www.sudzibas.lv BITE Maldināšana, krāpšana

BITE - Maldināšana, krāpšana

Uzmanieties un neuzķeraties! Bite maldina cilvēkus. Novembrī pārejot no lmt uz biti piedāvāja priekš manis lòti izdevīgu līgumu. Paņēmu 3 līgumus uz 2. Gadiem, sev un bērniem un vajadzēja vēl go3 ņemt ko man nevajadzēja, bet savādāk nevarot.. Pirmie 3. Mēneši rēķins 35e vnk super... No novembra līdz šodienai 11.09.2024 man rēķins ir 58e.. Zvanu jautāju kpc tā.. Man atbild ka martā visi ir bijuši informēti ka mainīsies maksas.. Lieki piebilst ka tādas info man epastā nav bijis. Epastu lietoju un pārbaudu regulāri... Sanāk ka līgumu slēdzu par vienu summu bet laika gaitā bite var mainīt summu par cik un kad vēlās.. Rezultātā ja vēlos lauzt līgumu ar biti manas līgumsods ir 450e.. Nekādu risinājumu viņi neiedāvā un viss. Summa protams nav neapmaksājama, bet tas fakts ka viņi maina nosacījumus kad vēlās ir ļoti nepatīkami.. Es līgumu lauzīšu samaksāšu bite līgumsodu. Jo domāju ka šo turpmāko laiku līdz līguma beigām viņi mani pārsteigtu atkārtoti... Protams cik cilvēku tik viedokļu un pieredzes.. Mana pieredze šāda😐. Lai visiem viss labi🫶

11.09.2024

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 12.09.2024

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

D Daiga Ábele 2 st atpakaļ

Labdien,esmu vílusies Bitè,slêdzot lígumu ar biti solíts bija14€ par internetu un planšetu mênesí,bet ká iztádás ir 19,41l lígumu laužot sods ir 400€ un neviienam operatoram neinteresè,jo esi piesaistíts,nevienam neisaku lígumsaistïbas