www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

BITE - Slikts serviss

Tā nu gadījās, ka vīrs aizgāja tai saulē, un uz viņa vārda bija noslēgti satelīttelevīzijas pakalpojumi, kopš viasat laikiem jau neizskaitāmus gadus, par ko katru mēnesi jāmaksā bija 40 eur, vēlējos pārslēgt šo līgumu uz sava vārda, un tā kā bija 2 satelīttelevīzijas, plus vēl go3 no vienas satelīttelevīzijas vēlējos atteikties, lai mazinātu tēriņus, jo tagad esmu viena, un divus tv mēs vairs neskatāmies, sākās jau ar to, ja es pārslēdzu līgumu uz sava vārda, tad 40 eur vietā man ir jāmaksā 44 eur, un pluss vēl man jāņemot bites internets, kaut gan man jau ir internets no citas kompānijas, ar kuru man ir līgums, nu cītīgi vārdo, vārdo, labi, lai jau beigās iet, bet saku, ka man nav pieeja vīra epastam, ar kuru ir reģistrēts tas go3, ka vajag pārslēgt uz manu epastu, lai varu piereģistrēties go3, protams tas netiek izdarīts, pieeja go3 man nav, sazvanīt vispār neko no bites nav iespējams, jo arī ar bites rūteri ir problēmas, bet nu cik saprotams, ar šo problēmu man nav kur vērsties, jau divas nedēļas rakstu epastus par to lai pārslēdz uz manu epastu, jā, jā informācija ir nodota, un jau nedēļu nekas nav mainījies, nav nekādas ziņas, ka epasts ir pārslēgts, un kā man tagad piereģistrēties pakalpojumam, par kuru ja viņi nav pamanījuši, man būs jāmaksā, a tas ka viņi viņu man nav nodrošinājuši, jau laikam nevienam neinteresē!

3 st atpakaļ