Meklēšanas rezultāti

Rd Electronics - Bojāta prece ( Komentārs)

Bojāta prece Iegādājies kur? Laikam ss.com

SS.COM - Pakalpojumu sniedzēju maldināšana ( Komentārs)

Pakalpojumu sniedzēju maldināšana sveika jeļena, man jau kopš 2019.gada janvāra ir liegums ss.com, drusku tikai nokļūdījos jo nezināju ka nedrīkst likt darbs ārzemēs, kādreiz varēja, aicināju vairāk latviešus kopā strādāt, lai ir foršāk, bet viena kļūda un tavu kontu bloķē nevis uz 3 mēnešiem bet 2gadiem, pēctam ielieku auto pārdošanā kad atbloķēja, protams atkal nobloķēja, pat nezinu kāpēc, naudu neatgriež un atbildes no viņiem nav

Latshipbuilding - Uzdodas par tiem, kas nav ( Komentārs)

Jau kopš novembra gaidu kad šī kompānija dos darbu. Biju pat aizbraucis līdz Klaipēdai nokārtot eksāmenus. Attieksme dikti interesanta, pat ja neteikt ko vairāk. Tā arī netieku gudrs, kas tur notiek, te piedāvā darbu, te atkal klusums un liek gaidīt kaut kādus apstiprinājumus no leišiem. Līgumi sastādīti, parakstīti, bet darba nav. Sludinājumus ss. com liek, meklē kadrus, bet reāli tie kas jau gaida prom nekur nav aizbraukuši.

SS.COM - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Ja ir interese, tad pievienojoties kolektīvai sūdzībai, es vēlos pamēģināt un aizstāvēt savas tiesības ņemot vērā šādu attieksmi no ss.com pret cilvēkiem. Mans e-pasts [slēpt]@inbox.lv

SS.COM - Обман со стороны компании ( Komentārs)

Обман со стороны  компании Ищу и собираю людей на коллективную жалобу против ss.com, если для Вас это еще актуально, то пишите мне - [slēpt]@inbox.lv

SS.COM - Nevar ievietot sludinajumu ( Komentārs)

Nevar ievietot sludinajumu Velos bridinat ss.com ir kretini zagli banditi otra gala,vairakas reizes lieku sludinajumu ,samaksaju 3 ero ,pec 1 sek sludinajums tiek izdzests .jus zaglu banda kaut jums galva nokristu ...

Pērc auto gudri - Lietota auto iegāde ( Komentārs)

https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/audi/a5/bpechp.html#photo-14 - kad šitādu vecu m..ēslu sāk iesmērēt, tad saproti jau no starta, ka kaut kas nav riktīgi. sludinājuma teksts arī. Perfekta stavokli A5 2.7tdi aut. , 190 zs, 6l -100km, nodoklis 160e gada. Salons un virsbuve atbilst 2016 gada auto. Viena no pilnakiem komplektacija: - Led xenon lukturi - Kamera un parctronic - Audi Drive Select ( Sport, Individualn, Comfort karbas, dzineja un piekares rezimi) - Recaro adas electrosalons ar...

Pērc auto gudri - Lietota auto iegāde ( Komentārs)

https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/audi/a5/bpechp.html - tā man šitādu miskasti centās iesmērēt. Kā 2008. gada mašīna var tikt pielīdzināta 2016. gada mašīnai? Šitāda grabaža? Melo un melo. tik vien kā no ārienes un iekšienes nopulēta, bet tā totāli nobraukta.

Lietotu auto tirdzniecība - Krāpšana, melošana, nepatiesu faktu sniegšana, rupja attieksme ( Komentārs)

https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/audi/a5/bpechp.html- šis ir tas sludinājums. Totāla melošana.

Aivars Seleckis/Jānis Kiseļevskis - Krāpšana ( Komentārs)

Tur vesela shēma viņiem. SS.com sludinājums,var tel.nr. paskatīties. Epasts [slēpt]@inbox.lv Cena par 1lpp 3€. Vēl figurē vēl šādu tādu personu un izdomātu personu vārdi. +/- drīz viņu gaida pārsteigums.

N Nixa 07.01.2021
Komentāri 6 Izglītība

MMK Serviss - Slikts serviss, krāpšana ( Komentārs)

Slikts serviss, krāpšana ...vietas, izrādās riepas nav, ko solīja pa patelefonu. Tas tiek darīts biznesā SPECIĀLI, to sauc par ,,FANTOMU". Tādas, šijā gadījumā FANTOMA riepas, kas patiesībā nav pārdošanā bijušas, ar aizbildinājumiem, jā ir izpirktas. Tā dara lai piesaistītu klientus. Un pārdotu tādas pašas riepas pa dārgāku cenu. Man bija situācija, veikalnieks piedāvā dārgājas jaunas riepas 45€ gabalā, un saka ,, nu labi, atdošu pa 40€. Beigās es skatos SS.COM viņi sludinājumā tās pašas riepas ir ielikuši pa 35€.

A Alien32 07.12.2020
Komentāri 5 Autoservisi

Ss.com/ Salebaltic.com - Krāpšana, мошенничество ( Komentārs)

Krāpšana, мошенничество ...документ - отправил сначала паспорт, а потом Id карту с селфи (в руках с этой id картой) . Если у кого есть рабочее заявление в полицию и ptac прошу связаться со мной. Готов также участвовать в коллективном заявлении на руководство ss.com. Неадекватные алкоголик. (это не клевета, а чистая правда) , похоронившие магазин multi sistema и чудом оказавшиеся одними из первых у руля более-менее нормально структурированной доски объявлений сейчас чинят самоуправство со всем кто не вписывается в ими выдуманные правила пользования сервиса, либо де просто им не по душе.

SS.COM - Rupja attieksme ( Komentārs)

Rupja attieksme Man tieši tāda pati problēma, ka nevar ielogoties un neatgriež naudu atpakaļ, kautvai ss.com kontā

SS.COM - Rupja attieksme ( Komentārs)

Rupja attieksme Man tieši rāda pati problēma, nevar ielogoties, un naudu arī neatgriež atpakaļ, kautvai ss.com kontā

SS.COM - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana A tu pats saprati ko tu izdariji?! Uz tavu vardu tagad ataisis kontus online bankas, ar tavu selfiju ar pasi var registret firmu Lietuva vai krievija! Nekad netaisiet selfiju ar pasi. NEKAD! Ss.com, Proffit, Korbotex, un citi Saiti ta ir viena banda kas darbojas pec vienas shemas. Jo Latvija likumdošana to atļauj! A tev novelu veiksmi un drizuma gaidi lielas problemas.

SS.COM - Profils nobloķēts nevaru tik pie sludinājumiem, SS neatbild ( Komentārs)

Profils nobloķēts nevaru tik pie sludinājumiem, SS neatbild Es arī esmu novērojusi, ka ss.com ir diez gan slikta klientu apkalpošana un mājaslapa kā tāda. Sajūta, ka nav ieinteresēti attīstīt uzņēmumu. Šo portālu vairs neizmantoju.

N Nessie 13.09.2020
Komentāri 2 Interneta pakalpojumi

Vitālijs Fedorecs (Iekšdarbi, remonts) - Slikts serviss/krāpšana ( Komentārs)

Tieši tāpēc celtniecības firmas labprātāk ņem darbā Ukraiņus un Baltkrievus un Latvju bāleliņi meklē gadījuma darbus ss. Com vai getapro.

V vitols 28.08.2020
Komentāri 13 Meistari

Matiss Ribkinskis - Krāpnieks Matiss Ribkinskis ( Komentārs)

Tāk vēlvienreiz.Pēc rakstītā,jūs automašīnu nopirkāt ss.com kuru dzīvē nebijāt redzējuši.Tā mašīna atradās autoplacī.Jūs viņam naudu pārskaitījāt un viss.Mašīnas īpašnieks izņēma pats savu mašīnu un aizveda uz tolmetu sagriezt reizinātājos un saka neko nezina pa to mašīnu.Vai pareizi sapratu? Vai arī jūs paši izņēmāt mašīnu no autoplāča un atbrauca Matīss nozaga no jums mašīnu in aizveda uz tolmetu sagriezt reizinātājos. Jā grūti kaut ko saprast no teksta.

Mdata.lv - Braķis, neatdot naudu ( Komentārs)

Braķis, neatdot naudu А то что вы обманываете людей, это нормально? Что написано в объявлении на SS.COM? Гарантировано исправность велосипеда! Где? Велосипед весь убитый за пол часа использования! Это разве нормально? ЗАЧЕМ ОТКРЫВАТЬ МАГАЗИН И ТОРГОВАТЬ ПОЛНЫМ ДЕРЬМОМ?

SS.COM - Klientu apmāns ( Komentārs)

Klientu apmāns ss.com

M maigonislapsa 24.05.2020