Reitings Sabiedriskais transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Daugavpils autobusu parks
Kuldīgas autoosta
Rēzeknes autobusu parks

Liepājas Autobusu Parks - Kavē un nepietur pieturā

Kavē un nepietur pieturā Šodien stāvu un gaidu autobusu kuram pēc saraksta bija jāatiet 9: 28 ar reisu Liepāja-Saldus-Dobele-Jelgava-Rīga. Pēc 20 min autobuss pabrauca garām bez nekādām norādēm par sēdvietu trūkumu vai ka ir ekspresis. Pieklājības pēc būtu vismaz apstājies. Nav arī pirmā reize kad autobusi no šī uzņēmuma nepietur. Iesaku šoferiem palielināt algas lai dara savu darbu vai vismaz pārdomāt reisus lai viņiem mazāk jābrauc.

Rīgas Satiksme - Sīkumi

Sīkumi Vai Rīgas satiksme nezināja, ka 17.11 vakarā uz minūtēm 40 tiks pilnībā slēgts akmens tilts, kamēr Nbs "atstrādās" militāro parādi? Neticu, ka nezināja. Bet nekādas informācijas - nekur. Nezinu, vai tas radīja baigās ērtības visiem? P. S. Tā kā šeit prasa ievadīt vismaz 350 rakstu zīmes (lai ziņu publicētu) , varu vēl piebilst, ka savā mājaslapā rs "salabojuši" arī transporta kustības sarakstus tā, ka vairs ar chrome nevar atvērt, vien izmet šo: saraksti. Rigassatiksme.lv izmanto neatbalstītu protokolu. Err_Ssl_Version_Or_Cipher_Mismatch paldies

Ecolines serviss - Bilesu maina

Katru menesi uznemums pardod biletes ar atlaidi, ja Jusu plani mainas si briniskiga atlaide neparedz bilesu mainu, vai bezmaksas atcelsanas iespeju (kas ir rakstits maziem burtiem uz pasas biletes) pievacot visu samaksato naudu sev pat ja biletes ir nopirktas interneta un nav pagajusas 14d kas ir pretlikumigi. Esiet uzmanigi jo taas vinu atlaides ir siers pelu slazda , dzive var daudz kas notikt -plani mainities un naudu Jums neatdos. Turklat kad es pirku biletes visi reisi pardevas ar atlaidi , sanak pircejam nemaz nav izveles ka nopirkt bileti un ceret ka plani nemainisies.

Nordeka - Slikta attieksme

Slikta attieksme 16.11.2019 braucu no Bauskas uz Rīgu 8:00. Šoferis-DL15032, šoferim attieksme ļoti nelaipna, es pajautāju kā jūs šādi strādājiet ar cilvēkiem, ja jums cilvēki riebjas, atbilde bij, ja nepatīk mana attieksme kāp ārā un mebrauc vairs ieraugot mani. Iepriekš vel bij saskarsme ar šo šoferi, laipni runājot ar vinu viņš izturas tik pretīgi. Riebjas.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Šorīt no rīta vēlos pārvietoties sabiedriskajā transortā ( 263 mikriņā) no Dubultu ielas (7:58) un paņemot no bankomāta vismazāko naudas zīmi vēlos ar to norēķināties. Uz ko mikroautobusa šoferis man atcērt:" Neesmu banka!" Atvainojiet, bet es vēlos saņemt pakalpojumu un esmu gatava par to samaksāt, bet es to vienkārši NEVARU ! Jautrākais ir tas, ka sagaidu sabiedrisko autobusu (4.autobusu) un kāpju tajā, bet tajā ir tas pats! Šoferis žēli noskatas un saka, ka nav ko izdot! Mīļie cilvēki, vai TAS IR NORMĀLI, ka šoferiem nav maiņas nauda?

Rīgas starptautiskā autoosta - Krāpšana.Slikta apkalpošanas servis kad vien esmu redzeriji.

Krāpšana.Slikta apkalpošanas servis kad vien esmu redzeriji. Mana sūdzība sākas ar to, ka biju nopircis divas 2 biļetes uz noteiktu maršrutu iecava kadu laiku atpakaļ, sniedzos pec palīdzības pie kasieres. Man tika atteikta palīdzība pec tam sniedzos pie administrācijas dienesta kurš man sakot ka biļetes netiks samainītas uz ātrāku man maršrutu toties nevis 18: 35 bet gan 17: 40 pec tā biju sapratis ka rīgas starptautiskā autoosta nav atbildīgi kasieri un tajā skaitā ieskaitot administrāciju neskatoties un notikušo insidentu kuru varēja nokārtot pari...

Rīgas Satiksme - Nejauka autobusa vadītāja rīcība

Nejauka autobusa vadītāja rīcība Šodien braucot autobusā Rīga-Sigulda Plkst. 16: 10. Autobusa šoferim palūdzu vai var sēdēt priekšā, jo viss autobus ir pilns. Man atbildēja ka priekšā nekāda gadījumā nesēdēsiet gaidat kad atbrīvosies vieta. Manuprāt būtu jālaiž cilvēkus apsēsties. Kam tad ir domātas tās vietas priekšā? Nesaprotu šī autobusa šofera rīcību, tas bija nejauki, nepieklājīgi.

Jēkabpils autobusu parks - Krāpšana

Krāpšana Labvakar! Šodien 10.11.2019 Jēkabpilī kāpām iekšā autobusā nr5 akurātera iela 15: 37. Es kā mamma ar ratiem kāpu pa vidējajām durvīm, tikmēr meita gāja pirkt biļeti gan sev, gan man. Meitai rokā bija sunītis chihuahua mini 1,5kg. Meita uzrādīja skolēnu apliecību, vēlāk šoferis nelāgā tonī vaicāja-“sunim biļeti taisies pirkt? ”meita izmisumā iedeva naudu. Kā jau teicu, biju ar ratiem, tādēļ kāpu pa vidējām durvīm, meita atnāk izmisumā un saka, ka šoferis pieprasot naudu par suni, biju...

Rīgas Satiksme - Smird

Smird Tik tiešām nevis ož bet reāli smird 5 tramvajs! Pārvietojos katru dienu, vairākas reizes pat un viens un tas pata, tikko apsēdos domāju, beidzot ir ok... ne sāk braukt sāk smirdēt pēc bomziem pēc urīna , tik tiešām ... vai nebūtu vajadzīgs arī šajā puse tramvajus nomainīt pret jauniem ? Mēs maksājam to pašu cenu .. un vēl vairāk... tā smaka velkās līdzi visu dienu un to tik var darīt ka mainīt drēbes , jo nezini paveiksies šodien vai vissmirdigakais no visiem būs !

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Neapstājas pieturā.

Neapstājas pieturā. Labvakar! Šodien no rīta 7:55 no lidostas "Rīga" pieturā vajadzēja piestāt maršrutniekam nr.241. Es un vēl divi cilvēki stāvam pieturā jau laicīgi, un skatamies, maršrutnieks jau brauc un neapstājoties pieturā, ignoranti pabrauc garām pieturai! Lūdzu, izskatīt šo gadījumu. Paldies.

Nordeka - Slikts serviss

Slikts serviss 5. Novembrī braucu Bauska - Rīga. Reiss 748014 autobuss kā ledusskapis. Siltuma nekāda, kondicionieri dūšīgi pūš. Pati mētelī un vēl notinusies šallē no galvas kājām. Pasažieriem zobi klab. Brauciens 40 min ilgāks dēļ rīta sastrēgumiem, kas, protams, saprotami, bet ja visu ceļu jādrebinās, kad ārā ir mīnusi tad man kā studentei kas brauc katru rītu iet smagi.

Rīgas Satiksme - Плохой сервис

Плохой сервис Оформил карты рижанина в 2014 году (надеюсь, что не ошибаюсь) , но не пользовался ей. И тут возникла необходимость поехать на общественном транспорте. Попробовал закинуть деньги на карту но ничего не получилось (кстати если сравнивать с приложением mobilly то мне показалось значительно сложней и интуитивно не понятно) . Позвонил в Rīgas satiksme, объяснил ситуацию и мне сказали, что я не могу пополнить карту через интернет (это было бы возможно по умолчанию если бы я получал карту в 2016 и...

Nordeka - Nepieklājīga attieksme

Nepieklājīga attieksme Autobusa šoferis, man iekāpjot autobusā, maršrutā Rīga-Kandava-Kuldiga, pulksten 11: 45, 28. Oktobrī nelabvēlīgi komentēja to, ka man līdzi ir paņemts mazsunītis, precīzāk, lika man pēc sava suņa savākt spalvas, kad izkāpšu. Manuprāt, šāda attieksme pret klientu ir ļoti neadekvāta, ja likums atļauj pārvadāt mājdzīvniekus!

Rīgas Satiksme - Rīdzinieka Karte - slikts serviss

Jau sen zināju, ka tehniski e-taloni un rīdzinieku kartes ir diezgan nekvalitatīvi pakalpojumi, bet nu, kārtējo reizi ar to saskaroties... Turklāt - problēmas sen zināmas, bet risinājumus rīgas satiksme nemeklē un nepiedāvā. Tātad: svētdienas vakarā laicīgi nopērku sev mēneša biļeti vienam transporta līdzeklim - tramvajam, lai kā parasti ar 1. Tramvaju varētu braukt uz darbu, bet tā kā dažkārt šo tramvaju lietoju arī brīvdienās, nolemju iegādāties mēneša biļeti par 35 eiro, tātad - gan darba...

AtrisinātaJēkabpils autobusu parks - Nepaņēma bērnu.

Nepaņēma bērnu. Bērns 22.10.2019. Plkst 9.30 no ģimnāzijas vēlējās braukt uz skolu (tas ka brīvlaiks, nav attaisnojums!) . Tā kā bērns bija aizmirsis savu karti, viņai bija līdzi 5 eiro banknote. Taču šoferis to nepaņēma un bērnam bija jājiet ar kājām no ģimnāzijas līdz 3 vidusskolai. Vai tiešām šoferis nevarēja paņemt bērnam un izsist biļeti? Saprastu naudas nebūtu, bet naudu deva! Esmu redzējusi ka daudzi šoferi tāpat palaiž bērnus, gribētos šim ieskatīties acīs un pajautāt kā viņam patiktu pirms treniņa noiet nez cik km, jo šoferis ir muļķis

Rīgas Satiksme - 0 biļetes neizsniegšana

0 biļetes neizsniegšana Noskaidrojām zvanot uzAS Rīgas satiksme informācijas telefonu, ka 3 grupas redzēs invalīdam, kam 3.grupa piešķirta uz mūžu iespēja braukt pilsētas transportā bez maksas. 22.omtobrī 22.maršruta trolejbusa vadītājs atteicās izsniegt bezmaksas biļeti.

Jelgavas autobusu parks - Neievērība

Neievērība 21.oktobrī, plkst. 15:40 autobuss 22 uzvaras ielas pieturā neļāva iespēju pat tikt autobusā. Pienākot autobusam, stāvēju rindas beigās, vēl uz ielas. Kad paliku pēdējā lai kāptu iekšā, autobusa šoferis aizvēra durvis un aizbrauca. Vicinot rokas, pat tad neievēroja un neapstājās.

Pasažieru vilciens - Vagonu daudzums!

Vagonu daudzums! Sveiki! Problēma ir tajā kad,piemēram es braucot ar vilcienu uz darbu ap plkst 6:30 krustpils- Rīga ! Vilciena sastāvs ir milzīgs..vagoni tukši...bet tad kad visi brauc mājās no darba, skolām, utt. Labi ja ir trīs vagoni kuros visiem jāsaspiežās..kur loģika?

Rīgas starptautiskā autoosta - Diedelnieki

Diedelnieki Sanāk samērā daudz braukt ar autobusu. Vēl nav bijusi reize, kad pie manis nepienāktu kāds diedelnieks un nepaprasītu naudu vai cigareti. Varbūt autoosta beidzot taisās ko darīt lietas labā?

Sabiedriskais autobuss - Slikts serviss

Autobusam B 1163 logā ir ielikts kad ir pieejams bezmaksas WiFi, bet WiFi nedarbojas, pat neatrod WiFi tīklu, ja WiFi nav pieejams, tad nevajag logā norādīt kad pieejams bezmaksas WiFi, ja nav pieejams WiFi