www.sudzibas.lv SmartServiss Slikts serviss, maina savu viedokli

Smart Serviss - Slikts serviss, maina savu viedokli

Iegādājāmies telefonu Smart Servisā origo. Telefons blackwiev, trieciena un mitruma izturīgais. Pēc ieteikuma iegādājāmies arī papildus garantiju, jo minēja, ka telefonam nav paredzētas redzerves daļas, bet pat garantijas ietvaros, ja būs problēmas tiks nomainīts.
Pēc trīs mēnešu lietošanas ekrāns vnk vairs nebija ieslēdzams - melna bilde. Nodevām servisam smart serviss spice, kur bija norādes ka ir vizuālie defekti (lietojis tomēr bērns) , bet sists nebija. Papildus nebija iespējams izņemt arī sim karti.
Pēc trīs nedēļu remonta interesējos kādā statusā ir diagnostika uz ko saņēmu nelaipnu atbildi rakstiskā formātā, ka tikai 20 dienas pagājušas, lai gaidam ziņu, remonts paredz 3-6 nedēļas.
Piektai nedēļai noslēdzoties saņēmu zvanu, ka nevar saremontēt, bet blanka nav saprotams komentārs par garantiju, sākotnēji paredzēja ka mainīs telefonu, tad ojj... Ne mehāniski bojājumi, jums papildus garantija, mēs neremontējam. Ne vārda par sim kārti. Telefons kritis tā ir proroblēma. Nekādu citu paskaidrojumu arī pas sim karti.
Respektīvi piecas nedēļas pagāja, lai paskatītos uz telefonu un pateiktu, ka neremontēs.

Slikta apkalpošana, garantijas remonts noteikti netiks nodrošināts. Neiesaku ne smart, ne evelatus, kas ir viens uzņēmums.

Varu uzņēmums novēlēt apmācības par komunikāciju ar klientiem un noslēgt muziku klusāk kad notiek saruna ar klientiem.

10.05.2024