www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss un melošana

Bite - Slikts serviss un melošana

Situācija ir sekojoša: aprīlī man zvanīja bites operators, un kā klientam piedāvāja izmēģināt go3 televīziju 2 mēnešus bezmaksas. Sarunās laikā vairākkārt precizēju, vai pēc 2 mēnešiem netiks sūtīti mistiskie rēķini, ka arī lai nav nekādas saistības. Operators mani pārliecināja, ka pēc 2 mēnešiem, tuvojoties termiņa beigām ar manim sazināsies operators, precizēt vai vēlos pagarināt vai atteikties no pakalpojuma, ja ne, tad pakalpojums tiks automātiski atslēgts un man nekas nebūs jādara. Ja vēlos pagarināt, tad piedāvās izdevīgu piedāvājumu. Par šo tika vairākkārt runāts un operators teica, ka saruna tiek ierakstīta, pakalpojums tiks atslēgts automātiski, mistiskie rēķini netiks sūtīti.
Nekas no tā netika izdarīts!
Ieiejot savā bites profilā, samaksāt par citu bites pakalpojumu, konstatēju ka tomēr “tik gaidīts “ rēķins tomēr būs par jūliju!
Vai tā ir tiešām atbilstoša cieņa pret klientu un vai neizskatās par klienta maldināšanu?
Nekādu līgumu par televīziju neesmu slēgusi un turpmākai sadarbībai saistībā ar televīziju nebiju apstiprināJusi.
Sazinājos ar biti elektroniski, atbildēja tikai 4. D. D. , kur man uzrakstīja, lai pati ieieju caur web versiju un atslēdzu pakalpojumu!
Bet par mēnesi vienalga būs jāapmaksā rēķins 13.99 eur, pie cita operatora, kur arī esmu klients šis pakalpojums maksā nepilni 8 eur!
Noteikti neiesaku biti, necieņa, melošana un klientu maldināšana! Operatorus laikam speciāli tam māca šajā kantorī.

25.07.2024

D

V vilnis Jansons 25.07.2024

Bite
negatīvi neiesaku.atbildes 2.dienas gaidu neatrakst.tikai piespiež maksāt rēķinu. Ko nemaz neizmanto

W William 5 st atpakaļ

Bites operatores piezvanīja un piedāvāja labu tarifu, bet pēc mēnešiem palielināja tarifu no viņu puses. Būsi uzmanīgs pret šo uzņēmumu!