www.sudzibas.lv Tele2 Slikts serviss, krāpšana

Tele2 - Slikts serviss, krāpšana

Neasāku nevienam lietot šo nožēlojamo kantori!
Mēs nopirkām pie vieniem Iphone bērnam. Pec gada baterija vairs netur un neslēdzas iekša! Atdevām vieniem pa garantiju, tie cakareja smadzenes 20! dienas! Un pec tam saka, ne, ierīces korpusam ir skrāpējumi, varam piedavat remontu pa 500 euro!
Nomainīt bateriju pa 500 euro vai ko?
Jus varat iedomāties!? Tādu kretinisko attieksmi vel vajag pamelet musu dienas...
Bērns gaidīja telefonu gandrīz mēnesi.
Ja, un pretī viņi neko nepiedāvā.

Iztērēts laiks, nervi un nekas nav sataisīts.
NOZELOJAMI! NEKAD VAIRS TIEŠĀM ! VISI LĪGUMI TIKS LAUZTI AR ŠIEM

17 st atpakaļ

O oIo 14 st atpakaļ

Ja uz telefona ir mehāniski bojājumi, kuri var liecināt, ka telefons ir kritis un tas neslēdzas iekšā, tad atteikums pamatots. Kā jūs noteicāt, ka netur baterija, ja telefons neslēdzas iekšā , paliek liels noslēpums. Ja gribas strīdēties, tad pieprasiet telefonu atpakaļ, rakstiet PTAC un nododiet to neatkarīgai ekspertīzei.

A alens84 14 st atpakaļ

slēdzas! jūs jau melojat! slēdzas, bet ne lādējas iekšā!
Jūs atrodat pamatojumu to netaisīt!

A alens84 14 st atpakaļ

pašiem nav smieklīgi? koe? Dažu skrāpējumu deļ, baterija vairs netur?
Mans vecais HUAWEI p30pro tam jau 5 gadi, vairākas reizes kritīs, trīs korpusi mainiti, un joprojām vecā baterija tur vairāk par par dienu!

A A_J 13 st atpakaļ

Lai varētu spriest vai atteikums bija pamatots garantijai, tomēr būtu godīgi pielikt telefona bildes, nu un tur jau nepiedāvā remontu pa 500, bet gan jaunu ierīci

O oIo 13 st atpakaļ

"alens84 1 st atpakaļ
slēdzas! jūs jau melojat! slēdzas, bet ne lādējas iekšā!
Jūs atrodat pamatojumu to netaisīt!"
Jūs pats sūdzībā rakstāt "Pec gada baterija vairs netur un nesledzas ieksa! " .
Tad izdomājat, vai telefons slēdzās vai neslēdzās. Ja neslēdzas, kā zināt, ka pie vainas ir baterija? Tā būs būtiska informācija, kura jānorāda pieteikumā PTAC. Man ar Tele2 un remontiestādi nav nekāda sakara, ar Jūsu ierīces remontu nenodarbojos.

A alens84 12 st atpakaļ

Tele2 jūs melojat! Kā jums nav kauns?! Agrāk uzskatīju jūs par nopietnu, zolidu kantori!
Es atnesu jums telefonu, Dammes centra filiālē, nodevu, meitene pieņēma, konstatēja tipiskus skrāpējumus ka jau vairāk kā gadu lietotam telefonam. Ja vajag bildes, es tos pievienošu kad dabūšu to atpakaļ no jums. Un pievienošu neatkarīgas darbnīcas lēmumu, lai visu redz un saprot ka jūs melojat! Un to ko jūs te tagad stāstāt tam nav nekas kopīgs ar to, kāpēc telefons nelādējas!
Visi jau zin kāpēc viņš nelādējas! Tāpēc ka aple tas ir tipisks baterijas defekts! Un jūs atrodat skrāpējumu, tagad mēģināt izvārīties no atbildības! Bet atbildība būs, jo nopircis es to esmu pie jums, un tiem skrāpējumiem nav nekas kopīgs ar bateriju! Tā kā telefonu lietoja bērns, tam mēdz būt skrāpējumi, ne jau jaunus telefonus jums atnes uz remontu! Un nosaukt 490 euro par remontu, tas totāls ārprāts! Baterijas remonts 490 euro? Jūs ko tur jukuši totāli? Es jau nebiju prasījis vizuālo remontu, bet tikai tehnisko remontu, baterijas remontu!
Man nevajag jauno telefonu, bet jūsu rīcībā nav pieņēma, vispār!

G gorss2 6 st atpakaļ

Nav pirmais gadījums ar telefoniem. Covid laikā aizgāju uz Tele 2 pirkt telefonu. Gribēju pārbaudīt, bet man neļāva. Teica, ka kovids. Tajā pašā laikā, pārdevēja ieslēdza un izslēdza telefonu. Sākumā nesapratu. Izrādījās, ka telefons bija brāķis un kad prasīju, lai samaina, tad atbilde bija, jūs taču ieslēdzās un pārbaudījām. Tādu nekaunību nebiju redzējis un protams, ka aizgāju pie cita operatora. Labāk neko nepērciet Tele2 un mūkat prom no viņiem.

Kristina Smith 2 st atpakaļ

Esmu Tele2 klijente jau vairākus gadus gan sarunas un internets apmierina,LMT Bite ir uspustas cenas par internetu un sarunām to tieši ziņu.Sudziba nepamatota