www.sudzibas.lv BITE 90 gadu reketieri

BITE - 90 gadu reketieri

Es iepriekš biju baltcom klients bet ka jau zinams ar 01.07. Baltcom vairs nav, bite viņus pārpirka.
Es noteikti nevēlējos strādāt ar biti, tāpēc pārgāju pie cita pakalpojuma sniedzēja.
Bet ka izrādījās-atteikties no bites nav iespējams!
Izdrukāju iesnieguma veidlapu no bites mājaslapas, nosūtīju ar ierakstītu vēstuli ka viņi paši lūdza un pēc izsekošanas rezultāta tas ir piegādāts, bet bite operatori Saka ka iesniegums nav saņemts!
Sazvanīt operatorus nereāli, gaidu uz līnijas 20 min!
Pilnīgs bardaks.
Jau trīs mēnešus man turpina piestādīt rēķinus un ignorē manus lūgumus izbeigt līgumu.
Drīz jau nodos mani pie parādu piedziņas un kas tad?
Vai kādam vel ir šāda problēma?
Kur var sūdzēties?

03.09.2024

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 03.09.2024

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

Good Intentions 03.09.2024

Bitei līdz gada beigām točna zvanu pārslodze būs.

A AntiElvi 04.09.2024

Jūs visi arī būtu ļoti jauki cilvēki, ja visiem saviem tuviniekiem, paziņām, kolēģiem un pat ienaidniekiem palīdzētu ar padomu neiesaistīties ar šo afēristu kantori!
Man jau laikam ir daudz karmas punktiņi sakrāti cilvēkiem atverot acis par šo kantori! 😁 Pa gadiem 15, domāju, vairākus simtus cilvēkus esmu atrunājis saistīties ar šiem afēristiem!