www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

2024. Gada 01. Jūlijā bite pārnēma baltcom. Nu jau gaidu atbildi no ptac. Man ir tiesības mainīt interneta un tv operatoru, ja nav saglabājušās saistības. Elektroniski parakstītu iesniegumu par līguma izbeigšanu nosūtīju 3 reizes, pirmo 19.07. Vispirms neder bites klienta numurs, vajag baltcom. Tad arī baltcom neder. Pielieku klāt baltkom rēķinu, lai salīdzina. Tad augusta sākumā man priecīgi piezvana un informē, ka nevarot neko darīt, jo bite neesot atjauninājusi datus. Varot izdarīt tikai kac. Tērēju laiku, braucu uz kac, tur man Saka, ka aktīvu līgumu nav. Vakar saņemu rēķinu par augustu.
Tīri cilvēcīgi žēl darbiniekus. Gan jau sistēmas problēmas un ļoti daudzi vēlas atteikties no šīs "savādākās kompānijas" pakalpojumiem. Bet es pārāk daudz sava laika esmu veltīJusi, lai atteiktos no līguma. No bites puses šī jau izskatās par ņirgāšanos. Vai krāpniecību.
Iesaku visiem bijušajiem baltcom klientiem mainīt operatoru, bet rēķinieties, ka tas aizņems vismaz mēnesi.

7 st atpakaļ

I