www.sudzibas.lv Forest Products SIA, Aigars Kiseļovs Krāpšana, nesamaksā par darbu

Forest Products SIA, Aigars Kiseļovs - Krāpšana, nesamaksā par darbu

Aigarm Kiseļovam, FOREST PRODUCTS SIA, sniedzu sociālo tīklu administrēšanu, mārketingu, klientu piesaisti - https://www.facebook.com/profile.php?id=61555171844545

Sākumā bija viss kā nākas, katru nedēļu par darbu izsniedzu rēķinu, tie tika apmaksāti. Bet tad vienā brīdi vairs nemaksāja par nostrādātām nedēļām, arī rezultāti bija no mana mārketinga, klienti aktīvi ņēma dzīvokļu remonta pakalpojumus pie viņa. Sāka teikt ka drīz samaksās visu, ka grāmatvedis kavējas utt. visādus melus tā teikt.

Es uzticējos viņam un turpināju strādāt, tika arī izstrādāta mājaslapa, un teica ka drīz arī par to samaksās un viss būs kārtība. Tā viņš turpināja melot, teica ka ir problēmas ar uzņēmumu, finansēm utt. Tā tas viss ievilkās, divus mēnešus turpināja solīt ka būs samaksa

parādu summa sasniedz 700eur. Brīdinu, neuzticaties šim uzņēmējam, ja vispār viņu var tā nosaukt, visu laiku atrunājas, Sola, bet nekas netiek darīts.

Šis uzņēmējs vēl tika bez tabu, kur veica nekvalitatīvu darbu un paņēma skaidrā naudā 5400eur, šeit ir sižets - https://beztabu.Tv3.lv/nejedzibas/dzivokla-remonts-par-5400-eiro-stradnieki-bolderaja-darbus-izdara-nekvalitatiti-un-nozud-ar-galiem/

lūdzu, neuzticieties un neņemiet pakalpojumus pie šī uzņēmēja - Aigars Kiseļovs