Meklēšanas rezultāti

Ervins Spule - Nepamatota Ires celsana un Vina paradu segsana ( Komentārs)

Šis pats cilvēks uzdarbojas arī Valkā. 1)SS.com sludinājumos liek citas bildes, nevis reāli tādas, kā izskatās dzīvoklis(vēlos minēt, ka reālais dzīvoklis izskatījās briesmīgi, bet attēlos salīdzinoši normāli), kā arī bija norādīta nepareiza informācija par dzīvokli. Sarunā ļoti spieda uz to, ka ja ņem šo dzīvokli, tad jātaisa tas un tas, kas liek domāt, ka varētu mest ārā pēc dzīvokļa iekārtošanas. Ļoti nepatīkams cilvēks.

SS.COM - Krapsana ( Komentārs)

Krapsana Man ir tā pati problema ar ss.com, uz vēstulēm neatbild un beigās vēl nobloķē. Kā rīkoties, kur meklēt palīdzību?

SS.COM - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Man ss.com stāv nauda kontā, tiesa, neliela, bet naudu neatgriež manā kontā. Prasa, lai ieskaitu vēl, ko es protams negrasos darīt. jau sen izmantoju normalus reklāmas saitus bez maksas un esmu apmierināts.

SS.COM - Krāpšana. Komunikācija ar klienti pielīdzināma nullei. ( Komentārs)

Krāpšana. Komunikācija ar klienti pielīdzināma nullei. SS.COM nekad nav spējuši nodrošināt komunikāciju ar klientiem un tādēļ viņi pat necenšas to darīt. Ir citas platformas, kas lieliski komunicē ar klientiem. Par piemēru varu minēt Dalder.lv, kur ir iespējams gan uzrakstīt e-pastu, gan piezvanīt administrācijai. Cik esmu novērojusi, tad ārpus darba laika šo telefonu neviens neceļ, bet tas, protams, ir pašsaprotami.

Komforts Rth - Krapsanas un nav pilna servisa ( Bildes komentārs)

Krapsanas un nav pilna servisa Šo sūdzību nepamatoti ir ievietojis diletants Arvis Saldavs,kurš uzskata sevi par apkures katlu un apkures sistēmu meistaru.Neprot neko.Prot tikai salauzt un no klientiem izprasīt par savu "Haltūru" ļoti neadekvāti augstas naudas summas. Nekad neuzticieties šim "meistaram". Arvis Saldavs piedāvā savus pakalpojumus SS.com.sludinājuma portālā ar tel.Nr. 25140305. Diemžēl arī mēs uz viņu iekritām.Noreklamēja sevi kā augstas klases meistaru. Ir piekrāpis daudzus.

Steno laivas - Krāpšana ( Komentārs)

...ne centu atgriezis un laivu nav taisījis. Krāpšanu viņš palaidis uz "konveijera". Pašlaik Jūrmalas policijā es un otrs apkrāptais esam ierosinājuši krimināllietu. Šādiem pilsoņiem jāsēž aiz restēm. Ceru, ka tā arī notiks. Viņš tagad pavisam vēsi ss.com turpina likt sludinājumus un pat mobilo Nr. nav mainijis. Uz pavasara laivu izstādi viņš nebraucot, jo viņam pasūtijumu pietiekot. Istenībā viņam tur vienkārši sados pa purnu. Nemaksājiet viņam ne centu avansā. Parullējot uz leju atradīsiet vēl sūdzības. Viņas tur neiet pēc kārtas.

Steno laivas - Krāpšana ( Komentārs)

SS.COM - Problēmas ar savu kontu ( Komentārs)

Problēmas ar savu kontu ss.com rikojas absoluti nekaunigi. Izdzesa visus sludinajumus, piesavinot iemaksato naudu. Ta ir krapsana. Sis portals neatbilst nemazakiem pakalpojumu sniegsanas noteikumiem. Tris dienas atpakal izdzesa profilu un sludinajumus. Pieprasija ID foto, pec tam personigu foto, bet vienalga pat negrasas nedz atbildet uz vestulem nedz atgriezt naudu. Tira patvala. Atgadina 90.gg banditus kuri atnema naudu uz Rigas ielam

A AlexSu 17.02.2020
Komentāri 6 Reklāma

SS.COM - Не корректное отношение к плательщикам ( Komentārs)

Не корректное отношение к плательщикам Iesniedzu sludinājumu uz ss.com nauda tika novilkta bet sludinājums nav izlikts liku 3 reizes no dažādiem nr bet rezultāts visur viens un tas pats ko lai dara kāds var pateikt kur varu griesties?

Kreiss - Šeit šoferis ir suns! ( Komentārs)

Šeit šoferis ir suns! Varēji vēl gadu nostrādat,lai varētu garāku komentāru uzrakstīt! Es dažreiz nesaprotu Kolēğus,pasaule ir moderna,internets visa Latvija,darbu Mēs meklējam ss.com, satiekamies parkingos, jau sen zināms Kreiss,diemžēl man Kreisa pietika 21 dienas,butu taja mirkli nauda izkāptu atrak ,no kabines... 21 diena,alga 400e,turpināt varētu gari...Vai tiešam gruti ievadit kombinaciju google atsauksmes un firmas nosaukumu pirms darba...internets parāda daudz. Žēl ka Mēs nerakstam ,par sliktam...

SS.COM - Кража, развод ( Komentārs)

Кража, развод Ss.com мошенники

SS.COM - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Pērc bērnu mantas, autokrēsliņus u.c. un tad atkal liec ss.com un pārtirgo par augstāku cenu. Sludinājumā aprakstā melo, ka it kā pēc viena bērna un tml. Izmanto numurus 24813335 un 25993840. Jauna krieviete.

SS.COM - Не корректное отношение к плательщикам ( Komentārs)

Не корректное отношение к плательщикам Sveiki,SS.COM nekaunīgi izdzēsa profilu ar visiem sludinājumiem un neatbild uz epastu kapēc to ir izdarijuši.

VLV BŪVE - Krāpšana ( Komentārs)

Droši vien, ka "krutajam" meistaram nav ko darīt ja darba laikā meklē darbu, kārtējo upuri caur ss.com atrast kam sačakarēt remontu, noslaukt naudu par sūdīgu darbu un pec tam vēl čakarēt prātu. Kā ta tam celtniekam objektu uztaisīt, ja šitādi lohi pa objektu tipa strādā un ticu, ka nefiga neizdara, a algu paprasit nekaunās.

Ss.lv - apkrapa un paņirgajas SS.LV ( Komentārs)

apkrapa un paņirgajas SS.LV ss.com ir b;ēžu kantoris..Nepamatoti tiek dzēsti sludinājumi un bloķēts konts ar tajā esošajiem naudas līdzekļiem.

SS.COM - Удаление платных объявлений без объяснения причин, невозврат денег ( Komentārs)

Удаление платных объявлений без объяснения причин, невозврат денег Более того, наглость SS.COM продолжается. С моего компьютера жена не смогла выставить свое объявление, не имеющее ничего общего с моей темой.

www.ss.lv - диктаторския правила модерирования ( Komentārs)

диктаторския правила модерирования ss.com теперь как Гестапо. Надо просто всем обленится и справится с этим сайтом. Сила когда люди все вместе и мы сможем разбомбить эту кучку монополистов. Я вообще попал на сайте этом на 300 евро. Они просто обозрели. Конечные!

Удаление платных объявлений без объяснения причин, невозврат денег Столкнулись точно с такой же проблемой 3 недели назад. Уже много лет подаем платные объявления каждый рабочий день в ss.com ( ранее lv). Имели 3 профиля. Теперь не можем зайти ни в один, хотя они на разные телефоны и рубрики. Пропали все ранее оплаченные объявления и деньги , которые были оплачены вперед,Переписка с редактором ничего не дает, одни отписки типа пришлите копию паспорта или напишите имя, фамилию , решать проблему никто не собирается, деньги возвращать тоже. Пытались...

Удаление платных объявлений без объяснения причин, невозврат денег Oni ne imejut pravo prositj vas prislatj dokumenti udostoverjajusie vashu lichnostj, eto ne zakonno. Fuj Fuj Fuj ss.com