www.sudzibas.lv Baby Store Pasūtījuma nav, 175 EUR vērtībā

Babystore / BBS Lead SIA - Pasūtījuma nav, 175 EUR vērtībā

Pasūtījuma Nr. 343620, 29.06.2024

Pasūtīju preci par summu 174,43 EUR (t.sk. piegāde). Gaidu jau otro mēnesi pārtinamo galdu zīdainim. Prece ir ļoti vajadzīga. Ja būtu zinājusi, ka šādas problēmas, nekad šeit nepasūtītu. Sazvanīt nevar vispār. Uz email atbild tikai, ka būs nākamnedēļ. Bet joprojām nav nekādas precīzas informācijas.
Lūdzu kompāniju sazināties ar mani un atgriezt naudu vai piegādāt preci tuvākajā laikā.
Lūdzu ieteikt pieredzējušus klientus, kur griezties gadījumā, ja problēma netiks atrisināta. Jo palasīju šeit tik daudz negatīvo komentu, man nāk liela trauksme par savu naudu. Un tas viss būdama grūtniece, man ir šis stress "vajadzīgs"..

Paldies.

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 26.07.2024

Labdien, Nadežda!

Liels paldies par Jūsu komentāru!

Jūsu pasūtītā kumode tiek piegādāta no Itālijas. Piegādes no šīs valsts mēdz būt nedaudz ilgākas kā no citām valstīm.

Šodien Jūsu pasūtīto preci ir plānots saņemt un uzreiz nodot kurjeram, lai prece pēc iespējas ātrāk nonāktu pie Jums!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

K Kristīne Puriņa 25.07.2024

Vēršaties pēc palīdzības PTAC (Patērētāju tiesību aizsardzības centrs)!

ž žurcis 25.07.2024

Tik daudz sūdzību. Jāsniedz kāds kolektīvais iesniegums