www.sudzibas.lv Baby Store Neatgriež naudu par atceltu pasūtījumu

Baby Store - Neatgriež naudu par atceltu pasūtījumu

Augusta vidū veicu pasūtījumu pāris zīdaiņu lietām. Izrādās pasūtītās lietas neesot pieejamas, varot piedāvāt citas, līdzīgas, bet tad jāgaida pāris nedēļas. Piekrītu aizstāt ar līdzīgām. Paiet solītās divas nedēļas, beigās jau visas trīs, bet no sūtījuma ne ziņas, ne miņas. Pat informāciju par pasūtījuma statusu atnāk tikai tad, kad pati sāku meklēt, kas ir iemesls tam, ka pasūtījums kavējas. Beigās pēc tik ilgas gaidīšanas, nolemju pasūtījumu atcelt. Uz e-pastu atnāk paziņojums, ka pasūtījums ir anulēts un nauda tiks atgriezta 14 dienu (ne darba dienu, bet vienkārši 14 dienu) laikā. Zvanu pēc 14 dienām. Viens no norādītajiem numuriem nav sazvanāms, zvanu uz citu. Tur vismaz ir kāds, kas atbild. Saka, ka vēl nav pagājušas 14 darba dienas. Lai gan anulētajā apstiprinājumā tas nav atrunāts. Tam visam seko piebilde, ka parasti atmaksa aizkavējās un esot jāgaida 3 nedēļas. Kopumā no pasūtījuma brīža ir pagājuši jau divi mēneši ne pasūtījuma, ne atgrieztās naudas. Visu laiku tik saņemu atbildi, ka grāmatvedei tiks nodota ziņa. Cik ziņas grāmatvedei ir jānodod, lai beidzot saņemtu savu naudu?! Varbūt nepieciešams nomainīt grāmatvedi, ja neizdodas uztvert nodotās ziņas un izpildīt savus pienākumus.
Šis nav pirmais gadījums iepērkoties šajā veikalā. Pirms aptuveni gada bija līdzīgs gadījums. Tad pēkšņi “pamodās” kāds no vadības un sazinājās ar mani. Atvainojās un e-pastā nosūtīja veikala dāvanu karti 10€ vērtībā.
Domāju, ka būs mācījušies no savām kļūdām, bet nē. Tā pat turpina mānīt un “čakarēt” cilvēkus.
Šodien atkal zvanīju un atkal saņēmu atbildē- ziņa tiks nodota grāmatvedei. Savu naudu neesmu saņēmusi. Summa nav maza.
Neiesaku šo e-veikalu. Redzu pēc sūdzībām, ka neesmu vienīgā, kurai ir tādas problēmas iepērkoties babystore.lv.

B Babystore.lv Pārstāvja atbilde 3 st atpakaļ

Labdien, Aija!
Mūsu interesēs ir atrisināt jebkuru situāciju pēc iespējas ātrāk! Lūdzu norādiet komentārā savu pasūtījuma numuru, lai varam ātrāk atgriezt iemaksāto naudu!

Paldies!