www.sudzibas.lv Baby Store Naudas neatgriešana

Baby Store - Naudas neatgriešana

Labdien. Mans stāsts jau sākās 07. Jūnijā. Pasūtījuma nr.345390. Sākas ar samainītu un atgrieztu preci. Daļu saņēmu, dalu vajdzēja atgriezt naudu. Par naudu cīnījos 3 mēnešus. Paldies, atguvu. Oro daļu par pasūtījumu, cepurītes atgriezuveikaļā, lai saņemtu naudu. Epopeja turpinās, sarakstē, izbrīns no viņu puses. Nauda jau 4mņesi nav atgriezta.

20.09.2024

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 20.09.2024

Labdien, Ineta! Visus klientu komentārus katru dienu lasām un visas situācijas atrisinām!

No sirds atvainojamies par radušos situāciju un ilgo naudas atgriešanu! Esam informāciju nodevuši atbildīgajai personai, šodien atmaksa tiks atgriezta. Maksājumi starp dažādām bankām var ilgt 1-2 darba dienas. Par, cik priekšā ir brīvdienas pastāv iespēja, ka atmaksa Jūsu kontā var ienākt tikai pirmdien!

Vēlreiz atvainojamies un, lai Jums skaistas brīvdienas!

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 21.09.2024

Atmaksa tika veikta uz Jūsu kontu 20.09.

Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju!