a kur man saka ka datori jau izpārdoti, es nebiju samaksājis, tie kas maksāja tie dabū pirmie, tas nekas ka bijāt rezervējis. prieks kur tu rodies, man likās ka 1a ir daudzmaz normāls interneta veikals, izrādās ka pilnīgs idiotu bars.