www.sudzibas.lv Elvis Bīriņš Nacionālā naida motivēts organizēts grupveida uzbrukums man un manai mazgadīgajai meitai

Elvis Bīriņš - Nacionālā naida motivēts organizēts grupveida uzbrukums man un manai mazgadīgajai meitai

Elvis bīriņš kopā ar savu agresīvo draugu Santaru Ozolu 2024. Gadā 10. Jūlijā, pēc roberta ādama lagzdiņa norādījumiem, braukāja pa apkārtni un meklēja mani kopā ar mazgadīgo meita nacionālā naida dēļ un tāpēc, ka dzīvoju pie radinieka melnsilā.
Šītais kropļis novēRoja man ar mentiu kad mēs atgriezamies no pārtikas veikala aptuveni pulksten 12.00, un brauca ar ātrumu vismaz 50-60 kilometri stundā ceļa posmā, kur atļauts tikai 20 lai paspēt mums noķert un sodīt.
Mana meita man sekoja līdzi, un, kad es dzirdēju mašīnas troksni, kas ļoti ātri tuvojas, ar valsts numura zīmi el-292, es kliedzu meitai, lai tā lec malā. Mašīna steidzās burtiski 10 centimetrus no manas meitas. Es sāku kliegt, ko viņš dara un kāpēc viņš brauc tik ātri un ka viņš ar savu džipu gandrīz notrieca manu meitu. Uz ko viņš apstājās un kliedza, lai mēs, krievi, vācos prom no melnsila, mēs šeit nepiederam, un ka viņš tagad sitīs mani meitas priekšā. Es aizgāju no mašīnas, teicu meitai, lai viņa iet mežā un gatavojas uzbrukumam.
Es redzēju, ka viņš, šķiet, kādam zvana, un patiešām pēc 2-3 minūtēm piebrauca cita automašīna ar valsts numura zīmi kz-3751 ar santaru ozolu iekšā, par kam es jau publicēju informāciju.
Nākamo 10 minūšu laikā viņi abi mēģināja man uzbrukt manas 4 gadus vecās meitas acu priekšā. Elvis kamēr bīriņš filmēja uzbrukumu ar telefona kameru, santars ozols vairākkārt izkliedza nacionālistiskus saukļus, ka mēs, krievi, esam sveši Latvijā, viņi mūs ienīst un tamlīdzīgi. Viņš vairākkārt mēģināja pietuvoties mums tuvāk, bet es, bruņojusies ar iebiezinātā piena kannu un draudot to mest viņa virzienā, piespiedu viņu atkāpties. Visu šo laiku elvis bīriņš turpināja filmēt notiekošo savā telefona kamerā, acīmredzot gatavojoties ievietot internetā krievu tēva un viņa mazgadīgās meitas piekaušanu.
Ja mēs nebūtu aizbēguši pa mežu uz savu māju, sekas mums varētu būt ļoti bēdīgas. Pieņemu, ka abi šie ķēmi pieder pie kaut kādas nacionālistu grupas. Uzbrukums Ilga vismaz 15 minūtes.
Atnācis mājās, ieslēdzu mājā meitu kopā ar suni un sāku saukt policiju. Tieši šajā laikā garām brauca trešā volvo automašīna un vēRoja mani! Es ļoti baidījos par savu meitu un sevi, jo mājā faktiski nav žoga, un tagad šeit varētu ierasties agresīvu neliešu pūlis.
Paņemot līdzi piparu gāzi, ko nemitīgi nēsāju līdzi pēc 17. Jūnija uzbrukuma Jūrmalā, un nūju, devos uz kempingu, jo radās aizdomas, ka tur atrodas abi uzbrucēji. Ierodoties vietā pēc 2 minūtēm, es patiesībā atklāju santaru ozolu un elvīs bīrinš. Tur arī bija roberts ādams lagzdiņš un vēl divas personas.
Viņi sēdēja un emocionāli pārrunāja uzbrukumu man un manai meitai, jo kopš uzbrukuma bija pagājušas burtiski 10 minūtes.
Tuvojoties reģistratūrā, viņi mani pamanīja un piecēlās no savām vietām. Elvīs bīrinš atkal izņēma telefonu un sāka filmēt video.
Es teicu viņiem, ka drīz ieradīsies policija, uz kuru viņi sāka mani aplenkt, gatavojoties uzbrukt man pūlī un sist. Šajā brīdī es vienu reizi izmantoju gāzi elvīs bīrinš virzienā, tomēr viņam bija brilles un tāpēc tam nebija nekādas ietekmes. Tajā paša laikā santars ozols tuvojās man ar dūrēm, gatavojoties tās izmantot.
Roberts ādams lagzdiņš панема airi un iesita man vairākas reizes, salaužot ribu un traumējot ceļgalu. Viņa virzienā izmantoju arī piparu gāzi vienu reizi. Bet arī tam diemžēl nebija nekādas ietekmes, jo viņi visi pieci turpināja uzbrukumu.

Tomēr man izdevās no viņiem aizbēgt gar pludmali un mežu. Uzreiz pēc atbraukšanas mājās ieradās policijas mašīna un kopā braucām uz vietu. Visi pieci uzbrucēji un roberts ādams lagzdiņš bija tur uz vietas, un vinš runāja ar policijas darbinieku it kā nekas nebūtu noticis ar gāzi. Vinš neizsauca ātro palīdzību.

16. Jūlijā pulksten 23.15 es dzirdēju vienu šāvienu no ieroča un pulksten 23.16 trīs vai četrus šāvienus 100 metrus no vietas, kur atrados. Tas bija vai nu ernests, vai roberts, vai kāds, ko viņi pazin no kempinga darbiniekam.
Es baidos par savu dzīvību un par savas mazgadīgo meitas dzīvību, kura tika ievainota uzbrukumā 10. Jūlijā aptuveni pulksten 12.00.

18. Jūlijā draudi turpinājas! Kāds vīrietis apstiprināja, ka 16.07 netālu no vietas, kur atrados, izšauts ar šaujamieroci. Un tas, ka pret mani tiek gatavots trešais uzbrukums - andrejs, viesturs, ugis, un tur bija ceturta persona.

Es noteikti vērsīšos tiesā. Vīrieša un tēva vārds! Šie nacionālisti ir jāsoda!

R

R Rodrigo07 26.07.2024

Ja kādam ir informācija par ROBERTA ADAMA LAGZDINA, ELVIS BIRINA, SANTARA OZOLA dalību kādās nacionālistu grupās, lūdzu, informējiet man personīgā ziņā!

T Tautins 26.07.2024

Atkal šitie suņa murgi. Varbūt ej grāmatas raksti, izmanto lietderīgi savu "talantu".

R Rodrigo07 26.07.2024

Откуда ты знаешь что там было? Ты там был? Смотри все прикреплённые файлы!