www.sudzibas.lv BITE Par reiķinu un kaut kādiem mistiskiem pakalpojumiem

BITE - Par reiķinu un kaut kādiem mistiskiem pakalpojumiem

Par jūlija menesi saņēmu reiķinu kura summa x 10 ka vajadzētu būt. Kad zvanu operātoram vairākkartīgi paskaidrot nevar, un tā arī palieku neziņā par ko man tāds reiķins jamaksā, plus vel maksas pakalpojums - zvans savam operātoram. 🤷🏽‍♂️🤣

un vel pirms laika kad gaju no bites prom pierunāja palikt, solot zemaku cenu bet šeit ir kaut kadi mistiski reiķina pieaugumi uz ko nevareja atbildet, rada ka internets ir partērēts ārzmēs, kad prasu kopējos izmantotos gb jo nelikās loģiski ka ir tik daudz internets iztērēts.

Gribētos konkrētas arbildes un paskaidrojumus.

03.09.2024

03.09.2024

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 04.09.2024

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

Good Intentions 03.09.2024

Mājaslapā nevar redzēt? https://www.manabite.lv/

S Spuris 04.09.2024

Paskaties mobilajā piefiksēto cik esi notērējis interneta apjomu. Tas ir žurnālu par darbību mobilajā,ka arī veiktos un pieņemtos zvanus ,SMS. Ārzemēs lietot ta internetu ja nav finanses attiecīgi nav prātīgi,jo lēti tas notiekti nav par vcik nak klāt arī ārzemju operatoru sniegtais pakalpojums ! Pats vien vainīgs esi./

M MeMyselfAndI 04.09.2024

Visi man zināmie cilvēki ir aizmukuši no bites pēdējo mēnešu laikā. Tik daudz sūdzību par mistiskiem rēķiniem neesmu nekad par citiem operatoriem redzējusi un dzirdējusi kā par Biti pēdējā laikā. Visa ģimene aizgājām prom no Bites, rezultātā, Bite izlēma uzlikt mistiskus rēķinus par ārzemēs notērētiem GB, lauztiem līgumiem un nez ko vēl, kaut vispār nebija tam pamats. Kopumā samaksājām vairāk kā 150€ par trīs dažādiem numuriem ,lai tikai tiktu vaļā no Bites uz visiem laikiem.

L Līgam 05.09.2024

Man arī viņi divus mēnešus vēl pieskaitīja internetu, kuru biju noslēgusi un vairs neizmantoju. Un lai viņus sazvanītu ir jāgaida 30 minūtes lai atbrīvotos kāds operators. Uz epastu atbildi gaidu vēl tagad. Nu jau pagājušas divas nedēļas.