www.sudzibas.lv Eco Baltia VIDE Slikts serviss - maldināšana

Eco Baltia Vide - Slikts serviss - maldināšana

Labdien - 2024, gada jūnijā ar uzņēmumu beidzās līgums, kuru ar 2024 gada 01,07,2024 atjaunoju elektroniski, pēc tam saņēmu atkritumu izvešanas grafiku, apmaksāti pakalpojumi avansā vairākus mēnešus uz priekšu, bet grafikā bija paredzēts - 06,07,2024 pakalpojums netika veikts
- bet kā pievienotajā novērošanas kameras ierakstā redzams tas netika izdarīts - jūsu uzņēmuma mašīna vienkārši pabrauca garām - kur ir problēma? Gaidu paskaidrojumu jo esmu samaksāJusi avansā vairākus mēnešus uz priekšu, paši šajā e-pasta vēstuē apstipriniet ka līgums atjaunots veiksmīgi, grafiks atsūtīts, miskaste ārpus vārtiem - kas redzams videoierakstā
///labdien, cienījamais klient!

Paldies, ka esiet laicīgi noslēdzis jauno atkritumu apsaimniekošanas līgumu, kas spēkā no š. G.1. Jūlija.

Nosūtām jums atkritumu izvešanas grafiku 2024. Gada 2. Pusgadam. Avansa rēķinu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem par iepriekš minēto periodu nosūtīsim 2024. Gada jūlija otrajā pusē.

Atgādinām, ka, lai pakalpojums tiktu sniegts, grafikā paredzētajā atkritumu izvešanas dienā atkritumu konteineram jābūt brīvi pieejamam un piebraucamam ar specializēto atkritumu transportlīdzekli.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties, rakstot uz e-pastu [slēpt]@ecobaltiavide.lv vai zvanot pa tel. 22013939. Informācija par sia “eco baltia vide” pakalpojumiem un aktualitātēm pieejama www.ecobaltiavide.lv

ar cieņu un uz turpmāku sadarbību, sia “eco baltia vide”///
tā, kā tā ir sestdiena, tad protams nav kur interesēties un atstāju ziņu e-pastā.
Pirmdienā saņemu zvanu no eko kurzeme uzņēmuma un uzņēmuma darbiniece skaidro ka esot atsūtīts nepareizs grafiks - esot bijis jāskaita 4 nedēļas uz priekšu no iepriekšējās atkritumu izvešanas reizes - piedodiet man tas neienāca prātā jo līgums tika pārslēgts, grafiks atsūtīts, samaksa veikta - uzskatu ka tā ir cilvēku maldināšana jo katrs rēķinās ar savu brīvo laiku un kādēļ lai es savu miskasti kā viņa teica turētu visu laiku pie vārtiem lai tur stāv tad nebūs problēmu ar izvešanu ja īpaši tagad vasarā cenšos viņu ikdienā aizvilkt kādā sētas stūrī un tikai izvešanas dienās lūdzu lai kāds atbrauc un izvelk ārpus vārtiem jo pati to nevaru invaliditātes dēļ
līgumu šeit nepievienošu jo tas jums tāpat redzams, bet uzskatu ka tā ir cilvēku maldināšana un muļķošana jo man tagad atkal pēc nedēļas būs kādam jālūdz palīdzība

08.07.2024