www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

BITE - Krāpšana

Labdien. Šī gada jūnijā nolēmu iegādāties.pie Bites 55 collu Samsung Tv. Šī gada 20 jūnijā kurjers atved šo tv, bet izrādās ar sasitu Tv ekrānu, vilšanās liela. Tiek izdarīts kā konsultants man teica, sūtīt TV atpakaļ un par TV man nebūs jāmaksā. Šī gada 3 jūlijā kurjers TV nogādā atpakaļ Bitei , bet saņemot jūnijā rēķinu tv nomaksa ir klāt un jūlijā rēķina arī

30.07.2024

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 30.07.2024

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

T

K Katrīna951 30.07.2024

Ja sūta tādas preces ar kurjeru, ir obligāti viss jāpārbauda. Neticu, ka ja uz kastes bija uzlikts plīstošs, ka aizgādāja Jums šādu. Un vēl sūdzība no jūnija. :D

S Starlucky 30.07.2024

Да согласен битe не умеет работать присылает счета не пишет адрес не пишет За какой период всё непонятно когда был балтком было намного лучше