Mobilly - Krāpšana

Šis ir "Super pakalpojumu" sniedzējs. Vēl stulbākus krāpniekus neesmu sastapis. Nu jau 10,00 eur ir noņēmuši par to ka aplikācija ir viņiem, bet tev nekādas teikšanas par to nav. Naudu noņem, pakalpojums nav sniegts. Shēma atstrādāta kopā ar mobilajiem operatoriem. Manā gadījumā bite.
Runa ir par Jūrmalas caurlaidi. Uzņēmuma transports pēkšņi tiek nomaksāts no mobilā telefona pakalpojuma sniedzēja konta. Uzzvanot un mēģinot atrisināt radušos problēmu, tu nokļūsti greizo spoguļu karaļvalstī. Saka ka redz kļūdu, izlabos, rēķinā būs kā vajag. Super! Atnāk rēķins, nekas nav izlabots. Zvanu atkal, bet šī stāsta ka nekas nav runāts un neko nemainīs. Un tā trīs reizes. Šitiem viss ir kārtībā.
Jāmeklē cits pakalpojuma sniedzējs.
Krāpnieki un...

10.05.2024

Atbilde no Mobilly Pārstāvja atbilde 13.05.2024

Labdien!
Mums tiešām žēl, ka radusies šāda nepatīkama situācija. Vairāku telefona sarunu laikā centāmies Jums palīdzēt izstāstot kā darbojas Mobilly norēķinu sistēma un mūsu sniegtie pakalpojumi, jo problēmas bija dažādas. Paskaidrojām Jums arī to, kādus darījumus ir iespējams labot, taču darījumus, kas pievienoti pie telefona rēķiniem mēs nevaram labot, tāpēc piedāvājām Jums citu risinājumu par kuru sarunas laikā vienojāmies. Atvainojamies no mūsu puses, ja neesat sapratis pareizi mūsu norādes saistībā ar radušos situāciju!

ē