www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

BITE - Slikts serviss

Sveiki.
Mūsu bēdu stāsts par biti, īsti par nav sūdzība, bet tomēr ir sūdzība: d
respektīvi stāsts šāds, ar biti ir kā ar iebraukšanu sabilē, visu laiku čigāni tev cenšas kaut ko ieskopēt un viss notaļ agresīvi, gribi televīzoru, dosim tikai tad ja nēmsi no mums go3 gribi telefonu, dosim tikai tad ja ņemsi vēlvienu sim karti utt... Un kas viņiem ar tām planšetēm, sajūta, ka viņiem tās kāds dāvina, tās pa visiem caurumiem mēģina tev ieskopēt.
Bet stāsts šoreiz ne par to visu, bijām kādu laiku bites klienti, bet viņiem tā sistēma super sarežģita, kā jau minēju, sajūta, ka ar čigānu runā, izlēmām doties prom un doties pie lmt, kādu laiku jau izmantojam, kā mājas internetu, un esam ļoti apmierināti, ko prasi to saņem, tad nu lūk, ņemu savus dokumentus, lecu auto laižu uz biti, aizbraucu uz biti, saku vēlos doties prom no jums, viņi saprotams, kas noticies utt, bet nu šis konsultants laikam nebija no Sabiles, tiešām sakarīgs, sarkastam visus dokumentus, samaksāju atlikušo summu par televīzoru, un škiramies kā draugi, pēc pāris dienām atnāk rēķins no bites par iepriekšējo mēnesi, skatos tur vel iekšā maksa par televizoru, nu labi, varbūt cilvēks bites salonā to nevarēja ielikt man maksājumā, jo tas jau bija mēneša sākums, nu neko samaksājam un aizmirstam, bet ne, šeku reku šomēnes atkal rēķins par iekārtu: d nu gan vairs negribas maksāt, zvanu uz biti, jautāju kas par lietu, konsultants super laipns (bez sarkasma, tiešām laipns) skaidro man tā un šitā, bet man kā neaiziet tā neaiziet, kā pēc mēneša, kad esmu samaksāji savu iekārtu, man vel var būt 2 rēķini, nu neko, šķiramies uz nots, kur konsultants man Saka - nu tāda ir bites nomaksas politika.
Mans rezumē šim visam, ja gribat caurspīdīgus, saprotamus noteikumus un politiku, neizmantojiet biti, ar viņiem tiešām viss ir super sarežģīti. Tā draudzīgā bite nenamz nav tik draudzīga.

15 st atpakaļ

E

A Anna Panna 13 st atpakaļ

jā bite ir kaut kas drausmīgs pārgāju uz tele2 daudz labāks operators

A AniTur 11 st atpakaļ

Nezinu... gan no tehniskā viedokļa, gan no birukrātiskā man problēmas ar biti nav bijušas. Ir tā, ka piedāvā dažreiz kaut kādu go3, bet neko citu viņi nav piedāvājuši, it īpaši kopš palūdzu, lai man nezvana - vienīgais kas nāk ir piedāvājumi uz sms.