RIMI

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

RIMI - Sūdzības un atsauksmes

Rimi Zoom - Nepatīkams pārdevējs

Nepatīkams pārdevējs Vēlos pasūdzēties par pārdevēju Rimi Zoom. Ar sievu jau pusgadu iepērkamies šajā veikalā un viņi kā nevar tā nevar atbrīvoties no ļoti nejaukas pārdevējas aizvitrīnas zonā. Ir ļoti rupja un latviešu valodu iemācīties ne pa visam iemācīties nevēlas. Vispār Rimi vajadzētu padomāt par pārdevēju zināšanām latviešu valodā. Saprotu zāles darbinieks! Bet aiz vitrīnas? Tiešs kontakts ar pircēju! Aizsūtiet uz kursiem!

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Veikalā rimī ir pārdevēja, kasiere Aija kas vairākas reizes vēlas mūs apkrāpt un stāsta ka tas ir nejauši. Vakardien 3.jūlijā manu draudzeni centās apkrāpt par 62 centiem un šodien 4.jūlijā mani par 1 centu varbūt viņa domā ka mēs esam bērni un mūs var apkrāpt bet tas nav labi šadas personas ir jāmāca! Lūdzam šo pārdevēju brīdināt par apkrāpšanu. Manu mammu dažus mēnešus atpakaļ vēlējās viņa apkrāpt par 10 eiro.

. ..... 04.07.2020

Rimi - Nekvalitatīva produkcija

Nekvalitatīva produkcija "Whole Wheat Tortillas"! Pilngraudu kviešu Tortillas jau ne pirmo reizi neatverot vel ar diezgan ilgu derīguma termiņu sapūst, sapelē! Gribētos dzirdēt kaut kādu risinājumu šai situācijai. Vienkārši cik var! Tā jau rimits nav pats lētākais un vel tirgo sorry par izteicienu sūdus 😡

Valmieras Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Pārdevēja Alla jau labu laiku sēž ar neapmierinātu seju, bieži nav vēlme doties uz kasi, kd priekšā sēž viņa. Bet nu mūs un vēl vienu vīrieti salamāja, jo viņa strādā kā konveijers un neskatas, tik skenē ieslenēja mūsu preces vīrietim un sāka bļaut uz vīrieti ka nav uzlicis kociņu pa vidu, bet viņi bija beigusies un bija loti liela atstarpe. Nolamāja gan mus gan viņu!

M Meitene 23.06.2020
Komentāri 3

Rimi - Briesmīga attieksme

Briesmīga attieksme Biju šajā rimi veikalā un pašapkalpošanās kasēs strādā veca kundze, blonda ar brillēm laikam regīna vai kaut kas līdzīgs. Šī kundze ir ļoti rupja un, ja kaut kas notiek ne tā, šajā gadījumā svars neatbilda, tad viņa man lika justies tā itkā es pie tā būtu vainīga.. Pat pagrūda praktiski mani malā un sāka tur visas manas preces cilāt.

J janina12 16.06.2020
Komentāri 1 Veikali

Rimi - Briesmīga attieksme

Briesmīga attieksme Ceturtdien bijām iepirkties rimi veikalā, ap plkst. 21: 30. Pilnu grozu ar produktiem esam savākuši, ejam uz kasēm, un ko redzam? Nestrādā vispār neviena kase izņēmot to, kas ir tajā zonā, kur pašapkalpošana. Ienākam tajā pašapkalpošanās zonā, pa 5 minūtēm kamēr sākam ņemt ārā produktus, pie nereāli tuvās kases kur strādā pārdevēja, parādās minimums 8 cilvēki, izveidojot ļoti tuvu strāvojošo rindu, kas apdraud visu cilvēku veselību, kā arī man veselību - pirmajā kārta. Pa cik strādā tikai tā...

Rimi Tc Aleja e-komercija - Krāpšana

Krāpšana Atsaucoties uz vakanci e komercijā rimi, kas ielikts facebook cilvēks Saka, ka darbā tiek atmaksāts ceļš 50 eur apmērā, aizejot uz darba interviju un parakstot līgumu arī tiek sasolīts, ka nopelnīt varot ap 600 līdz pat 800 eur jo darba samaksa esot 3.50 h plus piemaksas, kas sastāda vairāk nekā pusi no algas, darba laiks ir no 8: 00 līdz 20: 00 plus 2 līdz 3 dienas nedēļā no 8: 00 līdz 22: 00 protams piemaksas nav ja no 1000 pasūtījumiem ir 3 sūdzības, sūdzības ja ir tad pasaka, man tādu...

Rimi - Šausmīgi negaršīgi tunča salāti

Šausmīgi negaršīgi tunča salāti Lūdz mīļais rimi nelieciet klāt tunča salātiem ābolus, kā vecos padomju laikos, kad gribēja svaru piedzīt, sabojā gan garšu, gan smaržu, turklāt sulojas un ir kaut kas vienkārši pretīgs, kā vēmekļi. Ir daudz citu garšīgu lietu, kas var aizstāt.

F Feja66 04.06.2020
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Attieksme

Attieksme Nekaunīga attieksme, jau vairākas reizes pēc kārtas. Darbinieki pārkāpj savas tiesības. Šāda attieksme pret klientu ir nepieņemama, nav skaidrs vai tiek domāts par ērtībām no uzņēmuma puses. Derētu rūpīgāk veikt darbinieku atlasi balstoties uz uzņēmuma vērtībām. Ja agrāk rimi bija manu optimālo izvēļu sarakstā, tad šobrīd tās statuss ir samazināts uz ne tik optimālu izvēli. Paldies.

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Esmu ļoti vīlies Rimi darbībā, ja jūs ļaujat šitā apsaimniekot savas stāvvietas Eiro parks, jūs esat tādi paši kretīni kā viņi. Protams, kad esmu pats vainīgs, jo nepaspēju 5 min laikā ievadīt mašīnas nr. Tagad 30 eiro sods. Vairs Rimi neiepirkšos, tad jau labāk Maxima

I Ivars 19.05.2020
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Manuālais noformējums

Manuālais noformējums Šajā covid 19 pandēmijas laikā, saprotu, jūs vēlaties iepriecināt cilvēkus ar labu mūziku un tā jūsu izpratnē ir latviešu jaunākā vai nesen tapusī mūzika. Bet tā diemžēl galīgi labākā mūzika, varētu teikt dažubrīd tas pilnīgs mēsls, tā kā pilnīgi jābēg no veikala ārā. Esmu vairāk kā 40g. Nodarbojies, un profesionāli, ar dažādiem mūzikas žanriem. Protams, būtu jauki ja jūs spēlētu labu latviešu mūziku, dažādiem Vecumiem, bet ne tādus, bieži, surogātus. Pamācieties no ārzemju veikalu muz. Noformējama, tur negribas ārā no veikala iziet. Veiksmi.

Rimi - Negodīga apkalpošana

Negodīga apkalpošana 12,05,2020г моей жене насчитали чек 67 eur. После отказа оплатить пересчитали, оказалось 23, сегодня я провел покупку до 10 eur, заплатил 50, а сдачу получил с 10, после долгих разбирательств мне заявили, что касса в порядке и я заплатил 10, но у меня не было таких купюр, на мои просьбы проверить видео запись работы кассира получил отказ!

O oart 13.05.2020

Rimi - Marinēti gurķi Basic, nekvalitatīvs produkts

Marinēti gurķi Basic, nekvalitatīvs produkts Rimi Basic marinēti gurķi - tik mīksti, ka šķīst pirkstos. Nav saprotams, kā tie gatavoti, ja tik mīksti; pirmais gurķis jau izskatījās kā pūt sācis. Diez vai tas iespējams, ja marinēti - tomēr... Nekvalitatīvs, briesmīgs produkts - īpaši šajā situācijā, kur daļai cilvēku jātaupa katrs cents.

Rimi - Sapelējis siers "Violife"

Sapelējis siers 'Violife' Tikko, 08/05/2020 plkst. 21: 15, atgriezos no Spices Rimi veikala un, pārliekot produktus ledusskapī, ievēroju, ka vegānisks siers "violife" ir sapelējis. Pirmkārt, rimi bija ārkārtīgi daudz cilvēku, kuriem bija pilnīgi vienalga uz drošības noteikumiem (2m attālumu) , tādēļ es centos būt pēc iespējas ātrāka ar saviem pirkumiem. Otrkārt, manis nopirktais vegānu siers "violife", kaut arī ar derīguma termiņu līdz 14/12/2020, ir sapelējis, ko steigā nepamanīju, jo pievērsu uzmanību tikai derīguma...

_ _ira_ 08.05.2020
Komentāri 3 Veikali

Rimi - Sapelējusi zivs

Sapelējusi zivs 24.04.2020 veikalā Rimi, Mežciemā nopirku kūpinātu lasi kurš izrādījās sapelējis.Esiet uzmanīgi izvēloties sveramo produkciju, un palūdziet pārdevējai lai pirms nosvēršanas jums produktu parāda.Veselība tonēr pirmajā vietā! Bet RIMI vadībai liels FUI par šādu klientu akrāpšanu.

D Dagmāra 24.04.2020
Komentāri 1 Veikali

Rimi - Netika mainīta prece

Netika mainīta prece Tika pārdota atvērta alkohola pudele, alkohols tika pagaršots un ir tāda garša itkā tas ir atšķaidīts ar ūdeni. Alkohola pudeli atteica mainīt parādot čeku, naudu atgriezt arī atteica.

Rimi - Loti nepieklājīga un rupja apkalpošana no vecākās pārdevējas Vinetas !

Loti nepieklājīga un rupja apkalpošana no vecākās pārdevējas Vinetas ! Labien, esmu rimi patstāvīgs apmeklētājs, taču šodien jūtos loti sašutusi par savu pirkumu un klientu apkalpošanu, tātad šoden devos iepirkties uz rimi, taču atnākot mājās pamanīju, ka steigā esmu paņēmusi mājas pankukas ar sieru, kuru terminš beidzas tieši šodien, arī nekādu īpašu norāžu, ka tām šodien ir pēdējā diena tur nebija. Tā kā vakariņām bija ieplānots, kas cits, devos atpakaļ uz veikalu un šo situāciju mēginaju atrisināt, satiekot pārdevēju izstastiju notiekošo un viņa man atbildēja...

Rimi - Mānīšanās ar svaru augļiem Bauskas Rimī

Mānīšanās ar svaru augļiem Bauskas Rimī Jau kuro reizi un šķiet tomēr ne pie visām, bet atsevišķām pārdevējām kuras strādā kasē kura skaitās kase kur ir cigaretes, kafija-saucami ātrā kase. Tiek uzlikts lielāks svars augļiem, saregulēts, jo kā divi vidēji banāni var svērt 425gr (ne lieli) , attiecīgi pie akcijas Cenas 1.09 kg, samaksāju 0.54 par diviem banāniem. Kad mans vadzis lūzīs, būs skarbi.

N Numi Dante 14.04.2020

Rimi - Kases vecākais

Kases vecākais Labvakar.. Vēlējos padalīties par pieredzēto šinī veikalā pie kases. Meitene kas itkā ir kases vecākā vārdā zaiga apkalpojot klientus runā pa telefonu nepievēršas uzmanību klientiem, bet mums ir jāklausās viņas privātā sarunas. Un pret klientiem rupja. Lūgums risināt šo problēmu, jo tā nav pirmā reize.

I igors 13.04.2020
Komentāri 3 Veikali

RIMI "Damme" - Antisanitāras darbības

Antisanitāras darbības 11. Aprīlī 2020. Gadā aptuveni 14: 00 Rimī T/c Dammē gribēju nopirkt ābolus. Kad biju augļu un dārzeņu nodaļā ieraudzīju ka darbinieks ar vārdu Dzintars pacēla vienu ābolu no grīdas un uzlika atpakaļ kastē. Uzreiz pazuda vēlme tos nopirkt. Kā ābols nokļuva uz grīdu nezinu.