www.sudzibas.lv BITE Sakaru atslēgšana

BITE un BALTCOM - Sakaru atslēgšana

Bite un Baltcom apvienojušies un protams sen atpakaļ esmu palikusi baltcom parāda par nenodotam ierīcēm. Taka bite ir nopirkuši Baltcom un visu šo ne nodotas ierīces summu tagad piedzen. Esmu bites kliente un tagad man visi sakari internets un tv ir atlsegsts nebrīdinot. Atnākuši tikai viena zina kur kipa man rēķins ir 291€ un protams neņemu to vērā un viena jauka diena viss ir atslēgts nebrīdinot kad man ir parāds un kad viņi to piedzen.. No bites vispār nekāda komunikācija nav.

V

( ( ͡❛ - ͡❛) 12.09.2024

"man rēķins ir 291€ un protams neņemu to vērā un viena jauka diena viss ir atslēgts"
Par tieši sūdzība? Jeb Jūs cerējāt, ka Bite tikai turpinās sūtīt atgādinājumus par parādu un Jūs varēsiet tos neņemt vērā?

V Valija112 12.09.2024

Pirmkārt rēķins bija samaksāts un bija jābūt tuvākajās dienās jaunajam rēķinam. Apskatot manabite.lv nekas neliecināja kad būtu tāda liela summa tikai jaunais rēķins. Protams zvanot uz info dienestu beigu beigās atklājas kad man bijis parāds par baltcom un kurš tiek piedzīts atslēdzot visus sakarus..

I IEVA777 13.09.2024

Parādi ir jāatdod un punkts vecs vai jauns, nav starpība. Savas saistības ir jānokārto laikus, tad nebūs problēmu.

X Xxx001 14.09.2024

Smieklīga sūdzība 😂😂😂😂😂😂😂😂

P Palīgs neskaidrajiem 12.09.2024

Nu, parādi ir jāmaksā. Ko tad domājāt ka parāds izgaisīs?

Good Intentions 12.09.2024

Nelikāties ne ziņas par parādu, tad ko tur auklēties. Gan jau baltcom pietiekoši sūtija atgādinājumus un tagad apvienojās un pievilka galus.

Good Intentions 12.09.2024

Nav forši, bet ko darīt. Pieļauju, ka mainīsiet operatoru nevis maksāsiet.

I IEVA777 13.09.2024

Vot cilvēki. Paši neizdara kā pienākas un tad sūdzas. Par visu jāmaksā. Te nav nekāds komunisms.

A Agita Balbārzda 13.09.2024

Labdien. Arī man šajā sakarā ir komentārs. Kopš apvienošanās viņiem ir tāds haoss, ka paši vairs nesaprot kas notiek. Esmu ilggadēja gan Bites, gan Baltcom klients. Līdz šim viss ir bijis korekti un nekādu problēmu. Bet ar apvienošanās brīdi sākas problēmas.
* Portāls Manabite/ rēķini uzrāda vienu summu, bet būtībā ( nāk SMS)no manis prasa citu summu. Rēķini netiek saņemti laicīgi ne man , ne arī viņiem... Bet uz atslēgšanu varen ātri!
Pieļauju domu pāriet pie cita operatora. Žēl, ka tā...

V Viktors Pētersons 13.09.2024

Долги надо оплачивать.

A Agita Balbārzda 14.09.2024

Manā situācijā neiet runa par parādu. Iet runa par nesakārtotu un nekorektu rēķinu piestādīšanu. Kāpēc man jācieš un viss jāmaksā dubultā?
Neticu, ka samaksāts rēķins līdz viņiem neaiziet nedēļas un vairāk laikā!