Reitings Mobilie operatori

133
12%
Amigo

LMT - Slikts internets

Slikts internets Lmt internets ļoti sliktas kvalitātes, gan rūteris, gan caur telefonu laižot, ik pa brīdim pazūd savienojums uz sekundi, spēļu cienītājiem neiesaku izvēlēties šo pakalpojumu sniedzēju, jo spēles internetā nevarēs spēlēt, pings lēkā ik pa brīdim, lietoju daudzus gadus, bet tagad internets ir kļuvis neciešams, agrāk tā nebija. Zinu, ka no malas problēma izklausās smieklīga, bet kāpēc reklamēt perfektu internetu, ja realitātē ir di***.

Tele2 - Krāpšana/slikts serviss

Krāpšana/slikts serviss Ehh nelielas pārdomas par ļoti saprotošu operatoru tele2. Š. G. Aprīlī devos uz tele2 centru Cēsīs, runāt par saviem pakalpojumiem, lai uzlabotu mājas interneta kvalitāti, operatore man ieteica atnest veco rūteri un viņi uz vietas samainīs pret modernāku un jaudīgāku, tādējādi uzlabojot pakalpojuma kvalitāti... Nu sacīts/darīts... 22. Aprīli aiznesu veco rūteri, pretī saņēmu jaunu ar jaunu sim karti... Visi papīri parakstīti, viss ok... Pienāk 1. Maijs, saņēmu sms no tele2 ar informāciju, ka...

AtrisinātaBite - Šmucēšanās vai sīka krāpniecība

Šmucēšanās vai sīka krāpniecība 01.05.2022 mēs pirkām Samsung Galaxy s22 ultra 5g, bija norādīta akcija ja pērc šo modeli tad bonusā samsung planšeta 0,99 eur, veikalā bija viens šī modeļa telefons, bet neraža bonusa planšetes nebija uz vietas, viens telefons bija, bet vienas planšetes nē. Nu labi atsūtīs. 06.01.2022 pajautāju kur planšete, pateica akcija beigusies, nu vēl kautkādi skaidrojumi. Bla, bla, bla. Darbinieki jau forši cenšas, bet tā bite savā repertuārā, it kā liels uzņēmums, bet nu tādas tirgus gopniķu izdarības, jau ne pirmo reizi.

Tele2 - Neiedomājami slikts serviss

Neiedomājami slikts serviss Aprīļa sākumā ar tele2 tika noslēgts līgums par abonēšanas maksas atlaidi. Mēneša laikā tā arī nav izdevies to pieslēgt. Vairākas reizes tika zvanīts operatoram, kurš solīja visu nokārtot. Pēdējo reizi apsolīja, ka dienas laikā ar mani sazināsies speciālists no tele2, kas protams nenotika. Tik nožēlojams serviss, trūkst vārdu. Noteikti izvērtēšu turpmāko sadarbību ar šo neizdarīgo kantori.

Bite - Krāpšana

Krāpšana Periodiski, parādās mistiski rēķini, summas lielas. Kaut kādi abonementi vairāki, kur nekur nebiju pieslēgusi. Zvanīju, braucu, lai atslēdz, man paziņo pēc piecām dienām tik sāk strādāt atteikums, vai nav murgs, man vēl jāmaksā krāpniekiem veselu nedēļu.

Bite - Krāpšana

Krāpšana Bite ужасная компания. Меняют тарифы без согласия клиента. Телефонная связи и интернет в яунмарупе работают отвратительно. Отказался от услули, потом выяснил что 4 месяца оплачиваю её. Я считаю что в 21 веке в европе такая компания не имеет право на существование... Никому не советую... А ещё эти навязчивые звонки с предложениями и постоянные смс, которые я даже не читаю...

Tele2 - Slikts interneta pārklājums.

Slikts interneta pārklājums. Pārnācu no Bites uz Tele2 dēļ sliktā interneta pārklājuma. Tgd taisos no tele2 uz lmt tā paša iemesla dēļ. Neiespējami strādāt, neiespējami sūtīt failus uz darba vietu ar pievienotām exsel tabulām caur whatsap pdf formātā kura sver 3.9 mb, un sūtās no 4-5 min. Jūs jokojat? Sazvanīties caur whatsapu, zoom iespējami, bet runa un bilde bremzējās... Ja tele2 servis prasa kurā galā dzīvoju, tad lūdzu: Cēsis, cēsu novads, Līvi, drabešu pagasts. Un arī no darba vietas slikts internets, kur atrodas? Lūdzu: purmaļi, priekuļu pagasts.

LMT - Mobilais tīkls vienkārši šausmīgs

Mobilais tīkls vienkārši šausmīgs Nedēļu zvanu saku ka bremzē tīkls nenāk ziņas interneta nau rāda ka 4g bet strādā takā 2g. Zvanu operatoriem neko palīdzēt nevar neadekvāti neizpalidzigi. Vienkārši šausmīgs uzņēmums. Nevienam neiesaku pāriet pie lmt, Cenas ziņā dārgāks operators par pārējiem un daudz par daudz.

Bite - Обман

Обман Со мной произошла вот какая ситуация. В один прекрасный день мне пришла смс от моего мобильного оператора, что у меня продлена подписка на услугу Carefrizz - Health And Fitness в размере 3.2€, то есть вместе с регистрацией (о которой я и понятия не имею) уже 6.4€. И обещают прибавлять каждую неделю! Я написал уже 3 письма на электронную почту мобильного оператора свою претензию, но ни ответа, ни привета! Почитав жалобы на вашем сайте, я понял, что я не одинок. Самое обидное, что являюсь их клиентом уже давно.

Tele2 - Krāpšana cilvēku manīšana

Krāpšana cilvēku manīšana Labdien man ira tāda situācija es paņēmu internētu tele2 un pa 19.99 un bija dāvana planšetdators šodien atnāk tikai šim kate bet planšetdators neatnāk kastad sanāk ka cilvēkus mana tele2 jo līgumu kuru parakstīju ira ari planšetdators dāvana bet to es nesaņēmu.

Bite - Обман клиентов

Обман клиентов Bite - непорядочная компания, клиентам предоставляет тарифы только те, что выгодны для компании. В моем случае это без моего согласия в марте мне подняли стоимость услуги. До февраля сего года я платила за телефон €5.62, а в марте счёт я получила счёт €9.50, при этом скидки сеньору не учтены. У таких же сеньоров подобная услуга оценена €7.50

Bite - Обман, нарушение договора

Обман, нарушение договора Обращаюсь к всем обманутым клиентам bite.lv. И к тем кто думает к ним перейти. Брали два номера, для детей, с договором на 2 года. Прошёл год и счёт поменялся с 8.49 до 14.50 eur. Ладно, типо, поменяли тарифный план (это их проблемы, а не мои) , но и скидка не соответствует договору, в договоре 4.50 на номер, а теперь 2.69 (указано внизу последнего листа) . Мы хотели уйти, т. К договор Bite.lv нарушило. Но они говорят, мы должны оплатить 90 eur. Договор bite.lv нарушило, а платить нам? Буду бороться с мошенниками.

Bite Latvija - Nepārtraukti zvani

Nepārtraukti zvani Lūdzu pārstājiet zvanīt bez apstājas klientiem ja viņi jums neatbild, tas ir ļoti traucējoši, visa gada garumā, tas vairs nav normāli ka dienas laika var zvanīt piecas reizes un jebkurā laikā. Zvani tiek veikti no nr +37122506799. Jums ir līgumā norādīts klienta e pasts, ja ir kas adresējams tieši klientam tad rakstīt personīgi uz to. Visi jūsu veiktie zvani ir saglabāti un fiksēti. Pietiek jau ar to ka katru mēnesi ir jāiet uz jūsu filiāli lai skaidrotos kādēļ bezlimita tarifam mainas summa...

Tele2 - Krāpšana

Krāpšana После оплаты устройства, взятого в кредит (оплатила раньше договоренного) дважды закрывала договор, но счет все равно пришел! Каждый раз уверяли, что договор закрыт и фирме я больше ничего не должна. Пришла на Сахарова выяснять за что я плачу, оператор посмотрел и подтвердил, что договор закрыт, но по ошибке системы мне шлют счета абонентной платы! Я больше не пользуюсь вашими услугами и после таких фокусов больше и не буду пробовать! Я отказываюсь оплачивать счет, присланный мне после двух раз...

Bite - Krāp

Krāp Являюсь давним клиентом Бите и считал ее лидером в сфере мобильной связи. Так было до февраля. В этом месяце я впервые не получил на свой телефон сообщение о сумме, которую я должен оплатить за прошедший месяц я оплатил сумму, аналогичную прошлой оплаты. А через несколько дней у меня отключили телефон. Оператор бите сообщил, что я должен доплатить еще 13.50 евро. Я доплатил. Телефон включили. На следующий месяц ситуация повторилась. Мне снова не пришел счет, а через несколько дней отключили...

Bite - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, zvanīju uz 1601 plkst. 14: 00 datumā 11.04.2022. Pretī bija klientu apkalpošanas darbiniece kristīne, kas diezgan nelaipni noveda sarunu. Tā vietā, lai palīdzētu rast risinājumu, taisnojās, ka nevar palīdzēt. Es gan 10 gadu laikā vienmēr esmu varējis atrast veidu kā visu nokārtot, bet nu kristīne laikam no gultas ar nepareizo kāju izkāpusi.

Bite - Обман, навязывание клиентам свои услуги

Обман, навязывание клиентам свои услуги Компания bite решает свои проблемы за счёт клиентов. Не советую с ней связываться. С марта месяца подняли тариф без предупреждения. Вернее, как оказалось, было оповещение на неизвестный мне номер. Компания навязала мне 2 gb, которые мне совершенно не нужны, и при этом, конечно же плата поднялась на € 4, скидки сеньорам не учитывались. После долгих общений с оператором оказалось, что виновата всё-таки я, так как не интересовалась изменениям в bite. Bite - это жулики, которые живут за счёт клиентов, в частности сеньоров, тарифные планы меняют в свою пользу, не задумываясь о обычных людях.

LMT - Brāķa iekārtas ,nezinoši dīleri un tehniskie darbinieki

Brāķa iekārtas ,nezinoši dīleri un tehniskie darbinieki Nepērciet pie Lmt xiaomi t11. Atkal sapirkušies brāķus kā tas bija gadus 15 atpakaļ! Dīleri dumpji nezin atšķirību starp zilas krāsas un melnas mēģinot iestāstīt ka krāsu atšķirība ir tikai. Interesanti tad sanāk ka Melnā krāsa 100 eur ir par tcik tad iekārta ir dārgāka.2. Tehniskajā arī darbinieki nezin korektas atbildes sniegt, pat jāpamāca tie pajoliņi! Ekrāns iekārtai paliek melns un nereaģē reizēm vispār! Lmt kompānija pilnīgi garam arī rēķinu ziņā krāpj. Uz pretenziju joprojām nav sniegta atbilde 3 mēnešus. Acīmredzot nav ko teikt tiem pastulbeņiem!

Bite - Ļoti neprofesionāli un maldinoši

Ļoti neprofesionāli un maldinoši Pirms aptuveni gada bite man piedāvāja konkrētu tarifu par konkrētu cenu un solīja, ka tas būs uz 2 gadiem. Tad, šī gada martā pēkšņi pacēlās rēķina summa. Zvanīju un jautāju, kāpēc tā. Teica, ka tarifi ceļas un viss. Jautāju, vai ejot prom viņi man piemēros kādu līgumsodu? Atbildē saņēmu: "nē". Tad sākot ar šī gada aprīli, mainīju operatoru. Saņēmu pēdējo rēķinu no bites, kas bija 10 reizes lielāks, nekā tam vajadzēja būt. Kad zvanīju un jautāju, kāpēc tā, man atbildēja, ka tas dēļ līguma laušanas. Ļoti neprofesionāla iestāde palikusi pēdējo gadu laikā.

Bite - Slikts serviss

Slikts serviss Biju Bite klients ilgu laiku, maksāju lielus rēķinus, ja pat kavēju tad vienmēr informēju un veicu apmaksu. Tā sanāca, ka sakarā ar ģimenes locekļa onkoloģiju pārvācos uz asv. Pate esmu mediķis un tā kā man ir draugi ārsti, noteikti daru visu lai numurs būtu aktīvs. Sanāca tā, ka nebiju veikusi apmaksu 2 mēnešus, kad veicu apmaksu konstatēju, ka mans numurs vairs nav aktīvs. Ka arī par līguma laušanu nekur informācija netika sūtīta ne pa telefonu ar sms, ne pa e-pastu. Sazvanījos ar operatoru...