www.sudzibas.lv Baby Store Saistību neizpilde, neatgriež naudu

Baby Store - Saistību neizpilde, neatgriež naudu

21.07.2024.pasūtīju preci “BabyStore” e-veikalā un uzreiz apmaksāju pirkumu saskaņā ar rēķinu Nr. BS-392409 par pasūtījumu #345456. 22.07.2024.saņēmu epastu, ka manis izvēlētā prece nav noliktavā. Pēc kā, es nosūtīju epastā iesniegumu par atteikšanos no pirkuma un lūgumu atmaksāt sūtījuma summu uz bankas kontu. Pēc papildus saziņas ar e-veikalu, 24.07.2024. saņēmu e-paziņojumu ar apstiprinājumu, ka pirkums tiek anulēts, un solījumu, ka nauda tiks atgriezta 14 dienu laikā. Ņemot vērā, ka pārdeveja saistības netika izpildītas, rakstiju vairākas ziņas e-pastā, uz kurām netika atbildēts, telefona līnija uzņēmumam praktiski nestrādā, naudas atmaksa vēljorpojām nav veikta. Ceru, ka SIA “BabyStore” var nodrošināt Patērētāju tiesību aizsardzības likuma normas ievērošanu un izpildīt savas saistības.

5 st atpakaļ