Reitings Datori

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Pcdakteris.lv
25%
Imo.lv

DAKKO3 -

Ne svjazivajtejsj s Dakko3 - sebe doroze vijdet. U menja kompjuter, vzjatij u nih, na4al piwatj i perezagruzatsja. Po garantii ja otnjos ego im v remont na Dzirnavu. Prozdav nedelju ja im pozvonil - master, zaponajasj skazal, 4to eto gljuk materinki i on skoro vsjo ispravit. V obwem, 4erez 2 nedeli i 5 dnej ja pri6ol i mne vernuli komp, s zamenennoj materinkoj.

MSA Project Group -

NEPERCIET SHINI FIRMAA NEKO!!! VISAS PRECES(IT IIPASHI MONITORI) IR SUUDI UN PEEC GARANTIJAS APMAINIIT NEVAR!!! UZMANIETIES!!!

ServiceNet LV -

ServiceNet darbinieki un viņu prāta spējas.

Service -

Vispār es tajā servisu nošbuku remontēju, cik man zināms viņi neko nepārdod ( "vienīgi HP dīleri") Viņi tikai saņem detaļas no HP un to ko saņem to arī ieliek? detaļas arī neražo viņi, kad saņem tad saņem. Ka vispār var kaut-ko tādu rakstīt? ja esi neapmierināts ar ilgu gaidīšanu, tad tāds HP ir, bet tas serviss remontē viss kaut-ko, dažādu ražotāju iekārtas. Un ja tu neesi informēt kam izteikt savas dusmas, uzzvani uz 1188 un uzprasi kur to var izdarīt. neinformēts idiots;P

24.lv SIA "L Grupa" -

Tirgo ļoti sliktas un nepārbaudītas kvalitātes elektroniku. Nevienam neiesaku tur iegādāties vairāk par ''uzvelkamu budiļņiku". Kantoris nedara neko, lai šo preci apmanītu, vai līdzētu ar ātru servisu. Nopirku leptopu, kuram divreiz nobruka cietais disks. HP 6125NX.

"ServiceNet LV", SIA -

Atrodas Jelgavas 36, Rīga, LV-1004, t.7460399. Pilnīgu cūku kantoris, ko viņi no sevis iedomājas, kaut arī ir vienīgie un oficiālie HP dīleri Latvijā. Tas nav serviss, tas ir ANTISERVISSS. Kompi par ļoti lielu naudu varbūt salabos 2 nedēļu laikā, un tad, kas to zin ko sabāzīs iekša, par garantijas remontu aizmirstiet, viņi to nemāk! Nomaina sliktas kvalitātes detaļas, dzelži mainīti, par sarunu kaut ko izdarīt ātrāk pat runas nav. Viņi pilnīgi sačakarē HAWLET PACKARD izstrādājumu labo marku. Pat ienaidniekam nenovēlētu to kretīnus izmantot.

N NormundsRonis 23.03.2007
Komentāri 19 Datori

UVATS -

NEsadarbojieties ar šo uzņēmumu. Mūs jau uzmeta uz 1000 LVL, un tagad šie svilpodami strādā ar nelicenzētu un faktiski zagtu biznesa programmatūru!!

INFOTIKLS -

Firma INFOTIKLS zanimaetsja moshene4estvom - progonjaet 4erez sebja denjgi i tovar 4astnih lic - naprimer Mihail Shapkin poljzuetsja ih uslugami - na samom dele obiknovenij bandit i vimogatelj - predstavljaetsja ot lica etoj firmi - hotja oficialjno nikakogo otnoshenija k nej ne imeet i vimogaet denjgi - po faktu vozbuzhdaetsja ugolovnoe delo - v dannij moment etot 4elovek rabotaet v firme Promedia - kotoraja uzhe izvestna svoimi kidalovami vo vsej rige - obras4ajtesj - soobs4u bolee podrebnuju...

E EdgarsKukuts 18.03.2007
Komentāri 4 Datori

sia "datorpalīgs" -

nopirku ļoti labu, jaunu datoru šajā firmā, kas atrodas pašā rīgas centrā. lieliska apkalpošana, laipni darbinieki, bet tas tikai tā izskatās! mans jaunais, jaudīgais dators mājās vienkārši skaistumam stāv. nespēj pavilkt pat trīs darbības vienlaicīgi ņemot vērā tā operatīvo atmiņu.un beigās vēl sanāk ka pati vien esmu vainīga. šī firma tikai muļķo savus klientus!

VIKANDS -

VIKANDS (datorfirma)- neperciet neko!!!!Neielaidieties ar viniem nekados darijumos, pilniga cilveku mulkosana, Pagajuso gadu iegadajos kompi,likas letak. Iekritu! Driz nospraga cietais. Uz cieta garantiju iedeva kaut kadu atjaunoto cieto , kas grab vien garbesana....ari pele atteicas, jaunu nedod. Saka, ka neesmu pie viniem pircis, laikam atradis esmu. Taja kantori uz cilvekiem blauj ka uz pedejiem suniem. Izturas it ka tie, kas pie viniem kaut ko nopirkusi, butu kaut kadi mulki un nejegas. PASI TADI!!!!

A Andris - 17.03.2007
Komentāri 8 Datori

Mirmex TV -

Nest labot telefonu uz šo iestādi ir neiespējami 1.reizi it ka salaboja ta ka jau taja pašā vakarā atkal nedarbojās.Atkārtoti nesot telefonu panema uz 4 dienam un atnakot tam pakal vini pazinoja,ka lai nakot rīt jo vini it ka parbaudot.Nu piedodiet ta it ka telefons nebutu vajadzigs,es uzskatu ka tas ir nepienemami ta apkalpot cilvekus.

B BaibaMežule 15.03.2007
Komentāri 0 Datori

DAKKO3 -

DAKKO3 odna iz samih der'movih firm v kotorih ja bival, nikogda k nim ne hodite, sna4ala oni obeshajut 4to vs'o budet sdelano ili privezeno po zakazu vovrem'a i iz nuzhnih komplektujushih, potom oni vam le4at mozgi kak minimum 2 dn'a 4to vot vot, uzhe posle obeda vs'o budet gotovo, a potom govor'at 4to togo 4to vi zakazivali u nih v prodazhe netu. L'udi ne gonites' za nizkimi cenami v etoj kantore, vi potratite stol'ko nervov i vremeni 4to eto ne okupits'a.

X xx 14.03.2007
Komentāri 8 Datori

Vikands SIA Nometņu 6 -

Nu es ari pievienosos sis firmas kritizetaju pulkam. Iemesli: Nekvalitativa prece (loti biezi gadas brakis). Zema apkalposanas kultura. Gadas, ka pircejam (kurs ne parak labi parzina datortehniku) tiek sniegta nepatiesa informacija. Gadijums iz dzives: Tiek pirkts jauns(!) datorkomplekts. Velak izradas, ka nedarbojas tikla karte (iebuveta matesplate). Tehnikis parbauda un atzist, ka karte tiesam nedarbojas. Tehnikis menedzerim: Ko daram? Menedzeris: Mums tur plaukta viena veca LAN karte metajas. Iespraud vinam to!

dimka -

kokie glaza u etoj personi uhhhh mamini

N nikak naikak 12.03.2007
Komentāri 0 Datori

TOPO Centrs -

es nopirku printeri taja veikalaa un pie pirksanas es prasiju ar ko epson printeris atskiras no citiem un man pastatija ka tam ir letaka tinte nekaa citiem. nu ko, beidzas tinte un grasijos pirkt jaunu, bet tam modelim vispar nevar nopirkt tintes kartridzus. ko tad pardod tadus printerus tie lohi, jasuudz tiesaa.

J JanisAuzinsh 12.03.2007
Komentāri 5 Datori

Print-rite -

Nopirku kārtridžu Print-rite priekš Xerox P8e. kārtridž nestrādā, printeris tagad gluko, sāka drukāt lapas ar pelēku fonu. Firma Satcom atteicās mainit, esot pats vainigs ka nestradā (starpcitu tā ir taisniba ka tur strādā alkoholiķi, smird kā krogā). Lēts jau ir tas Print-rite, bet sūds, nav vērts ekonomēt uz tādas preces, ko nepazisti. Starp citu mani centās aizsūtit uz kaut kādu firmu salabot kārtridžu, bet par PAPILDUS SAMAKSU. Tas jau laikam klūst par biznesa veidu, pārdot preci kas nestrādā un tad sūtit uz servisu to remontēt par naudu.

J JanisKupetis 08.03.2007
Komentāri 3 Datori

SIA "GSI" www.hardware.lv -

Nopirku sheit datoru, nekaadu suudziibu par to nav, straadaa tas labi, bet mani neviens tajaa fiirmaa neinformeeja ka nebuus uzstaadiits Windows. Zvaniiju uz turieni un man teica, ka neuzstaada Windows, tikai ja gadiijumaa nopirkshu licenzeetu man to uzstaadiis par atsevishkju samaksu. Principaa man pretenziju nav, tikai nepatiikami ka nevareeju saakt lietot to uzreiz.P.S. Paardeveeji arii bija laipni.

Microsoft -

Man nepatīk, ka Latvijas valsts iestādes atdod ASV kompānijai mūsu visu kopīgo (valsts budžeta) naudu par nedrošo un nestabilo operētājsistēmu, visiem spēkiem cenšoties nepieļaut Latvijas programmētāju izstrādātās drošākās, stabilākās un daudz lētākās programmatūras (piemēram, Linux) ieviešanu.

Sia Boldnet -

Neieteiktu izmantot Sia boldnet sniegtos internet pakalpojumus! Nekvalitatīvi, bieži zūd internets, kā arī netiek nodrošināts līgumā paredzētais īnterneta ātrums.

Lugsi -

Soglasen polnostju - firma drjan. a chto vi xoteli ot Litovcev

M Mmmmmm 26.02.2007
Komentāri 1 Datori