www.sudzibas.lv BITE Slikts internets un serviss

BITE - Slikts internets un serviss

Izmantoju baltcom internetu un kopš apvienošanās ar bite tas kļuvis nelietojams. Maksāju par gigabit internetu (minimālais norādītais ātrums 600mbps) taču jau nedēļu neko virs 400 neesmu redzējis. Tas būtu tā taču raustās viss no netflixa līdz pat tiktokam. Pat 1080p youtube video raustās uz 4 dienas veca pagājušā gada flagmaņa samsung tv. Centos sazvanīt klientu apkalpošanu bet gaidīšanas džingls pēc 20 minūtēm gaidīšanas man apnika. Vienkārši nožēlojami. Mans ieteikums - mazāk resursu jāinvestē centienos ļaudīm iesmērēt kārtējo e-waste planšeti un subscription pakalpojumus ar līguma nosacījumiem kuri aprakstāmi tikai kā rekets. Gribētos teikt arī sakārtot esošos pakalpojumus taču tie bija lieliski pirms tiem pieskārās bite so...

26.08.2024

Papildināts Gusts123 26.08.2024

Update! Piezvanīju uz klientu atbalsta tālruni "Mana bite" portālā (1601) kad klausulē atskanēja vārdi "Šāda numura nav"
Nezinu smieties vai raudāt.

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 27.08.2024

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

G

Good Intentions 27.08.2024

Tornītim pārslodze acīmredzot.

A Anda 29.08.2024

Optiskais neiet no tornīša gudriniek 😂😂😂