Meklēšanas rezultāti

Malka - Malka ( Komentārs)

Arī mūs apkrāpa šis malkas tirgotājs pēc sludinājuma ss.com ar tel .numuru 28926866. Solīja divas kravas sakrautas pa 7 m3, kopā 14m3, pat piedāvāja krāvējus par atsevišķu samaksu,bet kad sakrāva, izrādījās iztrūkums 4m3. Pa telefonu solīja, lai neuztraucamies, visu nokārtos, bet nākošajā dienā pagrieza sarunu otrādāk- ko gribam, saņēmām divas kravas. Saprotam, ka esam apkrāpti, jo naudu paprasīja samaksāt pirms izkraušanas, un mēs naivie tā arī izdarījām.Šoferis pēc malkas sakraušanas ātri...

Sosautoevakuators.lv un saistītie uzņēmumi - Krāpšana ( Komentārs)

Tātad man gadījās spēcīgi saplēst riepu un vajadzēja ar auto aizvest uz riepu servisu. Auto negadījums - Rīga Krasta iela, Auto riepu serviss Duntes iela. Minimālā summa ss.com bija norādīta 20 eiro par izsaukumu, bet galapunktā paziņoja ka jāmaksā 169 eiro, jo paprasīju Čeku priekš apdrošinātāja. Kopējais maršruta garums nepārsniedza 10 km. Apdrošinātājs apstiprināja tikai 60 eiro izdevumus. Tagad atliks tikai Juridiskais darbs. Redzēsim ar ko viss šis beigsies, bet izskatās pēc mafijas reketieru grupējuma, kas paņem auto kā ķīlnieku un kamēr nesamaksāsi auto neatdos.

Māris Bauze - Pārdod nolietotus apavus kā lieliskā stāvoklī ( Komentārs)

Sarakstes skreenā viss ir pateikts,kāda ir Eglītes nostāja un psiholoģiskais stavoklis. Ir cilvēki,kuriem nekad nekas nav labi,viss vienmēr ir slikti un visu grib perfektu par velti .. Spilgts piemērs ir Eglīte. Kurai patīk kašķēties un nerast kompromisu. Es ĻOOOOTI ceru,kad slimā Eglīte vairs nekad,nekad neko vairs nepirks www.ss.com un nebojās cilvēkiem noskaņojumu.. 🙈😁

M Māris.B... 09.06.2023
Komentāri 2 Apavi

Māris Bauze - Pārdod nolietotus apavus kā lieliskā stāvoklī ( Komentārs)

Sarakstes skreenā viss ir pateikts,kāds ir Eglītes psiholoģiskais stavoklis. Ir cilvēki,kuriem nekad nekas nav labi,viss vienmer slikti un visu grib perfektu par velti .. Spilgts piemers ir Eglīte. Kurai patik kašķēties un nerast kompromisu. Es ĻOOOOTI ceru,kad slimā Eglīte vairs nekad,nekad neko vairs nepirks www.ss.com un nečakares cilvekiem noskaņojumu.. 🙈😁

M Māris.B... 09.06.2023
Komentāri 2 Apavi

Aļona Bārbele - Krāpšana ( Komentārs)

Man bija sludinājums ss.com bērnu sadaļā. Tas pats numurs 24803456 un ID karte (vai pakaļdarinājums)- raksta whatsapp, stāsts par Gulbeni un kreisie DPD linki, ko pat nevēru vaļā. Kā saprot, ka nesanāks ap*akarēt - tā aiziet *&*&** un haotiski dzēš ziņas.

B boriss777 08.05.2023
Komentāri 17 Pārējās

Viktorija Alona Sternberga - Krāpšana ( Komentārs)

Šodien šī pati būtne atsaucas uz ss.com sludinājumu, arī atsūtija savu ID karti un krieviski rakstija. Facebook neatradu tādu personu,bet atradu postu… jautājums vai ID kartes saimniece maz zin,ka ar viss vārdu tiek Veimāras afēras …

S Signe Skuja 02.05.2023
Komentāri 8 Bērni

Ss.lv - Krāpšana, ļoti slikts serviss. Komunikācija slikta ( Komentārs)

Krāpšana, ļoti slikts serviss. Komunikācija slikta SS.COM ir mēsls !

Mooncat - Ciltsraksti ( Komentārs)

...kā kaķu audzētāja kopš 2014.gada biedrībā Mooncat. Audzētāja šķirnes kaķus pārdod kā mājas mīluļus, uzstādot mutiski vai rakstiski prasību sterilizēt/kastrēt kaķi, un tikai tad jaunajam īpašniekam tiek izsniegti ciltsraksti. Sludinājumu portālā www.ss.com 2021. g. bija redzams, ka audzētāja pārdod kaķus, uzdodot tos par šķirnes kaķiem, bet uz atdošanas brīdi bez ciltsrakstiem vai arī, ka audzētāja uzsākusi kaķus sterilizēt/kastrēt jau audzētavā ~ 3 mēnešu vecumā, kad kaķi vēl nav fizioloģiski...

Carbuy SIA - Krāpšana un slikts serviss ( Komentārs)

...mašīnas. Atbrauc cilvēks ar mašīnu kurubgrib pārbaudīt. Perekups izbrauc vienu līkumu, paklausīties vai negrab piekare un pa lielam tas arī viss. Pats to redzēju pagājušajā nedēļā, kad čoms perekupam pārdeva savu mašīnu. Viņi nomazgāja to mašīnu un uzreiz ielika ss.com to mašīnu tirgot tālāk, tikai jau par savu cenu. Perekupam neinteresē vai motors jau iet uz beigām, viņam galvenais ir nopelnīt un ja mašīna izrādās ir kādas problēmas ar motoru, tā jau ir problēma nākošajam mašīnas īpašniekam.

Brem, Miera iela 101 - Krāpšana ( Komentārs)

Meklējot jaunu dzīvesvietu, atradām ss.com sludinājumu par dzīvokli Miera ielā 101 Vienojāmies par tikšanos, kad atbraucu uzreiz zavnīju, lai noskaidrotu, kur jāiet tālāk. Vīrietis atbildot, neskaidri nosauca durvju kodu, man nācās pārjautāt, uzkāpjot augšā, klauvēju pie durvīm, bet neviens vaļā never... Protams, zvanīju atkārtoti, lai pārliecinātos vai neesmu sajaukusi dzīvokļus. Man atbildēja, ka dzīvoklis ir vaļā, es atveru durvis, bet tur tumsa, neviena nav... Klausules otrā galā nosaka:"...

V ValērijaOb 30.01.2023
Komentāri 7 Īre

Eskomets - Обман ( Komentārs)

...деньги под любым предлогом "вы мало работаете -много отдыхаете и так далее" за последний год поменялись все водители никого из старых водителей не осталось, нету коллектива как такового. Заставляют нарушать режим работы по ТАХО. Логист Максим которого хотят избить все водители! Очень плохая репутация у фирмы часто мелькала в ss.com теперь берут на работу узбеков так как из местных туда уже никто не идёт работать. Я это пишу для всех водителей будьте внимательны обходите стороной эту кантору.

Sergejs Parfens - Krāpšana ( Komentārs)

Piekrītu! Sergejs Parfens 2022.gada 17.decembrī no sludinājuma ss.com apkrāpa mani.Pasūtīju ziemas zābakus,bet atsūtīja citus,cita izmēra un looooooti smirdīgus.Izvairijās no sarakstes,blokēja mani,whatsappa bloķēja.Rakstot no cita numura,atrakstija,ka esmu daltoniķis un gribēju citus apavus,pārskatot sarakstu,nekas tamlīdzīgi nebija.Protams devos uz policiju un iesniedzu iesniegumu par krāpšanos.Lūdzu-tie,kas ir apkrāpti no Sergeja,uzreiz dotaties uz policiju,pat,ja summa nav liela.

M Makro 17.12.2022
Komentāri 1 Apavi

SCM LATVIA - Krāpšana, ( Komentārs)

...зарплаты за нарушение, чем платить должным образом. Там начальник цеха ,Александр Казак который не будет стараться для рабочих кормит всё обещанием или переводит всё на владельца фирмы на Марека просто хочу всем я донести ,если увидеть их в ss.com, или в других не обращайтесь туда даже не звоните не советую в эту контору вам обращаться . Много негатива можно сказать о стоковой компании, не рекомендую и не в этой компании останавливаться.если можете поделитесь своими друзьями и близкими людьми.

Krāpniece - Fake pirkums SS.lv - DPD kurjers/ Мошенница - Krāpšana ( Komentārs)

[11:15 am, 27/09/2022] Rūta: https://omniva.lv.order-track.shop/order/724117864 [11:20 am, 27/09/2022] Rūta: +37124921120 šis ir krāpniecības veids, prasa uzrādīt kartes datus, lai droši ar Omnivas kurjeru saņemtu lietas, ko Tu pārdod. Es vakar gandrīz uzķēros, man ss.com ir ielikts sludinājums. Omniva šodien apstiprināja, ka lapa ir viltojums!

Kristaps Gulbis - Slikts darbs, bojājums, iespējams likumpārkāpums ( Komentārs)

Neuzķerieties uz Kristapu Gulbi vai vienkārši Kristapu.32 gadi. Absolūts šarlatāns. Savus pakalpojumus piedāvā SS.COM. Īpašas pazīmes...par objekta apsekošanu un tāmes sastādīšanu prasa 50 eur. Cenas nesamērīgi zemas. Ja ir kaut neliela izpratne par celtniecības un remonta darbiem, tad ātri kļūst skaidrs, ka viņam nav ne mazākās saprašanas par darāmajiem darbiem. Cilvēkiem bez pieredzes viss var šķist ļoti vilinoši. Uzmanieties!

SS.COM - Bloķēšana ( Komentārs)

Bloķēšana SS. COM

SS.COM - Nepamatota konta bloķēšana bez iepriekšēja brīdinājuma, slikts serviss ( Komentārs)

Nepamatota konta bloķēšana bez iepriekšēja brīdinājuma, slikts serviss Kad vienīgā iespeja sakontaktet ar ss.com ir rakstot sudzibu..

SS.COM - Krāpšana, slikts serviss ( Komentārs)

Krāpšana, slikts serviss Un ss.com par katru sludinājumu prasa 5 eiro bet naudiņas neatgriež, ja izdzēš sludinājumus bez brīdinājuma vai kontus bloke. Sazināties ar tiem ari nav iespējams, lai risinātu situāciju. Sludinājumos aizliegts noradit savu kontaktinformāciju potenciala klienta saziņai ar autoru. Kas nozīmē, neviens neatsauksies. Tads apsurds.

SS.COM - Bērnu apkrāpa,pērkot datoram videokarti. ( Komentārs)

Bērnu apkrāpa,pērkot datoram videokarti. Meģinat vērsties policijā ar iesniegumu, varbūt neko daudz nevarēs līdzēt nu ,mazums varbūt paveicās. Jabūt ļoti uzmanīgiem ņemot no ss,com sludinājumiem preces un jeb ko citu daudz krāpnieku uzdarbojas.