AtrisinātaInCredit Group - Slikts serviss

Labdien, 15. Jūlijā 15: 00 zvanīju ar jautājumu nodzēst kredītu uz 2 Mēneši uz priekšu, zvanot atbildēja man meitene, pēc kuras balss dzirdējās ka viņai tas viss ir riktīgi pie rīkles, uzklausīja mani, nosauca man pārus pantus un vienkārši nometa klausuli, ne uz redzēšanos, ne visu jauku, godīgi sakot, bišķi nejauki, sadarbojies ar šo firmu biju jau gadus 3, paldies dievam, šodien nomaksāšu pēdējo maksājumu un visu labu, domāju dzīvokli ņemt ar viņu palīdzību, atradīšu citu kreditoru, visu labu.

12 st atpakaļ

Sūdzība veiksmīgi atrisināta AqUaQ243 10 st atpakaļ

Viss risināts , pārzvanīja un viss kartibā, viss tika izrunāts.

Incredit 11 st atpakaļ

Labdien! Bija notikusi tehniska problēma, tāpēc pēkšņi pārtrūka saruna. Paldies par ziņojumu un atsaucību, kad Jums pārzvanījām un atrisinājām pārpratumu.

Veiksmīgu dienu! Ar cieņu Incredit

T Tautins 11 st atpakaļ

Dzīvokļa finansējumu ņemt ātrajos kredītos? Galvu saspiedis esi? Kādi procenti tur ir...