www.sudzibas.lv LIDO Neapkalpo pat ar mazu suni somā un atstāj manu meitu badā!

LIDO - Neapkalpo pat ar mazu suni somā un atstāj manu meitu badā!

Zinot, ka ar suni pavadā nevaru iet iekšā lido restorānos, biju paņēmusi līdzi somu kur ielikt suni.. Tā ka galva tikai manam miniatūrajam taksim ārā. Pavārs paziņoja, ka ar suni nedrīkst. Es pateicu, ka paņemšu ēdienu un iešu āra terasē ēst. Atcirta, ka ar suni nedrīkst arī āra terasē. Jūs nopietni? ! Un vispār man neservēs ēdienu.
Piebildīšu, ka biju kopā ar savu astoņgadīgo meitu, kura ļoti gribēja ēst!
Jājautā, vispār kāpēc cilvēks kas pasniedz ēdienu, Pilda arī apsarga funkcijas? Viņam par to lido piemaksā vai kā? Un kur tajā laikā atradās un ko darīja apsargs?
Kāpēc pēc pastaigas pa pilsētu ar suni un bērnu es nevaru ieiet lido un paēst, bet man būtu jānoliek suns mājās un tad jāatgriežas lido? ! Pat ja dzīvotu aiz stūra, pie restorāna principa pēc tur neatgrieztos.
Šodien risinājums bija galerijas Rīga lido veikalā. Kur mans suns nevienam nebija problēma, ne galerijā Rīga, ne lido veikalā un staigaja savā pavadiņā. Un smuki sēdēja uz Zemes pie galda, kamēr es ad meitu ēdu pie galda.
Pastāstīju galerijas Rīgā darbiniecēm par to ka, ka mani atteica apkalpot lido vērmanītī suņa dēļ. Lido veikalā ar visu suni tiku laipni apkalpota! Un mans suns nevienam nebija problēma, pat neatrodoties somā! Kur ir loģika, ka vienā lido, man liek justies kā noziedzniekam, un otrā es tieku ar smaidu apkalpota? !

10 st atpakaļ

C

O oIo 10 st atpakaļ

Paldies, ka padalījāties ar informāciju, kurā Lido netiek ievērotas sanitārās normas.

S sumup 10 st atpakaļ

atkal viena histeerikje
ko bija meita jaabaazh komentaa?
uz zeelumu gribi pakert?
vot shitaadas reaali besii
sadzdmdeeji.malacis
bet mums citiem ir pilnigi vienalga uz tavu meitu
skaidrs?

S sannas 10 st atpakaļ

Zināsim Galerijā Rīga neiet pat iekšā. Lai ēd paši savā suņu būdā.
Varbūt kāds vēl ar cūku vai govi izies pastaigā un pēc tam izdomās tur ieiet paēst.
Malači tie, kas rūpējas par normāliem klientiem un nepieļauj antisanitāriju ēstuvē.

RAMONA👀 9 st atpakaļ

Kārtējā, kas domā, ka ar suni var iet visur.

B Brenda 4 st atpakaļ

Caca.Būtu zirgs ar iet ar to visur.Tai ar galvu viss nav ok

S sumup 6 st atpakaļ

nj ko?
ajtore saprata sabiedribas nostaaju?
kranci atstaaj maajaa un welcom