Meklēšanas rezultāti

Krāpnieks - Krāpšana, nepiegāde, melošana par servisu ( Komentārs)

Ss.com un mājas lapa norādītās cenas neatbilst īstenībai. Norādīts 50€ dzīvē prasa 65€. Saka ka jauns pievedums utt. Visas riepas bija krietni dārgākas kā mājas lapā.

SS.COM - Neievietots sludinājums ( Komentārs)

Neievietots sludinājums ...naudu par nekvalitātīvu pakalpojumu. Var jau protams cilvēkus čakrēt izmantojot savu popularitāti, bet tas ir līdz zināmai robežai. Tā nav, ka nav konkurenti, iesaku paskatīties mm.lv, tur nav tikai daži sludinājumi, bet tūkstošiem. Es personīgi ss.com nesaskatu vairs nekādu priekšrocību. Kādreiz ieliku sludinājumu, preci nopirka pāris dienu laikā, tagad var stāvēt mēnesi neatkarīgi, cik zema cena uzlikta. Sludinājumu skaits krītās visās sadaļās ja salīdzina, kā bija 5-10 gadi atpakaļ. Pārsvarā jau paliek vairs tikai dažādu uzņēmumu liktie sludinājumi.

SS.COM - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Izdzēsa manu sludinājumu pamatojoties uz 5.30 punkta pārkāpumu. Es nesaskatiju, ka esmu pārkāpis šo punktu nevienā vietā, līdz ar to uzrakstīju pamatotu atbildi. SS.COM man uz to atbildēja: "Jums ir slēgta iespēja publicēt nobraukuma datus. Lūdzu, ne norādiet nobraukumu sludinājuma tekstā arī uz foto, jo citādi Jūsu sludinājums tiks dzēsts." Nedēļu gaidu atbildi ar paskaidrojumu, kādēļ man ir liegta iespēja publicēt nobraukuma datus, to arī vēl neesmu saņēmis un domāju, ka arī nesaņemšu. -...

SS.COM - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana SS.com adrese - Rīga, Vasaras iela 7-25, LV-1048. Var jau iesviest viņiem kādu akmentiņu logā, lai pamostās.

JC BYGG - Krāpšana ( Komentārs)

Pie šī kadra točna nevar iet strādāt! Nostrādāsi mēnesi, tad VARBŪT kādu kapeiku iedos i to pa “čorno” tāpat, kā līgumu, kaut kāds nesakarīgs papīrs jo nodokļus nemaksā. Liek tik ss.com sludinājumus, ka meklē darbiniekus un visu nodrošina, a ko, tad nodrošina? Pagrabu bez loga (kurš nebūs tev par velti) un pieņemsim, ka esi nostrādājis (izvilcis) vairāk par mēnesi un pasaki, ka brauksi prom - ok, brauc! Ir viens bet, atlidojot uz Norvēģiju sagaidīs, bet mājās braucot padzīs, kā suni un ej nu...

SS.COM - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Vispār,viņi jau sen ir aizgājuši prom no Latvijas un saucas ss.com.Takā viņi Latvijā nodokļus nemaksā,tad arī neviena iestāde viņiem neko nevar izdarīt.Taka tavi pūliņi ir velti,neko tu nepanāksi.Tiešām izmainīt varēs tikai tad,kad visi sāks ignorēt šo saitu,bet tas diemžēl nav iespējams.

SS.COM - Krapšana ( Komentārs)

Krapšana tada paša situacija ar ss.com

Stark Auto - Neatmaksāts depozīts ( Komentārs)

SIA Stark Auto KRĀPNIEKI! NEATGRIEŽ DEPOZĪTU! Ātri atradu mašīnu Mersedess B200 ss.com sazvanījos ar vīrieti kurš tā arī neparādījās priekšā +37126647647, tā kā bija steidzami vajadzīga mašīna nepievērsu uzmanību. Ierodoties lidostā šis numurs neskaitāmas reizes zvanīja, lai pārliecinātos, ka nekas netiek atcelts. Pēc tam pazvanija vēl reizes un pateica ka pats netiek atdot auto tik vēlu vakarā, mašīnu tūlīt piebrauks un atdos iepriekšējais nomnieks. Vakarā var tikties, parakstīt kontraktu un...

A-Mebeles.lv - Krāpšana ar piegādes datumiem ( Komentārs)

Krāpšana ar piegādes datumiem Pie gultiņas tā arī netikām...atradām SS.com lietotu!Mums ar teica ka vēl Polijā,bet pirms tam kad termiņš vēl nebija pienācis teica ka gultiņa jau brauc uz Latviju.

K Kaspars 27.08.2019
Komentāri 39 Veikali

SS.COM - Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem ( Komentārs)

Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem Не могу воспользоваться деньгами на личном счёте в SS.COM.На вопрос - почему?-ответили,что в целях безопасности надо произвести пополнение счёта.Я не понял при чём тут безопасность?

SS.COM - Problēmas ar savu kontu ( Komentārs)

Problēmas ar savu kontu Скажите пожалуйста, как вы решили проблему с этими козлами с SS.COM.?

S savka1980 28.06.2019
Komentāri 6 Reklāma

SS.COM - Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem ( Komentārs)

Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem Tā ir ļoti nekaunīga apmelošana. Kas Jūs tāds esat, ka varat šādi par mani izteikties? Noteikti strādājat ss.com un tagad cenšaties te mani nepatiesi nomelnot. Es nevienam neko neesmu prasījusi maksāt un man nav nekāda sakara ar kaut kādu krāpnieci Irinu Romanovu uz kuru Jūs te atsaucaties. Nevajag iedomāties, ka visi cilvēki, kas ieliek sludinājumu uzreiz automātiski skaitās krāpnieki. Ja tā būtu, kā Jūs sakāt, tad Jums noteikti būtu kāds screenshot no sarakstes, ko ielikt, bet tā kā nekā...

SS.COM - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana TU DROŠI VIEN VISU TEKSTU RAKSTI AR CAPS-LOCK, TĀPĒC SS. COM DZĒŠ VISUS TAVUS SLUDINĀJUMUS.

Best Auto SIA/ Inter Auto SIA/ Auto Kompleks SIA - Krāpšana, meli, bojāti auto kas nav labojami, uzmanieties!!! ( Komentārs)

Vēl aizmirsu pateikt pašu galveno, kompānijas nosaukuma viņiem īsto tā arī neatradu bet parasti vairākumā tie tirgo savus auto ss.com

Platt king davies - Krāpnieki ( Komentārs)

Šodien redzu jaunu reklāmu ss.com ar identisku saturu: www.shepperton-machinery.co.uk Esiet modri!

SS.COM - Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem ( Komentārs)

Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem Labdien! Es nesūdzos , bet nesaprotu kāpēc nevar apmeklēt ss.com.Vēlos apskatīt sludinājumus un arī pēc nepieciešamības arī ievietot.

Māris (Bauska un raj, Bauska) (Uzmanaties - aukles un mājkalpotājas) - Precēts vīrietis ar seksuālām nosliecēm. ( Komentārs)

Liek sludinājumus ss.com un droši vien citos reklāmu sludinājumu portālos.

Platt king davies - Krāpnieki ( Komentārs)

SS.com teica lai vēršamies googlē, jo no viņu servera tiek ievietotas reklāmas.

Lattelecom (tet) - Slikts serviss un kvalitāte. ( Komentārs)

ss.com ?