Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

Lage Ko - Испорченный продукт

Испорченный продукт Сегодня по акции купили пироженые - малиновая вецрига в Ориго в Lage , прийдя домой ,обнаружили, что крем в пироженых скисший и тесто твёрдое - пироженые оказались испорчены, как итог - выброшенные деньги и испорченное настроение. Страшно представить , что все их акционные товары могут быть просроченными, очень разочаровались т к до этого момента частенько закупались у них.

VIA 3L Latvija - Krāpšana

Krāpšana Dēļ priekšniecies Innas ļoti bieži maiņas operatori. Jo ir tāds darba apjoms, ka neviens normāls cilveks nevar izpildīt dienas laika. Pati strādāju un pat nebija laika aiziet uz tualeti un normāli paēst. darb ļoti ļoti intensīvs un vel par kļūdām atskaita no darba algas.

TOP Partika - bojati partikas produkti

bojati partikas produkti velejos iesniegt sudzibu par tukuma lauktehnikas veikalu ..top.. partika produkti ko vienmer iegadajos ir otra diena jau sabojajusi gan galas gan piena produkti vienmer veci. labrat veletos redzet kadu atbildi ka kkas tiek lietas laba darit un ta jau nav pirma reize kad iegadajos produktus un otra diena vairs nav edami

Par biteniekiem - meļiem - Melo pircējiem

Melo pircējiem Nepatīk, ka sludinājumos bitenieki norāda, ka iegūst ekoloģiski tīru medu, ja tie nav reģistrējušies vienā no divām kontrolējošām iestādēm, kas katru gadu pie bioloģiskajiem ražotājiem brauc, kā arī uz etiķetēm nav norādīts kontrolējošās iestādes kods un zaļais karodziņš, tāpat pirms tirdzniecības uzsākšanas netiek veiktas medus analīzes. Starp citu ,vismaz viens rādītājs nosaka medus bioloģisko aktivitāti un viens - vai tas ir karsēts un vai izmantota ķīmija...

Z/s Ezerkauliņi - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki! Visu laiku biju pirkusi z/s ''Ezerkauliņi'' produkciju. Kādu dienu man meita pēc dārziņa vakarā saka: "Mammu mus uz rītdienu jāuztaisa kautkāds dzīvnieks no dārzeņiem. Es šokā pulkstens 20:00 bērns mn pasaka ka vajaga kautko uztaisīt. Mājas nekā nebija,tāpēc devos uz veikalu nopirku visu ko vajadzēja, ieraugu wo z/s ''Ezerkauliņi'' gurķi, domāju paņemšu,labi visu nopirkusi devos mājas taisīt ar meitu dzīvnieku, te nu es ņemu z/s ''Ezerkauliņi'' gurķi un skatos uzlīme, ņemu nost...

Lulu Pica - Krāpniecība - 30 cm picas vietā 17 cm

Krāpniecība - 30 cm picas vietā 17 cm 14.06.2016 vakarā Vienības gatves LULU Picas ēstuvē nopirku pārlocīto picu, atvēru un ieraudzīju 17 cm kebabu... Tai picai bija jābūt 30 CM, garumā bija jābūt vismaz 28-29 cm un platumā 13-14 cm. No lulu.lv/picas: "LOL-Calzone" "Pārlocīta 30 cm pica uz klasiskās pamatnes. ..." Pēdējo reizi kad pirku šajā vietā tāda tipa picu, tā bija vismaz 25 CM, bija tikai kādi 2 cm no katras malas līdz kastes malām. Šoreiz mīklā varēja just rūgtu garšu, laikam raugs nebija izcepies, jo tā garšu varēja just...

Gan Bei - Saindēšanās

Saindēšanās Svētdien Galleria Riga Gan bei ēdu suši. Pēc tam man sāka sāpēt vēders. Otrdienas rītā izsaucu ātros, jo otro dienu jau neko neēdu no sāpēm. Gaiļezera slimnīcā konstatēja saindēšanos. 4 dienas nebiju darbā. Zvanot uz Gan Bei, pat nesadzirdēju vārdu "atvainojiet". Viņi teica, ka pārzvanīs, tā arī nepārzvanīja....

AtrisinātaLulu Pica - Krāpšana

Krāpšana Atved aukstu picu. Pārējo pasūtījumu neatved. Saka varot atvest pēc 20 minūtēm. Pēc 20 min zvanu 80005858 prasu cik tālu ir, izrādās vēl esot pus stunda jāgaida. Internetā reklamē "garšīgas un siltas" picas, taču realitāte ir tāda ka kvalitāte ir būtiski kritusies pēdējo gadu laikā. Senāk man likās labas picas, taču pēdējā laikā noteikti Nerekomendēju. Picas bija atvestas aukstas arī iepriekš, bet jāmaksā protams par "siltas un garšīgas" picas cenu. Turpmāk vairs noteikti nepasūtīšu picu LULU!

Crazydeal.lv - Krāpšana

Krāpšana Nesaņēmu preci norādītajā laikā. Uz e-pastu neatbildēja ,līdz aizsūtīju tekstu,ka sazināšos ar patērētāju tiesību aizsardzības centru. Tad gan uzreiz bija atbilde,ka prece ir aizkavējusies no piegādātāja puses. Solīja,ka uz 23.jūniju būs. Nu redzēsim.

Labais Veikals - Bojāti augļi,dārzeņi

Bojāti augļi,dārzeņi Interesē kādēļ gan veikala darbinieki nevar aizvākt vecos augļus un dārzeņus. Vairakkārt kad iepērkos stāv kaudze vecu sīpolu, paprikas, vecu gurķu. Labāk lai naw nekā. Pilnīgi nelabi paliek. Šodien kiwi kastee visi kivi beigti. Mazliet stingrak paņemot viņi rokā izšķīst. Kartupeļi arī sakaltuši puskaste. Vienreiz vispār atverot olu paku, ap olām pelējuma pūciņas. Es pārdevējai saku ka tā tam nevajadzētu but, viņa atbildēja ka tā tam jābūt, tas normāli. Es vienkārši šokā. Nekad tādas redzējusi neesmu un nepirktu. Nākamreiz bildēšu un saukšu pvd

Aliance Ml - Slikts servis

Labdien. Es šodien biju veikalā, kurš atrodas Eksi Bāzē. Gribēju nopirkt cūkgaļu. Gribēju nopirkt tik cik man vajag. Bet pārdevēja teica, ka saimnieks neļāvā griezt. Es sagaidīju saimnieku un uzdodu jautājumu "vai pa tiešām es nevaru nopirkt 500 gr gaļu?. Kāpēc man jāpērk visu gabalu?Tā man arī neapkalpoja!!! Gribu zināt kam ir taisnība?

Kebabs FIX - negaršīgs ēdiens

negaršīgs ēdiens Konkrēti par Kebab Fix, kurš atrodas t/c Riga Plaza 2.st. - 25.04.2016. pēcpusdienā tika pasūtīti 2 wrap ar vistu. Pirmkārt - pasūtījums bija jāgaida tik ilgi, ka radās sajūta, ka vista vēl kaut kur skraida, otrkārt - ēdiens bija pilnīgi bezgaršīgs un noteikti nebija līdzīgs izstrādājumam, kuru varētu saukt par wrap-u. Nekad vairāk tur neēdīšu un arī neiesaku to darīt pārējiem.

Kebabs FIX - Grauzdiņš, ne maizīte

Grauzdiņš, ne maizīte 1.Ļoti lēna apkalpošana, saprotu ka mēs visi esam cilvēki, bet šīs nelaimīgās sejas un palēlinātas darbības. 2. Kasieris ar cepuri, meitene, kas bēra kartupeļus un gorījās gar ēdieniem bez cepures! 3.Studentu kebabam maizīte tika pārcepta tā ka kraukšķēja un neiespējami bija ēst. Paldies, par sabojātām pusdienām, visam pārējām nepievērstu uzmanību , ja kebabs vismaz būtu ēdams.

PRISMA - Slikts serviss

Slikts serviss Pirku aptuveni 150g pīradziņu. Pārdēvējs nolika pīradziņus uz kases svariem un paziņoja ka nosverts nepareizi. Starpība esot 8 grami. Teicu ka svari laikam ir nepareizi, uz ko pārdēvējs paziņoja ka svari ir pareizi, bet ir cilvēki kuri negrib nosvert pareizi. Skrējām pārsvert. Rezultātā - identisks svars. Pārdēvējs dusmīgs tomēr pārdeva pīradziņus. Sajutos kā pīradziņu zagle. Sarēķiņajām ka 8 grami maksā 4 centus un tā ir puse no mazā pīradziņa. Ja būtu vairāk laika risinātu šo jautājumu...

Potenga Sex Power - Krāpšana

Krāpšana Biju iegādājies Potenga. Riktīga krāpšana. Efekts nekāds izņemot caureju. Naudu atgriezt arī negrib, vienmēr atrunas. Pie tam Tev par savu naudu ir jāsūta paciņa uz Poliju. Pie sarakstes kompānija izpļāpājās ka sūdzību ir daudz. Viņu mājas lapā pozitīvos komentārus viņi raksta paši. Tur nevarēs atrast nevienu negatīvu. Visi ir apmierināti un laimīgi. Ja jau PVD nevar viņus nomedīt jo slēpjas citā valstī, tad kāpēc nevar bloķēt viņu lapas. Potenga.lv

Čili Pica - Sliktas kvalitātes ēdiens

Sliktas kvalitātes ēdiens Biju "Dammes" Čili picā (Kurzemes prospektā 1a, Imantā), pasūtīju čili tēju un 20 cm Grieķu picu (pica ar mozarella sieru un spinātiem). "Čili picas" izpildījums: vienkārša pica ar mozarellu un apmēram septiņām pa virsu uzmestām spinātu lapiņām. Šāda pica maksā €4,90. Šo šedevru es iemūžināju Papildus tam pēc ierašanās un 10 min gaidīšanas man bija speciāli jāpalūdz, lai tiktu atnesta ēdienkarte, kā arī pasūtītās tējas glāze bija netīra - ar pleķiem un baltiem traipiem vai nogulsnēm. Pēc šīs reizes uz Čili picu vairs nedošos, ļoti zema kvalitāte ar tai neatbilstoši augstām cenām.

SIA Gabriela Rendā - Pavirša attieksme pret darbu

Pavirša attieksme pret darbu Sveicināti! Esam vienkārši neizpratnē, vai veikala darbiniekiem ir pavirša attieksme pret darbu vai tā ir apzināta pircēju krāpšana. Runa ir par Top veikalu Rendā. Regulāri plauktos cenas ir norādītas zemākas nekā tās ir pie kases. Par to, ka cenu zīmes neatrodas pie konkrētās preces, tas nav vairs nekāds jaunums. Iedzīvotāji jau pieraduši, ka pašiem jāmeklē atbilstošā preces cena. Žēl vienīgi tos lauku pensionārus, kam spiestā kārtā jāiepērkas šajā veikalā. Tie vietējie iedzīvotāji, kam ir...

Laima - Neēdami izstrādājumi

Neēdami izstrādājumi Nav saprotams kam Laima ražo savu produkciju. Īpašs uzsvars uz šokolādes slikto kvalitāti. Priekš kam glazēt savus produktus kaut kādā plastmasīgā, brūnā masā? Tikko pirko vafeļu torti Lācītis ķepainītis - nācās burtiski mizit nost to brūno glazējumu un mest laukā. Ne kakao garšas, ne aromāta.. Tas protams attiecas arī uz visām konfektēm.

AtrisinātaSvētki Jums - Slikts servis, ēdieni

Slikts servis, ēdieni Par šo firmu diezgan dramatisks stāsts, gan pret darbiniekiem gan ēdieniem un to gatavošanu un servēšanu! Sāksim jau attieksmi pret darbiniekiem, mistiski zemas algas no solītā, aplokšņu algas, kā arī netiek izsniegtas aprēķini par nostrādātajām stundām vai par padarīto, slodze ir nenormāla! Kā arī par ēdienu, garšas ziņā nau ne vainas, bet tajos var atrast gan MATUS un arī NAGUS cilvēka protams, ļoti apbēdināti par šo firmu kura nav uzdevumu augstumos derētu uzsūtīt nodokļu inspekciju, un sanitāro dienestu, LieLs Fuij!

Pizza - time.lv - Slikts serviss

Slikts serviss VEICU pasūtījumu šai organizācijai, apsolīja stundas laikā piegādāt pasūtīto produkciju. Kā rezultātā, pagāja laiks, kurjers sajaucot adresi sāka lamāties, pārmest ka neviena nav mājās noskaidrojot adresi, nolamājās nometa klausuli, atbrauca stipri vēlāk, protams ka atteicos no pasūtījuma, zvanot uz viņu kontaktcentru neviens vairs necēla kausuli lai izteiktu neapmierinātību. Labāk izvēlaties kādu citu organizāciju nevis www.pizza-time.lv