www.sudzibas.lv K Senukai Slikts serviss

Kesko Senukai Latvija - Slikts serviss

Šī ir atkārtota sūdzība par šo uzņēmumu.
Īsumā bērns sabojāja gaisa sausinātāju un vēlējos to saremontēt. Servisos nebija pieejamas šādas rezerves daļas. Arī tajā kuru ieteica ksenukai. Uz doto brīdi ierīce maksā ap 300€ viņu veikalā. Tātad ja jau pārdod tad jābūt iespējai remontēt.
Pats arī esmu nodarbojies ar ražošanu un pārdošanu tāpēc zinu kā viss strādā, veikalam preci piegādā izplatītājs caur kuru varētu veidot komunikāciju par rezerves daļu, bet veikals informāciju nesniedz.
Pirms diviem gadiem telefona sarunā tika norunāta summa un piegādes veids. Tad bija klusums. Pēc mēneša detaļa nozudusi. Pēc gada vēlreiz risinaju šo jautājumu, tad detaļu sūtīja uz Cēsu ksenukai. Un atkal pazuda.
Pagājis vēl gads un šobrīd atsakās rīsinat šo jautājumu atkārtojot vienu un to pašu frāzi, ka ar remonta servisu nenodarbojās.
Tajā pašā laikā prece ir pārdošanā arī tagad.

Ksenukai, iekārta nav no akmens kalta un tai ir rezerves daļas tā pat kā auto, būtu muļķīgi mest auto ārā kad tam nodilst bremžu kluči.

31.07.2024

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 10.08.2024

Labdien!

Sazinājāmies ar Jums telefoniski un situāciju atrisinājām.
Ļoti atvainojamies par šo situāciju.
Ceram uz Jūsu sapratni un pozitīvu sadarbību nākotnē.

O

D desumaize 31.07.2024

ražotājs ja vēlas tad nepārdod rezerves daļas

O Oskars133 31.07.2024

Piekrītu, bet pārdevējs divas reizes jau ir sūtījis detaļu. Šobrīd tā ir maldināšana.

O oIo 31.07.2024

Kādēļ aizmirsāt pierakstīt, ka veikals Jums izmaksāja 30 Eur kompensāciju situācijā, kad viņiem tas nebija jādara?
"Tātad ja jau pārdod tad jābūt iespējai remontēt. " . Nē,tādai iespējai nav jābūt garantētai, neviens normatīvais akts to nenosaka.

O Oskars133 31.07.2024

Neviens neko nekompensēja. Tika piedāvāta 30€ atlaide pirkumam. Es atteicos. Jo tas nebija. Epieciesams. Jautājums kāpēc jums ir šāda informācija. Šeit izskatās pēc darbinieku uzdarbojas kas nav korekti.

O Oskars133 31.07.2024

Pielikumā ir informācija ka piedāvā atlaidi.

S sannas 09.08.2024

Cilvēk, kas ar tevi notiek? Tu pats to e pastu izlasīji, vai tev galvenais paspīdēt ar sūdzību? Tur balts uz melna stāv rakstīts, ja vēlaties atlaidi, atsūtiet konta numuru. Bet nu auns tik iet ar pieri sienā un neredz tālāk par saviem ragiem.
Un par to, ka jābūt remonta iespējām, ak vai, apbēdināšu, nav gan jābūt. Tāda likuma nav.