www.sudzibas.lv BITE Maldināšana pie līguma slēgšanas

Bite - Maldināšana pie līguma slēgšanas

Papildinot savu iepriekšējo sūdzību, kad lietojot go3, izrādījās, ka ne visas filmas ir bezmaksas, piemēram par šādu filmu/franšīzu, kā “zvaigžņu kari”, "svešie", “terminators” un daudzu citu abonēšanu uz 48h jāmaksā 2,5 eur papildus abonēšanas maksai. Līgumā šis moments netika atrunāts. Turklāt līguma slēgšanas brīdī izrādījās, ka līguma eksemplāram trūkst "izvēlētas tv satura pakas apraksts (sērijas nr. Spf-03) ", kas ir līguma neatņemama sastāvdaļa, un ar kuru es pat netiku iepazīstināts. Ierodoties bites salonā Tc damme, lai saņemtu noslēgta līguma neatņemamu sastāvdaļu: "izvēlētas tv satura pakas apraksts (sērijas nr. Spf-03) ", konstatēju, ka bites darbinieks nevar man šo dokumentu uzrādīt, kā arī līguma otrajam eksemplāram šis dokuments netika pievienots. Tas man liek noprast, ka tīšam vai netīšām pie līguma slēgšanas netika ievērots lr civillikums (skat. : 1417. , 1441. Un 1447. Pantus, kā arī turpmākos pantus, kas attiecās uz līguma slēgšanu) . Tātad ir izveidojusies situācija, kad līguma otrā puse nevis neuzmanīgi to izlasīja, bet būtiskā līguma informācija no līguma otrās puses tika tīši vai netīši slēpta. Domāju, ka šī informācija būs noderīga arī citiem patērētājiem, slēdzot go3 līgumu ar biti.

6 st atpakaļ

У меня с go3 в bite такая ситуация. Дали попробовать на 3 дня, а сами мне подключили на 2 года с договором. И если мне отказываться от go3 надо платить не устойку. Так и еще все фильмы и коналы платные! 🤣🤣🤣 типо подключили мне бесплатно на пробу!