www.sudzibas.lv Itella Meli kā sistēma

Itella - Meli kā sistēma

Laiks iet, ja uz ko var paļauties - tad tikai uz to ka Itella ir nemainīga savā garā. Kārtējā paka no DHL ir nonākusi ir viņu nagos. Atkal ir trackingā varonīgi spīd uzraksti:

Tuesday
July 23, 2024
7:26 AM Local time
Delivery not possible - shipment is being stored.

Latvia

Atkal ar mani esot piegādes laiks saskaņots:

Tu 23.07.2024 01:10
The item is in sorting
Tu 23.07.2024 01:12
The item is in sorting
Tu 23.07.2024 07:26
-LV-ITELLA LATVIA, LV
The delivery time has been scheduled with the recipient.
Tu 23.07.2024 07:26
-LV-ITELLA LATVIA, LV
Item has been registered.
Tu 23.07.2024 08:59
-LV-ITELLA LATVIA, LV
Item has been registered.

Iepriekšējo reizi (JJFI67077070004222191) viņi "saskaņoja" 4 reizes!

Ja pameklē caur posti.fi:

Var redzēt:

Delivery time
25.7.2024 9.00-21.00

kas tas tāds par no 9 līdz 21 "plānoto" piegādes laiku?

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 9 st atpakaļ

Cien. Klient,
Esam sarūgtināti par Jūsu negatīvo pieredzi.
Lai mēs varētu pārbaudīt situāciju, lūdzam Jūs nosūtīt Jūsu pakas numuru un problēmas aprakstu uz [email protected].
Atvainojoties par sagādātajām neērtībām un gaidot atbildi,
Smartpost Klientu atbalsta komanda

V

O oIo 8 st atpakaļ

un kā vēsture rāda, vienīgā atbilde , kuru saņemsiet no šī sūdu kantora būs bota ieraksts
"Cien. Klient,
Esam sarūgtināti par Jūsu negatīvo pieredzi.
Lai mēs varētu pārbaudīt..."

P pindrikis 2 st atpakaļ

Ļoti bieži DHL sūtījumiem nav pievienots saņēmēja telefona numurs un kurjers nevar sazināties ar klientu! Vienmēr iesaku pie uzvārda pierakstīt telefona numuru un daudz problēmu atkritīs :)

O oIo 1 st atpakaļ

Muļķības. Palasiet pats itella mājas lapā, kādēļ viņiem nav nozīmes vai uz sūtījuma ir vai nav telefona numura. Viņu kurjers nemeklēšot paku un uz tās norādīto telefona numuru. Pēc itellas noteikumiem saņēmēja telefona numuram ir jābūt pievienotiem pakas ELEKTRONISKAJAJIEM datiem, kā arī saņēmējam ir jādod pārdevējam piekrišana nodod savus personas datus trešajām personām.
skat.
itella(PUNKTS)lv/private-customer/informacija-palidziba/sutijuma-izsekosana-un-piegade/kas-janem-vera-pasta-sutijumu-sanemejiem-no-apvienotas-karalistes-ak/

Telefona numuru var pievienot
itella(PUNKTS)lv/sazinieties-ar-mums/

P pindrikis 51 min atpakaļ

Pats strādāju par kurjeru un ļoti labi pieprotu savu darbu,gan ieraudzīt telefonu uz pakām, gan sistēmā atzīmēt, lai sazinās ar klientu un pievieno informāciju, telefonu. Ne visi kurjeri ir vienādi!