Reitings Datori

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Pcdakteris.lv
25%
Imo.lv

workingday - Personāla atlase

Pieteicos uz vakanci, pagāja nedēļa un joprojām klusums. Varēja tak vismaz e-pastu atsūtīt "Paldies, šoreiz nekā, mēģiniet vēlreiz!".

TVT - pieslēgšana

Neizvēlieties TVT Videotīklu. Maksāsiet gadiem par viņu nožēlojamo pamatpaketi - pamēģiniet tik vienreis nesamaksāt vasarā dažus mēnešus - atslēgs bez brīdinājuma. Un, kad vioenosieties par pieslēgšanu - no 3 dienā līdz 9 vakarā!!! - meistars vienkārši neatnāks! Kad zvanīsiet, nesatricināma beibe piedāvās nākamo pieslēgšanas datumu - pēc nedēļas. Super attieksme. Debīls serviss. NEIESAKU!!!

Gatis Bolinskis - krāpnieks

krāpnieks Esat uzmanīgi saistībās ar šo personu. Pret viņu ir ierosonāta krimināllieta par naudas piesavināšanos lielā apmērā. Viņš zīmējas mēdijos, piedālās dažādos publiskos pasākumos kā lektors vai konsultants, ir Rīgas Ekonomikas Augstskolas mentoru kluba biedrs, tādējādi radot priekšzīmīga cilvēka iespaidu un iemantojot uzticēšanos viņam. Publiski viņš parādas kā SIA "Data Serviss" vadītājs, bet tieši vai netieši ir saistīts ar virkni citiem vairāk vai mazāk fiktīviem uzņēmumiem, kas laiku pa laikam...

M Mārīte 04.09.2011

AtrisinātaBaltcom - Pārmaksāju

Pārmaksāju Pastatīšu ka pazina 2 gadus pārmaksāja baltkomam. Pirms diviem gadiem pazina izvēlējas paketi par 13. Ls. Kura ie tilpst dators kurs nepieciešams lai sazinātos ar radiem ārzemes. Atnācis meistars visu pieslēdzis. Ta ka cilvēkam 77 gadi jānotic vien meistaram. Tagad izsaucot meistaru atklājas ka pieslēgta mazāka pakete. Baltkoms uz to reaģējot piedāva 2 mēnesi izmantot pakalpojumus bez maksas. Kautka negodīgi tu 2 gadi pārmaksa prēti saņem 2 mēnešus. Ņemot tagadējo viņu akciju pieslēdzies un 3 mēnesi par brīvu. Izdevigāk atteikties un pieslēgties no jauna. Ko ieteiktu jūs?

Z zakis 03.09.2011

Elkor Plaza - Garantijas Remonts

Garantijas Remonts Aizvedām printeri uz garantijas remontu ar pilniem krāsu kārtridžiem, pēc remonta visas krāsas ir tukšas. Kārtēja nekaunība no Elkor puses, jo krāsas neviens par velti nedod. Ar viņiem vienmēr sanāk tikai problēmas!

J Jana 29.08.2011

Tehno help - jautajums

sveiki! vai kāds ir šeit labojis savu datoru? velos aiznest saremontēt, bet tā kā ir daudz servisi cakaretaji, itka siem bezmaksas diagnostika. busu pateiciga par jebkuru informaciju paldies.

D Dzintra 27.08.2011

Datorspeciālists - EDGARS JACINIČS

Gribētu pajautāt vai kādam nav kādas atsauksmes par Datorspeciālistu Edgaru Jaciniču? Tā sakot, ka visu saprot, bet kā ir patiesībā ?

E ELĪZA 21.08.2011

Edgars Jaciničs - Datorspeciālists

Vai kādam ir atsauksmes par dator speciālistu Edgaru Jaciniču? Negribētos ticēt, ka nevienam nav atsauksmes par viņu.

E ELĪZA 16.08.2011
Komentāri 0 Datori

dzesētājs - rupja pārdevēja

Vakar nopirku Kauguru Supernetto datorveikalā portatīvajam datoram dzesētāju, bet kad atnesu viņu mājās, izrādījās, ka viņš neder manam datoram. Šodien aiznesu dzesētāju atpakaļ uz veikalu (oriģinālajā iepakojumā un ar čeku), gribēju atgūt savu naudu atpakaļ.Bet veikalā saskāros ar ļoti rupju pārdevēju, kura sāka uz manīm bļaut un teikt kur man prātiņš vajadzēja domāt pirms es pirku, es sāku viņai paskaidrot, ka viņš man neder, jo nedzesē man datoru, uz ko viņa man atbildēja, ka dzesētājam vi...

J julija 16.08.2011

SIA S"I datorsalons; cietais disks - nestrada

Man noutbukam Toshiba saluza cietais disks, es aizgāju minētājā darbnīca nopirkt jaunu cieto ar visu datoru. Man atnesa cieto bet uz vietas to uzstādīt nebija iespejams, jo viņiem nav kaut kāda speciālā instrumenta. Tad es pajautāju par garantiju, viņi pateica ka garantija ir 1 gads. Es pēc nedeļam divām, jo bija daudz darba un nekā nevarēju tikt agrāk, aiznesu noutbuku uz citu darbnīcu un tur konstatēja ka cietais ir bojats. Pēc tam atkal sanāca daudz jāstrada un uz Čakas ielas tiku tikai pēc...

I Igors 15.08.2011

webcamstudio.lv - webcamstudio.lv

skazite pozalujsta vi znaete 4toto ob etoj studii? obman eto, ili na samom dele tam vse kak opisano??

J Julija 11.08.2011

Jurijs - Jelgavas uzmetejs

Remonteju pie ši jaunieša hp datoru, nostradaja 3 dienas un nomira, aizvedu uz Rigu, kur man pateica ka sis jaunietis ir nosvilinajis visu matesplati. Paldies. ir vel kads apdedzinajies?

D Dace 10.08.2011
Komentāri 10 Datori

PRINTBOX - ZOG SEO tekstus

SIA Printbox atļaujas rakstīt apvainojumus un ievietot tos šajā portālā, bet atbildību par savu sacīto diez vai varētu uzņemties. Lai viņiem veicas!

S Sandra 03.08.2011
Komentāri 12 Datori

I irina 03.08.2011
Komentāri 0 Datori

I irina 02.08.2011

Datorspeciālists - Datorspeciālists

Vai kādam ir atsauksmes par dator speciālistu Edgaru Jaciniču?

J Jeļena 01.08.2011
Komentāri 4 Datori

SIA "S"I" - uzmanību!!pārdod nelabojamus datorus!!

Uzmanieties no SIA "S&I" un tās īpašnieka Igora Žuļeva apkrāpšanas un nekādā gadījumā neiegrābjaties pērkot pie viņa datorpreces!! 2011.gada 12.augustā firmas "S&I"' veikalā A.Čaka ielā 40 nopirku lietotu laptotu HP DV 6000 pr Ls 160, - (dīvainā gan bija preces noformēšana -čeks tika sists veikala kases aparātā, nauda pārskaitīta uz īpašnieka personīgo kontu), klāt piepirku somu un peli par Ls 20, -. Datoram tika iedota garantija 1 mēnesis. Un tad sākās..13.jūlijā testējot datoru izradījās, ka...

P Poga 27.07.2011
Komentāri 8 Datori

M79 - Dators

Dators Kaut kas unikāls negatīvā ziņā!!! Nopirkām datoru, izrādījās tehniska kļūme, aizvedām uz viņu pašu servisu. Datoru pieņēma Viesturs Klušs. Klusums. Nedēļu, jau otru... Zvanu - viņi gaidot, kad tā tehniskā kļūme parādīsies. Cik ilgi gaidīs? Mēnesi vismaz!! Uzrakstu iesniegumu, ka lai maina pret jaunu, un tad meklē savus gļukus mierīgi. esmu taču ieguldījusi naudu un man dators vajadzīgs kā ēst, es ar to strādāju. Atbild, ka nemainīs. Pēc tam uzreiz zvans: esot konstatējuši kļūmi. Sarunājam...

G Gunta Tabore 27.07.2011
Komentāri 10 Datori

Daniels Martinovs - krapnieks

Uzmanieties perkot caur e-bay no siis personas kaut ko, jo nauda nonemas kaa ziedojums!!!Vins neko neatsutis, vienkarsi caur Pay-Pal izmaana tada veidaa naudu!!! Par so personu jau tika zinjots, cerams, dabus pec nopelniem.

S"I - Nekvalitatīvas preces

Izlasīju sludinājumu ss.lv, ka par izdevīgu cenu iespējams nokomplektēt datoru ejošā kārtībā. Veikalā pārdevējs pierunāja nomainīt vienu detaļu uz labāk strādājošu, sarunāto 70 Ls vietā, piemaksājot vēl 10 Ls. Pats piedāvājums bija vilinošs - dators izskatījās mazlietots, detaļas nospodrinātas un arī pārdevēja ieteikumi iedrošināja uz pirkumu parakstīties. Atnākot mājās konstatēju, ka dažādām detaļām ir defekti - RAMi ilgi 'domā' un strādā nekvalitatīvi skaļi, skaņas datoram nav vispār un arī...

I Ieva 22.07.2011