www.sudzibas.lv Mobilly Slikts serviss

Mobilly, Cityparks - Slikts serviss

Saņēmu sodu no citypark jo mobilly apps nepareizi nolasīja manu lokāciju un ieteica nepareizo stāvvietu. Lieki pieminēt, ka citypark šo pārpratumu neuztvēra par iemeslu anulēt sodu un finālā samaksāju gan par stāvvietu gan sodu. Esiet modri. Apzinos, ka noteikumu priekšā “pats esmu vainīgs” jo neaizdomājos, ka apps man varētu piedāvāt nepareizu stāvvietu un arī pats neskrēju salīdzināt ceļazīmi ar zonu mobilly lietotnē. Šīs ir vairāk pārdomas par to, kad beidzot Latvijā beigs laiks stāvēt uz vietas un izkāpsim no padomju birokrātijas? Cik bijušas līdzīgas situācijas ar ārzemju kompānijām (rietumu pusē) , šādus pārpratumus jau sen neviens nerisina bāžot ģīmī noteikumus un sakot, ka nav iemesla kauto risināt.

Good Intentions 13.08.2024

Ar aplikācijām mēdz tā gadīties. Vienmēr jāparliecinās. Cityparks jau tiešām atlaides nedos dažreiz pat jācīnās, ja tā ir viņu kļūda. Šaraškina kantoris.

apaļš ābols 18 st atpakaļ

Jāskatās un jāparliecinās ka tā ir pareiza stāvvieta.