www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss, krāpšana

Itella - Slikts serviss, krāpšana

19.08.2024. Pasūtīju preces piegādi pa Latviju. Piegāde - ekspress (nākamajā darba dienā) , maksa 13.49 eur. Itella paciņu savāca no sūtītāja 19.08. , trīs dienas marinēja noliktavā, pēc tam (23.08.) iekrāva transportā un paziņoja, ka sūtījums tiks piegādāts adresātam 30.08. Atkārtošos - ekspress piegāde!

Sazināties ar Itella zvanu centru ir bezjēdzīgi, jo zvanu meitene neko nav spējīga atrisināt. Vienīgais, ko Itella varēja piedāvāt ir saņēmējam pašam braukt no otras Latvijas malas un saņemt preci Itellas noliktavā. Citi risinājumi vai samaksas atgriešana par ekspress piegādi netika piedāvāti.

Ieteiktu sūtījumiem izmantot kādu citu kompāniju, jo Itella nespēj nodrošināt pat minimālu sevisu un apkrāpj klientus saņemot samaksu par ekspress sūtījumu, kuru nespēj vai nevar izpildīt.

D