Meklēšanas rezultāti

Gerkens un co Jēkabpils, Rimi - Neesmu miljonāre, lai ik pēc trim mēnešiem pirktu jaunus apavus (Sūdzība)

Nopirku bērnam jūnija sākumā sandales pa 8 ls apmēram, tagad tās abas zolēs pārlūza pušu, siksniņas arī plīsa visu laiku un šuvām.Esmu ļoti neapmierināta, neesmu miljonāre, lai ik pēc trim mēnešiem pirktu jaunus apavus.Sandales bija brūnas

D dana 30.08.2009
Komentāri 6 Apģērbs

Boheme - Nav ko pirkt (Sūdzība)

Kad beidzot veikala Madona, bus jaun pievedums, neka nevaru izpirkt davanu karte, jo nav ko pirkt, un pardevejas tikai atbild ka driz bus, bus..bet joprojam nevaru sagaidit...negribas pirk vecas lupatas;(

L Linda 14.07.2009
Komentāri 4 Apģērbs

K"L project - Aplokšņu naudas (Sūdzība)

Nostradaju firma 5menesus domaju ka viss kartiba, bet viena jauka diena firma K&L projects izdomaja ka neesmu viniem vaidzigs un brutali atlaida! Stradaju objekta, kas atradas Skulte man samaksaja avansu 100 ls un parejos 300 solitos tad kad pabeigsim! Pabeidzam, bet nesamaksaja parejo! Citi mani darbakolegi strada pec tada pasa principa 200ls uz karti parskaita(oficiala) pareja nauda uz rokam!!zinu kad esmu pats vainigs ka stradaju ar aploksnu naudam un minimalas algas. Bet ja varat ludzu parbaudat to firmu ! ar cienu Rudolfs

R rūdolfs 20.11.2008
Komentāri 20 Būvniecība

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci (Sūdzība)

Neiesaku pirkt Dormeo madraci Nopirku bērnam Dormeo madraci, nepilnu pusgadu atpakaļ.Darījām visu pēc instrukcijas, pirmajā dienā ļāvām tam 6 stundas ieņemt savu formu.Katru nedēļu vēdinājām, noņemot gultas veļu.Kaut arī man tā procedūra likās apgrūtinoša, es to darīju.Madracim nedēļu atpakaļ parādījās pelējums.Es biju tādā šokā!!!Tas madracis man izmaksāja 94.90Ls. Pazvanīju uz veikalu, kas atrodas Maskavas ielā 400, tur pateica, ka tā ir mana vaina.Lai tagad es tīru ar putekļusūcēju.Varbūt tas putekļusūcējs man arī jāpērk...

U Ursula 30.10.2008
Komentāri 62 Tirdzniecība

Parex banka - Nejeedz paarskaitiit pareizi naudu (Sūdzība)

Nejeedz paarskaitiit pareizi naudu Viena no tukuma galvenaas filiaales darbinieceem, kas seedeeja aiz lodzina nejeedz tik vienkaarshu lietu izdariit, kaa paarskaitiit naudu nokluudiijusies par 2 cipariem nauda aizgaajusi citur.Iesaku visiem naudas suutiitaajiem uzreiz paarbaudiit ciparus bankas darbinieka vietaa.

R Raivo 24.09.2008
Komentāri 8 Bankas

Veselības centrs 4 - Nav jēgas no iepriekšēja pieraksta :( (Sūdzība)

Nav jēgas no iepriekšēja pieraksta :( Nedēļu iepriekš pierakstījos Veselības centrā 4 (Skanstes ielā) pie Dr.Lindas Kapteines uz vizīti pirmdienā pl. 10.30 Kad ierados, pieteicos reģistratūrā un mani aizveda līdz kabinetam un teica, lai gaidu - mani pasaukšot. Ok - apsēdos un pacietīgi gaidīju... gaidīju... gaidīju, bet likās, ka es nevienam tur neinteresēju, ka esmu kaut kāds neredzamais cilvēks... Par cik esmu strādājošs cilvēks un man nav daudz brīva laika - rēķinājos ar pierakstu. Bet pēc pacietīgas 45 minūšu gaidīšana...

Parketa Centrs - lamināta ieklāšana (Sūdzība)

Pasūtīju parketa centrā laminātu un pasūtīju arī ieklāšanu viss tika samaksāts. Bet ak vai, kad nonāca līdz ieklāšanai sākās visādi pekstiņi: aizmirsuši pirms mēneša iekļaut grafika, tad atsūta kaut kādus puišeļus, kuri laikam lamināta ieklāšanu redžējuši pa TV. Atstarpes no sienām vismaz 3 cm, nepareizi nogriezti dēlīši, šķī pielikts. Malu pielikšanu vispār neveica... pēc ilgām debat'[em ar uzņēmu atsūtīja kādu uzlikt maliņas, atnāca it kā pielika, bet skatos, vietām nav pat pie sienas pieskrūvētas. Tā kā labāk ieklāšanu nesūtiet šeit

G Gunta 20.06.2008
Komentāri 3 Tirdzniecība

Baltkom TV - Esiet modri un izlasiet pirms ko piesakiet un parakstāt! (Sūdzība)

Uzmanību! Baltkom TV ziemassvētku akcija!!! Ļoti jauks un interesants piedāvājums. Pirmie divi mēneši pa brīvu, vairāk kā 100 kanālu utt. Pieteicu un sāku gaidīt. Bet... te atklājās kāds Baltkom noklusēts fakts- līgums ir jāslēdz vai nu uz gadu (mazā pakete) vai nu uz trijiem gadiem (lielā pakete). Esiet modri un izlasiet pirms ko piesakiet un parakstāt!

K-Rauta - Neieteiktu K-rautā pirkt neko kas ir jāmēra (Sūdzība)

Neieteiktu K-rautā pirkt neko kas ir jāmēra Neieteiktu K-rautaa pirkt neko kas ir jaameera, jaasver vai kautkaadaa citaa veidaa ir uz skaitu. Visas reizes cik esmu iepircies mani apshmauc. Vadu nogrieza 10m pa maz, laminaatu arii nepareizi iedeva. Itkaa jau vajadzeetu pashiem sekot liidzi, bet kaada velna peec man buutu jaapaarskaita peec paardeveeja viss ko es peerku.

SIA "Vas Dīvāns" - Padomājiet, pirms pērkat vietējo ražojumu! (Sūdzība)

Gada laikā polsterējums vienkārši saplaka, atsperes spiedās laukā. Par laimi, bija vēl garantija, šie nedēļās laikā pārpolsterēja visu dīvānu, taču bez jebkādas garantijas. Protams, ka storijs atkārtojās, papildus vēl sāk plīst visas šuvju vietas audumam pēc pārpolsterēšanas. Ritenīši izvelkamajai daļai vienkārši sadalījās sīkos gabalos. Atspere paceļamai daļai sāka ķerties gar skavām, rezultātā pilna veļas kaste metāla skaidām. Skats dīvanam vienkārši traģisks-noplīsis, atsperes izspiedušās, audums sakrunkojies:(. Pirms pērkat vietējo ražojumu, padomājiet!

Parketa Centrs - Pret cilvēkiem attiecas ka pret suniem (Sūdzība)

Ja kads vai kada mekle darbu, nekad neieteiktu iet stradat parketa centra, jo tur pret cilvēkiem attiecas ka pret suniem.

Zara - Neiesaku pirkt Zara drēbes (Sūdzība)

Neiesaku pirkt ZARA drēbes... Tieši pirms Jaunā gada nopirku tur džīnas-baigi iepatikās-25 Ls... bet diemžēl pagāja tikai biki vairāk kā mēnesis ka man tās džīnsas saplīsa..un nevis tā kā pa vīlēm bet uz tukšas vietas:( vienkārši tas audums tiks nekvalitatīvs un plāns ka izbālēja un pārplīsa... bet diemžēl čeks nav palicis:(((( bet galvenais-kad pastāstīju par to draudzenēm izrādījās ka es neesmu viena tāda... arī džīnsas un izjukušie pa vīlēm džemperi. Ta kā ... esiet uzmanīgi un saglabājiet čekus...

Čili Pica - Eto prosto uzas! (Sūdzība)

Eto prosto uzas! Eto prosto uzas!!!! Ja zakazal kofe, a mne egoprinesli 4erez 30 minut! Hotja v tot moment v kafe po4ti bilo pusto!

Mustangs Autoskola - Attieksme (Sūdzība)

Attieksme ...jo vajadzēja zīmogu! Man atmeta braukšanas karti atpakaļ, un teica ka neliks zīmogu, jo ir cits instruktors. Kāda velna pēc!!!! Kad zvanīju vis bija ok, a tagad! Bļinnnnn.. tādas dusmas, līdz asarām. Paldies manam instruktoram, kas nokārtoja visu caur ''savu skolu'' Presto. Eksāmenu noliku ar pirmo! Un nevajadzēja nekādas 10 reizes! P.S Mīļie cilvēki, neuzķerieties uz Mustangs akcijām, reklāmām. Būs tā pat kā man. Es nožēloju ka aizgāju uz Mustangu, un nekad nevienam neiesaku uz turieni iet!

Presto.lv - Нарушение договора, нету возрата денег (Sūdzība)

Интересные вы люди, сами заключаете договор и сами же нарушаете. Зачем тогда вообще нужен договор, если вы сами же не соблюдаете договор Боюсь что это нарушение закона и если постараться, вам можно сделать не маленькие проблемы, за то что не соблюдаете договор который сами составляли.

R Renco 23.12.2022
Komentāri 0 Autoskolas

Presto.lv - Krāpšana, nav atgriezta nauda (Sūdzība)

Krāpšana, nav atgriezta nauda Esmu rakstījis iesniegumu 10.11.22 ka vēlos saņemt atpakaļ savu naudu uz ko man atbildēja ka 31 darbu laikā nauda būs atgriezta pēc līguma šodien ir beidzamā diena ka naudai vajadzēja būt ieskaitīta konta bet naudas ieskaitums nav līdz projām.

R Renco 23.12.2022
Komentāri 0 Autoskolas

Autoskola Gross - Instruktors Sinaiskis Aleksandrs (Sūdzība)

Instruktors Sinaiskis Aleksandrs Aleksandrs ir ļoti sliktais instruktors. Ļoti nepacietīgs un rupjš. Viņa dēļ automašīnas vadīšana man palika pretīga. Kad es kļūdījos viņš visu laiku bļāva uz manīm. Esmu priecīga, ka nomainīju autoskolu uz Presto, kur atradu vislabāko instruktoru.

A Ani5423 02.12.2022
Komentāri 0 Autoskolas

Maxcom.lv - Neatgriež naudu (Sūdzība)

Izvairieties no Sia Prestoshop! Viņiem ir 2 interneta veikali - maxcom.lv un tehnoshop.lv janvārī iegādājos monitoru, pēc saņemšanas konstatēju ka tas ir ar defektiem un izmantoju likumā noteiktās tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā saņemot samaksu pilnā apmērā. Uzņēmums vēl aizvien nav izņēmis atgriezto preci no pasta kā arī ignorē epastus un telefona zvanus. Esmu jau vērsies Ptac.

AtrisinātaSIA Efumo SSC - Pazaudēta nauda un daudz laiks. Krāpšana (Sūdzība)

Pazaudēta nauda un daudz laiks. Krāpšana Ja kāds grib pārliecināties par šo kompāniju, tad uzzvaniet man droši 23889299. Jau pirmais pārsteigums bija, ka tad kad vienojoties ar reini, uzņēmuma vadītāju par atlaidi 5000 eur uz projektu, bet nemainot nekādu funkcionalitāti, sēžot pie galda mutiski iedod apstiprinājumu, aizpilda līguma trūkstošās sadaļas, samazina cenu par atrunāto, bet pa kluso nomaina daudzām funkcijām pakalpojuma apjomu, tā ka daudzas būtiskas funkcijas pēc līguma nav administrējamas. (tā, kā sarunas nebija vair...

A antonsss 12.09.2023
Komentāri 2 Web lapas

Arhitekt SIA - Slikts serviss (Sūdzība)

Neievēro līguma termiņu izpildi, termiņš bija 1 gads, pabeidza pēc 1 gada un 4 mēnešiem. Pēc līguma parakstīšanas, jūs vairāk nevarat uzdot jautājumus bossam jānim kalnietim, būs atbilde rakstiet projektu vadītājam, bet pirms parakstīšanas viņš būs ļoti laipns, pēc parakstīšanas uzreiz agresīvs. Kantorē strādā tikai viena projektu vaditāja, kura loģiski nespēj laikā apkalpot normāli visus klientus. Uz steidzamiem jautājumiem atbildi saņemu 3-5 dienu laikā. Viņi dod tikai izdarīt vienu...