Reitings Datori

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Pcdakteris.lv
25%
Imo.lv

edde -

A samoe galimoe chto tam mastera po remontu kompov neznajut chto estj takie cooleri kotorie mogut razgonjatj i ponezhatj chastotu oborotov v zavisimosti ot temperaturi =))))Priwlosj etim masteram davatj urok po kompjuternomu delu =))))))))))))))))))

K kirakira 05.06.2007

Boldnet -

Neizturēju biežos interneta pārāvumus un biju spiests meklēt citu firmu pakalpojumus. bez tam šī firma izmanto spy programmatūru!

"Marals" SiA -

Kupil CDjuk v Maralse,ne pashet,prinoshu,eti krasavci govorjat,"Vi navernoe nelecinzionnie diski pokupaete"-,u menja celjust' do zemli upala,no ja etim sukam vseravno ego potom vpihnul.

direkt.lv -

Odnim slovom - YRODI!

O OnSamij 19.05.2007
Komentāri 1 Datori

IT Vidzeme - Zagļu un krāpnieku bars!

Tauta! IT Vidzeme Valmierā, Stacijas 9, ir ZAGĻU un KRĀPNIEKU BARS! Maniem vecīšiem aplaupīja datoru! Iedevām uz servisu, lai saved kārtībā, bet kad apskatījāmies, tad 80GB lielais cietais tika nomainīts uz sūdu 20GB!!

I Inga Salmina 16.05.2007
Komentāri 8 Datori

dators tev -

Pirms gadiem trijiem nopirkām firmā "dators tev" datoru, maksāja nedaudz zem 600 latiem, Jau no paša sākuma nestrādāja ne iebūvētā skaņas karte, ne iebūvētā tīkla karte. Līdz šim dators trīsreiz ir nobrucis pirmajā reizē aivedām uz garantijas servisu kur it kā apmainīja mātes plati, otreiz vedām pie pazīstama datortehniķa kurš teica, ka mātes plate ir bojāta un spriežot pēc visa garantijas servisā nekas nav mainīts. Pirms trešās nobrukšanas reizes bija problēmas ar internetu un dators tika...

Z ZaneRulle 08.05.2007

TOPO Centrs -

Es ar kompi pirku TOPO centrā un mani tur kā lohu kinuļi, tad vēl viņiem bija reklāmas prospekti visās pastkastēs. Maukas tādi. Agrāk tādus pie sienas lika

G Gints ... 07.05.2007
Komentāri 2 Datori

www.magaz.lv -

Uvazaemie! Kogda rewite kupit' sebe 4to-libo v internete, ni v koem slu4ae ne pokupajte na etom sajte. Vo pervix kormjat "zavtrakami" 2 mesjaca a vo vtorix kogda zaxodit re4 o vozvrate deneg, na4al'nik kuda to postojanno uezaet. Warawkina kontora!

"Hewlett-Packard" -

28.05 rīkoja akciju, kur varēja iegādāties HP klepja datorus 9020. Protams tie kas maksāja skaidrā datoru saņēma uzreiz, bet tie kas līzingā nav saņēmuši to joprojām. Sākumā teica 2-3 dienas, tad jau līdz 4 maijam. Un nu jau līdz nedēļas beigām, t.i līdz 6 maijam.Man tikai jautājums, ja es maksāju līzingu un procentus, bet prece man vēl nav, vai tā nav jau krāpšana. Tūlīt 15 datumā jau otrais maksājums, par ko es tad maksāju? Vai HP negrib šo otro maksājumu samaksāt par cik preces man vēl joprojām nav?

Proline -

Nopirku tur portativo datoru un pec paris mēn.viena no funkcijām nestrādāja.Aizgāju uz veikalu pēc koksultācijas.No iepriekšējās atsaucibas vairs nebija nekā.Tas pats pārdevējs pateica ka nekā no šiem datoriem nesaprot.Isāk sakot pārdot bija mūsu problēma pec tam tā ir tava problēma.Iesaku pircējiem pārbaudīt arī komplektāciju un vizuālo stāvokli.Tur ari viss nebija OK.

Satkoms (Čaka 108), veikals Antenas -

Vai zināt kādus fotocilindrus ieved Satkoms? Lietotus, bet pardevējs Gatis ar priekšnieku Māri stāsta, ka tie ir jauni. Nopirku fotocilindrus priekš HP laserjeta,pārbaudīju- neapdrukā visu lapu, ieliku otru, arī nopirktu Satkoma, atkal neiet. Ieliku Fuji, drukā kā nākās, nejau pirmo gadu strādāju šajā jomā. Tā kā veči beidziet melot klientiem, ka tik vairāk noplēst. Jums ir tik debīls kolektīvs, viena meiča totālākā aunapiere, pa telefonu nosaucu pasūtījumu, pasaku, kad būšu, bet preci sāk...

A Ausma 03.05.2007
Komentāri 3 Datori

Vikands SIA Nometņu 6 -

Kāda mana draudzene, neko nesaprotoša no datoriem, vēlējās un nopirka "Vikandā" akcijas datoru, kura konfigurācija redzama viņu mājas lapā. Meituks izprintēja šo piedāvājumu un devās iepirkties. Kad es vakar ieraudzīju pirkumu, es pēkšņi atcerējos daudzus mātes vārdus: HDD ar Combo "karājas" uz viena vada - nu labi; visi elektrības vadi sapīti, nevis savilkti - štrunts; balts Combo melnā korpusā - gaumes lieta. Bet kādam ******* jābūt, lai AMD Sempron 3000+ vietā pārdotu Intel Celeron 2,66 GHz...

Vezir -

Ļoti nekorekta attieksme pret klientiem. Pasūtīju bildes internetā, norādīju adresi, kur vēlos bildes saņemt, atnāca e-mails, kad varu pēc tām ierasties, ierados un meitele bola lielas acis un saka, ka bilžu nav, jo kurjers nestrādā sestdienās, lai braucot pakaļ pati uz Kaļķu ielu. Centos noskaidrot, kāpēc tad mani tā čakarē un kad es bildes varu saņemt pēc norādītās adreses? Atstāju tālruni un lūdzu mani noinformēt - nu jau mēnesi gaidu, kad man atzvanīs:((

D DaceOzola 22.04.2007

Proline -

Da ush..... Tut daze nechego skazatj polnij pizdeccccc...........

NR Data -

Pirms nepilniem 2 gadiem firmā "NR Data" nopirkts dators.Komplektējošo detaļu vai arī komplektācijas nepilnību dēļ no iekšpuses aizdegās datora sistēmbloks, izraisot ugunsgrēku un pamatīgas problēmas.Firmas pārstāvji NEATZINA nedz iespējamo detaļu brāķi, nedz iespējamo komplektācijas kļūdu; turklāt norādīja, ka iespējams lietošanas rezultātā sistēmbloks aizdedzies no ārpuses (kas ir pilnīgs absurds).Nekādu atvainošanos par notikušo vai palīdzību tā arī nesaņēmu.Saņēmu vienīgi atteikumu izpildīt spēkā esošo garantiju.Nekādas sapratnes vai atbalstu nesagaidīt!!

G guntislusis 20.04.2007
Komentāri 1 Datori

Multisitema Riga -

Kupil v Multisitema notebook Acer, nakrilsja cerez nedelju. Oni mne evo tri s polovinoj nedeli proderzali v servise i kogda nakonecto otdali on opjatj nakrilsja takimze obrazom, nedelju delali kakujuto ekspertizu po ustanofke fakta povtornoj polomki. A teperj ja uze nedelju vojuju s nimi ctobi zamenitj na novij analogicnij notebook. Kazdij raz novije otmazki...

TOPO Centrs -

TAK GOSPODA IZ ''BSA" CTO ZA ERUNDA PROISHODIT V ETOM MAGAZINE,MNE KAK CESTNOMU GRAZDANINU OCENJ STIDNO ZA VASE BEZDEJSTVIJE.JA SOBIRALSJA KUPITJ TAM PORTATIVNIJ KOMPJUTER A MNE TAM PREDLOGAJUT USTANOVITJ NA NEGO "LEVIJ" OFFICE JAKOBI ZA CISTO SIMVOLICESKUJU PLATU.GOSPODA PROVERAJUSIJE ZAIMITES POZALUJSTA ETIM MAGAZINOM.

V vasja pupkin 08.04.2007
Komentāri 6 Datori